d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1557558559560561598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Oct 8 2013 02:04pm
kiedy reset???????
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 15 2013 12:47pm
jebie tu smutkiem cos
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 15 2013 02:55pm
graja moze ze 3 osoby, reszta czeka na reset.. w sumie dluzej juz czekaja, niz tak naprawde grali.. :D
cos nie czuje gangu jsp w tej grze

chuj tam, wczoraj wbilem do newreno nabuzowany na pelnej kurwie.. tylu lecacych we mnie rakiet i laserow jeszcze nie widzialem, jak na manieczkach :D stracilem ~400hp, udalo mi sie uzyc fa, doleciala druga seria i skonczylem na -120.. na drugie podejscie braklo czasu, dzisiaj postaram sie upolowac event i go wysolowac
chyba wszedlem ze zlej strony, powinienem probowac od wschodu (takie mam wrazenie, pewnie mylne..) - a moze macie jakies wskazowki jak bez e-przyjaciela sobie poradzic podczas sprzedazy narkotykow?

This post was edited by kowal2300 on Oct 15 2013 02:57pm
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 15 2013 04:04pm
Quote (kowal2300 @ Oct 15 2013 10:55pm)
graja moze ze 3 osoby, reszta czeka na reset.. w sumie dluzej juz czekaja, niz tak naprawde grali.. :D
cos nie czuje gangu jsp w tej grze

chuj tam, wczoraj wbilem do newreno nabuzowany na pelnej kurwie.. tylu lecacych we mnie rakiet i laserow jeszcze nie widzialem, jak na manieczkach :D stracilem ~400hp, udalo mi sie uzyc fa, doleciala druga seria i skonczylem na -120.. na drugie podejscie braklo czasu, dzisiaj postaram sie upolowac event i go wysolowac
chyba wszedlem ze zlej strony, powinienem probowac od wschodu (takie mam wrazenie, pewnie mylne..) - a moze macie jakies wskazowki jak bez e-przyjaciela sobie poradzic podczas sprzedazy narkotykow?


Mozesz zawsze probowac wejsc na gas station i przejsc przez lewy dolny rog zielony grid. khani wpadna od prawego dolnego rogu. Zazwyczaj leca jeden za drugim wiec badz czujny.

full dragi i advanced CA mk2 z dobrymi resami na laser normal +ap i antykrytem powininen sporo tam pomoc

moze dasz rade, ale podstawa to miec przynajmniej te 3 bursty, bo jest ich tam za duzo na solowanie. jezeli uda Ci sie miec 3 bursty to mozesz probowac hexowac
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 15 2013 05:06pm
Quote (FOnline @ 16 Oct 2013 00:04)
Mozesz zawsze probowac wejsc na gas station i przejsc przez lewy dolny rog zielony grid. khani wpadna od prawego dolnego rogu. Zazwyczaj leca jeden za drugim wiec badz czujny.

full dragi i advanced CA mk2 z dobrymi resami na laser normal +ap i antykrytem powininen sporo tam pomoc

moze dasz rade, ale podstawa to miec przynajmniej te 3 bursty, bo jest ich tam za duzo na solowanie. jezeli uda Ci sie miec 3 bursty to mozesz probowac hexowac


hmm.. mam atm 15ap.. musialbym nosic ca +ap / avenger -ap, a i tak mi dwoch punktow braknie :/
build o ktorym piszesz to pewnie base 8 agi?

najlepiej by bylo wjebac sie do tego budynku z ringiem i w srodku z nimi poganiac - moze tam by sie jakies line of sight znalazlo do regeneracji ap..
wtedy tez rakietami sami by sobie zadawali dmg.. przy takiej serii mysle, ze niektorzy by padli..
sprawdze sie dzisiaj, najwyzej strace troche eq ;)

This post was edited by kowal2300 on Oct 15 2013 05:14pm
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 15 2013 06:41pm
nie ma szans solo, perm stunlocka dostalem w kazdym z trzech podejsc.. :)

This post was edited by kowal2300 on Oct 15 2013 06:44pm
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 16 2013 12:52pm
Quote (kowal2300 @ Oct 16 2013 01:06am)
hmm.. mam atm 15ap.. musialbym nosic ca +ap / avenger -ap, a i tak mi dwoch punktow braknie :/
build o ktorym piszesz to pewnie base 8 agi?

najlepiej by bylo wjebac sie do tego budynku z ringiem i w srodku z nimi poganiac - moze tam by sie jakies line of sight znalazlo do regeneracji ap..
wtedy tez rakietami sami by sobie zadawali dmg.. przy takiej serii mysle, ze niektorzy by padli..
sprawdze sie dzisiaj, najwyzej strace troche eq ;)


m60, nie avka. Nie tracisz czasu i AP na reload bo masz 10 berstow w 1 magazynku a hexowac i tak mozesz i padna na 1 burst. jak zrobisz sobie m60 z -1ap +max dmg +min dmg +crit to nawet z taka mozesz biegac pk a nawet crit w tym wypadku jest opcjonalny.

