d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1555556557558559598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 4 2013 10:40am
a nie latwiej sf robic "od dolu"? jak tam kiedys wszedlem, to dochodzilo do mnie 2-3, zdazalem ubic, reload, fa i tak 3 razy, az wpadlo ~5 osob i sie nakrylem..

dzisiaj gracz z Red Dot Army pisal do mnie, czy nie chce do gangu, robimy cos swojego po resecie czy przewidujecie chujnie i isc tam?
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 4 2013 10:48am
Quote (kowal2300 @ Oct 4 2013 06:40pm)
a nie latwiej sf robic "od dolu"? jak tam kiedys wszedlem, to dochodzilo do mnie 2-3, zdazalem ubic, reload, fa i tak 3 razy, az wpadlo ~5 osob i sie nakrylem..

dzisiaj gracz z Red Dot Army pisal do mnie, czy nie chce do gangu, robimy cos swojego po resecie czy przewidujecie chujnie i isc tam?


Mozna tak i tak jest latwiej, tylko schodzi dluzej i wlasnie tego samego obawialismy sie co ciebie spotkalo. chcielismy sprawdzic czy damy tak rade, ale jest w chuj ciezko.

Ja jestem w RDA juz dluzszy czas i nie narzekam. zajebista atmosfera i ludzie, brak dzieciakow i troli. Gra sie smiesznie i na pelnym lajcie. Polecam.

Najlepsze akcje sa jak sie swarm zbierze 15-20 osob i cos duzego sie planuje jak np TC czy sierra.

This post was edited by FOnline on Oct 4 2013 10:50am
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 4 2013 11:46am
Quote (FOnline @ 4 Oct 2013 18:48)
Mozna tak i tak jest latwiej, tylko schodzi dluzej i wlasnie tego samego obawialismy sie co ciebie spotkalo. chcielismy sprawdzic czy damy tak rade, ale jest w chuj ciezko.

Ja jestem w RDA juz dluzszy czas i nie narzekam. zajebista atmosfera i ludzie, brak dzieciakow i troli. Gra sie smiesznie i na pelnym lajcie. Polecam.

Najlepsze akcje sa jak sie swarm zbierze 15-20 osob i cos duzego sie planuje jak np TC czy sierra.


to jakos w tygodniu wbije na tsa i pogadam z ludzmi, jeszcze 9 lvli do 99 na moim psycho, do poniedzialku wbije :D
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 4 2013 10:38pm
Quote (kowal2300 @ Oct 4 2013 07:46pm)
to jakos w tygodniu wbije na tsa i pogadam z ludzmi, jeszcze 9 lvli do 99 na moim psycho, do poniedzialku wbije :D


prawidlowo.

Ja juz nie expie od paru tygodni, zwiedzam ile sie da i sprawdzam inne buildy. Mam nadzieje, ze zrobia jakis pre-wipe madness(jest planowane), gdzie bedzie 100x wiecej expa za moba i 100x lepszy loot. bedzie smiesznie ;d
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 5 2013 12:51am
Quote (FOnline @ Oct 5 2013 06:38am)
prawidlowo.

Ja juz nie expie od paru tygodni, zwiedzam ile sie da i sprawdzam inne buildy. Mam nadzieje, ze zrobia jakis pre-wipe madness(jest planowane), gdzie bedzie 100x wiecej expa za moba i 100x lepszy loot. bedzie smiesznie ;d


Sprawdzone info? :) Byloby pieknie
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 5 2013 01:26am
Quote (Last_Hope @ Oct 5 2013 08:51am)
Sprawdzone info? :) Byloby pieknie


