d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1554555556557558598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 2 2013 06:05pm
Quote (FOnline @ 2 Oct 2013 04:10)

/facepalm


czlowiek uczy sie na bledach, skad mialem wiedziec, ze timer w grze =/= real time?
po resecie bede madrzejszy - tak naprawde to moja pierwsza stycznosc z jakimkolwiek fallout online
Member
Posts: 6,900
Joined: Sep 17 2013
Gold: 0.00
Oct 3 2013 04:41am
gra ktos w to wogule?
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 3 2013 08:31am
Quote (New_Polish_section_Moderator @ Oct 3 2013 10:41am)
gra ktos w to wogule?


wszyscy
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 3 2013 05:22pm
Quote (kowal2300 @ Oct 3 2013 02:05am)
czlowiek uczy sie na bledach, skad mialem wiedziec, ze timer w grze =/= real time?
po resecie bede madrzejszy - tak naprawde to moja pierwsza stycznosc z jakimkolwiek fallout online


na lajcie. 10 min real time to czas na zwiedzanie krypty. Zanim otworzysz drzwi to ustaw sobie na tel stoper i bedziesz wiedzial co i jak.

ja tez mialem fejla raz i nie smieje sie. bylem z ziomkiem na necro i w trakcie jak wybiegal to drzwi go zajebaly. mialem farta bo z zewnatrz jakis ghoul mnie chcial dopasc i otworzyl krypte znowu na 10 min
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 3 2013 07:45pm
Quote (FOnline @ 4 Oct 2013 01:22)
na lajcie. 10 min real time to czas na zwiedzanie krypty. Zanim otworzysz drzwi to ustaw sobie na tel stoper i bedziesz wiedzial co i jak.

ja tez mialem fejla raz i nie smieje sie. bylem z ziomkiem na necro i w trakcie jak wybiegal to drzwi go zajebaly. mialem farta bo z zewnatrz jakis ghoul mnie chcial dopasc i otworzyl krypte znowu na 10 min



generalnie w tym necro jest straszny syf, tony sprzetu leza na glebie - powinni cos z tym zrobic, nie wiem, zeby znikalo po 5 minutach?
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 4 2013 04:34am
1. W jaki sposób otworzyć 5lvl glow?
Na 4 lvlu jest komputer tyle, że nie wiem jak go wykorzystać, bo brak opcji wlaczenia napięcia.
Czy wogóle warto zwiedzać ten poziom?

2. Czy lokacjach tj. Glow, voult 15, necro obowiązuje tylko realtime walki?

3. Gdzie przebiega ta transakcjia między khans a bishop family oraz enclany a sf?
Bardzo ciężko jest? Jak ich odnaleźć?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 4 2013 05:16am
cos pojebali z tymi mutantami.. do tej pory na psycho farmilem godzine, zuzywalem 1 avengera, 2 camk2.. teraz dostaje jakies chujowe knockdowny na -30ap, 430hp + 325 z fa znika w 15 sekund..


Quote (prastary_ka @ 4 Oct 2013 12:34)
1. W jaki sposób otworzyć 5lvl glow?
Na 4 lvlu jest komputer tyle, że nie wiem jak go wykorzystać, bo brak opcji wlaczenia napięcia.
Czy wogóle warto zwiedzać ten poziom?

2. Czy lokacjach tj. Glow, voult 15, necro obowiązuje tylko realtime walki?

3. Gdzie przebiega ta transakcjia między khans a bishop family oraz enclany a sf?
Bardzo ciężko jest? Jak ich odnaleźć?



2. VAult - tak, tylko rt
3. new reno - pewnie encounter z khanami.. / sanfrancisco, na psycho nie jest ciezko ubic enklawe, problemem sa gracze

This post was edited by kowal2300 on Oct 4 2013 05:29am
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Oct 4 2013 07:20am
Quote (prastary_ka @ Oct 4 2013 10:34am)
1. W jaki sposób otworzyć 5lvl glow?
Na 4 lvlu jest komputer tyle, że nie wiem jak go wykorzystać, bo brak opcji wlaczenia napięcia.
Czy wogóle warto zwiedzać ten poziom?