samemu to jest raczej mission impossible, ale we 2-3 powinno sie dac rade ogarnac. 1 serie przyjac na klate, hexowac 2 i fast FA, kolejna seria na klate, hexowac 2 i fast SS, kolejna seria juz nie powinna byc deadly.

jest tez opcja taka, zeby miec tesla armor z normal resistami dobrymi i troche szczescia w postaci 4-5 khanow z laserami i powinno sie ogarnac
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 16 2013 05:57pm
Quote (FOnline @ 16 Oct 2013 20:52)
m60, nie avka. Nie tracisz czasu i AP na reload bo masz 10 berstow w 1 magazynku a hexowac i tak mozesz i padna na 1 burst. jak zrobisz sobie m60 z -1ap +max dmg +min dmg +crit to nawet z taka mozesz biegac pk a nawet crit w tym wypadku jest opcjonalny.

samemu to jest raczej mission impossible, ale we 2-3 powinno sie dac rade ogarnac. 1 serie przyjac na klate, hexowac 2 i fast FA, kolejna seria na klate, hexowac 2 i fast SS, kolejna seria juz nie powinna byc deadly.

jest tez opcja taka, zeby miec tesla armor z normal resistami dobrymi i troche szczescia w postaci 4-5 khanow z laserami i powinno sie ogarnac



przy ostatnich trzech probach nie dotrwalem do przeladowania - wpadlem, 2x hex, rakietarakietarakietarakietarakieta, wyjebalo mnie na sam kraniec mapy, fa, KD, -70hp :D
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 21 2013 08:10am
Quote (kowal2300 @ Oct 16 2013 11:57pm)
przy ostatnich trzech probach nie dotrwalem do przeladowania - wpadlem, 2x hex, rakietarakietarakietarakietarakieta, wyjebalo mnie na sam kraniec mapy, fa, KD, -70hp :D


daj ktos lockpika :)
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 21 2013 08:22am
Quote (kowal2300 @ Oct 8 2013 07:15pm)
build z mojego profilu:

FONLINE2 RT BG PSYCHO BURSTER:

st 3 (7 with 2x buffout)
pe 1 (psycho)
en 10
ch 1
in 9 (-1 bonehead)
ag 6 (8 with 2x cola)
lk 10

traits: chem reliant / bonehead
perks: 2x tougness / 2x lifigiver / 2x BRD / more criticals / medic
books: 10x fa / 10x out / 10x rep
tagged skills: fa / doc / rep
skills: rep 130 (quest + 10 books) / out 109 (only 10 books) / fa 300 (10 books + medic) / doc 95 (+medic) / bg 228 (after 26lvl)

obserwacje jednak spowodowaly, ze kolejnym razem odpuszcze more criticals i wezme anticriticala

1. zaczynasz gre, idziesz do junktown, robisz questa na podbicie repair
2. 2lvl idziesz do namiotu, zjadasz mentatsy, czytasz ksiazki (oprocz FA)
3. craft lub farma gecko z sg (po przeczytaniu ksiazek masz ~95, wiec w sumie nedlerkami z ap ammo mozna farmic w rt)
4. rep masz z samych ksiazek i q
5. out masz z samych ksiazek
6. ********************* EDIT: potwierdzone info: wbijasz 275fa, bierzesz medica, czytasz 10 ksiazek = masz heal za 310hp co 15s (335 z FA kit w lapie)
7. jak juz bedziesz mial FA (z tym intem wyliczone, ze wyrobisz sie do 26lvlu), wszystko ladujesz w bg
8. craftuj avengery i camk2, altem z 160 science je rozkrecaj, craftuj ponownie i tak w kolko
9. jak bedziesz mial ~130bg, to na dragach mozesz probowac farmic * gecko / karawany z flamerem * centaury i floatersy z flamerem * mutanty z avengerem (tutaj mozesz zbierac sprzet, rozkrecac i wbijac dodatkowy xp z crafta)
10. postac grywalna dopiero ok. 40lvlu: wczesniej ze wzgledu na brak skilla w bg nawet na dragach bez str penalty nie masz 95% przy hexowaniu


Dlaczego taguje DOCTOR a nie BG?
Po co brac 10 Luck skoro nie uzywa sie perkow More criticals?

Czy musze do 26 lvl rozwinac na max Fa ? Gra bez bg i bicie 26 lvl jesl bardzo nudne!
Go Back To Polska Topic List
Prev1557558559560561598Next
Add Reply New Topic New Poll