Ktos rzucil taki pomysl i glowny admin i pare dev'ow stwierdzilo "nice idea", w pozniejszym czasie odpisali, ze planuja cos takiego + eventy. Oczywiscie bylo pare osob niechetnych, bo wg. nich nooby przyjda i dostana wszystko co najlepsze a oni musieli sie napracowac nad zdobywaniem (brak sensu bo i tak bedzie wipe, wiec kazdy wszystko straci. Argumentacja zerowa, a pre-wipe madness ma byc w formie zabawy i kazdy bedzie mial szanse)
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 5 2013 01:41pm
Quote (FOnline @ 5 Oct 2013 09:26)
Ktos rzucil taki pomysl i glowny admin i pare dev'ow stwierdzilo "nice idea", w pozniejszym czasie odpisali, ze planuja cos takiego + eventy. Oczywiscie bylo pare osob niechetnych, bo wg. nich nooby przyjda i dostana wszystko co najlepsze a oni musieli sie napracowac nad zdobywaniem (brak sensu bo i tak bedzie wipe, wiec kazdy wszystko straci. Argumentacja zerowa, a pre-wipe madness ma byc w formie zabawy i kazdy bedzie mial szanse)


zagrozeniem czegos takiego jest dla mnie tylko fakt, ze jesli gra jest megaprosta wersja fun, to nudzi sie po godzinie - jesli rzeczywiscie zrobia cos takiego przed wipe, to przestaje grac i wracam na normalne staty
zawsze, jak mialem dosc wowa i chcialem go sobie obrzydzic na jakis czas, wbjalem na 255lvl funa, gralem godzine i przerwa na 2 miesiace

Buildow teraz nie ma co testowac - ma byc rework dragow, takze polowa z nich nie bedzie sie nadawala do grania, albo i tak zostana zmodyfikowane. Po wipe machnij sobie standardowa postac (nie wiem, sg na tury, flamera, ew na wpizdyliard atakow na ture), a build endgame obadasz w ciagu tygodnia. Tej gry nie da sie bardziej skompliowac..

Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 7 2013 07:11am
Quote (kowal2300 @ Oct 5 2013 09:41pm)
zagrozeniem czegos takiego jest dla mnie tylko fakt, ze jesli gra jest megaprosta wersja fun, to nudzi sie po godzinie - jesli rzeczywiscie zrobia cos takiego przed wipe, to przestaje grac i wracam na normalne staty
zawsze, jak mialem dosc wowa i chcialem go sobie obrzydzic na jakis czas, wbjalem na 255lvl funa, gralem godzine i przerwa na 2 miesiace.


jezeli gra sie solo to moze byc nudne ale to co innego jak jestes w grupie i organizujesz sobie eventy sierre TC czy cos innego. wtedy jest ciekawiej i tak szybko sie nie znudzi. poza tym to bedzie pre-wipe madness wiec nie bedzie trwal dluzej niz pare dni, a pozniej zacznie sie prawdziwa gra wiec kto nie bedzie chcial grac4fun to nie bedzie gral
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 7 2013 10:06am
Potrzebuje dobry buid pvp
1. Crit-Tank

Advantages:

Shitloads of criticals, good damage.

Drawbacks:

No Stonewall
No Medic

S:3
P:1
E:10
C:1
I:8
A:6
L:10

Bonehead
Chem Reliant

2x Tougness
2x More Critical
2x Lifegiver
2x Bonus Ranged Damage
dobre to?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 7 2013 02:15pm
Quote (prastary_ka @ 7 Oct 2013 18:06)
Potrzebuje dobry buid pvp
1. Crit-Tank

Advantages:

Shitloads of criticals, good damage.

Drawbacks:

No Stonewall
No Medic

S:3
P:1
E:10
C:1
I:8
A:6
L:10

Bonehead
Chem Reliant

2x Tougness
2x More Critical
2x Lifegiver
2x Bonus Ranged Damage
dobre to?



dlaczego nie chcesz medica? mam identyczny build, tyle ze zamiast jednego more criticals dalem wlasnie w medica
bez medica nie wytrzymasz trzech burstow, wiec za dlugo sobie nie potankujesz
niestety widze tez, ze chyba medic + anticritical >>> more critical..


This post was edited by kowal2300 on Oct 7 2013 02:17pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1555556557558559598Next
Add Reply New Topic New Poll