Pomoże ktoś?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Oct 4 2013 08:59am
rotfl ale SalamanderBG zajebal faila :D
wszedl na mojego encountera, dostal instant knockdowna od mutka, hexa ode mnie i tak oto stalem sie wlascicielem pierwszego lupu pvp: camk2, avenger, 3k ammo, 10 psycho, hypo, ~13k kapsli, buffouty, jety etc ;D
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Oct 4 2013 10:35am
Quote (kowal2300 @ Oct 4 2013 04:59pm)
rotfl ale SalamanderBG zajebal faila :D
wszedl na mojego encountera, dostal instant knockdowna od mutka, hexa ode mnie i tak oto stalem sie wlascicielem pierwszego lupu pvp: camk2, avenger, 3k ammo, 10 psycho, hypo, ~13k kapsli, buffouty, jety etc ;D


haha, bardzo dobrze.

Quote (prastary_ka @ Oct 4 2013 12:34pm)
1. W jaki sposób otworzyć 5lvl glow?
Na 4 lvlu jest komputer tyle, że nie wiem jak go wykorzystać, bo brak opcji wlaczenia napięcia.
Czy wogóle warto zwiedzać ten poziom?

2. Czy lokacjach tj. Glow, voult 15, necro obowiązuje tylko realtime walki?

3. Gdzie przebiega ta transakcjia między khans a bishop family oraz enclany a sf?
Bardzo ciężko jest? Jak ich odnaleźć?


1 - czerwona karta glow + na lvl 6 na dole mapy jest generator(dolny prawy rog, gorne ostatnie drzwi) musisz wcisnac repair na niego az w chatboxie wyskoczy Ci komunikar "you sucesfuly repaired..." ale i tak to starcza na 3-4 minuty bycia na dole, dlatego polecam opcje nastepujaca jezeli lockpick masz co 30 sec - ogarniasz ten generator, schodzisz na lvl 5 rozjebujesz roboty, wracasz reperowac jeszcze raz, otwierasz szafki/schowki na scianach co nie wymagaja lockpicka, wracasz, naprawiasz, idziesz otwierasz max 2 szafki z lockpickiem [nie siedz na lvl 5 dluzej niz 3 - 4 min], bo tak to generator padnie i zostaniesz tam do usranej.
Pytasz czy warto? jezeli masz lockpick na ok 100% i jakis electronick lockpick, to lec i nie pierdol, potem podziekujesz. Tam znajdziesz takie rare itemy jak NAVY CA, albo mase zwyklych CAmk2(czasami tez upgraded, improved, etc) no i przedewszystkich w chuj tego co kochamy - dragi.

2 - tylko rt

3 - Khans w new reno na glownym placu. Jest ich ok 7-8, wiec ze 2 osoby Ci sie przydadza. Enklawa w SF jest przejebana i solo ciezko ja zrobic jezeli maja plasmy. Powiem na swoim przykladzie - majac ponad 400 hp bg 4x burster bylem na 2x psycho, 2x jet, 2 buffout. Czekalem na enklawe w tankerze w SF razem z kumplem. jak pojawilo sie info ze sa w SF przelogowalismy i postanowilismy wyjsc. W momencie gdy przeszedlem przez prog tankera na docki, to mialem juz -80 hp gdy ekran sie rozjasnil. Kumpel wyszedl sekunde po mnie i wytrzymal 3 sekundy dluzej.

e;

Quote (prastary_ka @ Oct 4 2013 03:20pm)
Pomoże ktoś?


jutro moge sie przejsc. Zostaw PM o ktorej chcesz isc.

This post was edited by FOnline on Oct 4 2013 10:41am
Go Back To Polska Topic List
Prev1554555556557558598Next
Add Reply New Topic New Poll