d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15545555565575581019Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 78
Joined: Apr 21 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 22 2013 02:46pm
jeżdżę W202, chciałem zamienić na 911 Carrera 4S ale zapomniałem że mnie nie stać nawet na felgi od tej Carrery, więc pozostaję przy Mesiu. Też mam wiśniowy metallic, ale dach do malowania (350zl)
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Apr 22 2013 02:47pm
Quote (FrogI @ 22 Apr 2013 22:41)
meganki byly w podobnych kolorach :)
ja jutro/pojutrze wyjezdzam 207 z warsztatu i tez na handel idzie od razu




No nie gadaj, ze o ten Ci chodzi? :D
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 22 2013 02:48pm
Quote (Rzoolberd @ Apr 22 2013 09:47pm)
http://www.moto24.tv/jamnik/img/galeria/2847/renualt_megane_1_5.jpg

No nie gadaj, ze o ten Ci chodzi? :D


Nie no inny odcień to jest.
Btw jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu ze środka? Środek mega zadbany (wręcz unikatowo) ale chyba ktoś jarał namiętnie w środku i teraz tak zalatuje nieprzyjemnie :cry:
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Apr 22 2013 02:49pm
Quote (Rzoolberd @ Apr 22 2013 10:47pm)
http://www.moto24.tv/jamnik/img/galeria/2847/renualt_megane_1_5.jpg

No nie gadaj, ze o ten Ci chodzi? :D




ale to chyba ten sam odcien :D
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Apr 22 2013 02:49pm
Quote (FrogI @ 22 Apr 2013 22:49)
http://img.yauto.cz/photos/24825/807020/Renault_Megane_Classic_1_9_dTi_RXE_19.jpg

ale to chyba ten sam odcien :D


wykluczone
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Apr 22 2013 02:53pm
Quote (Rzoolberd @ Apr 22 2013 10:49pm)
wykluczone


ale tez ladny :p



u mnie taki bedzie, tylko caly byl malowany i lakiernik troche ciemniejszy odcien dal
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 22 2013 02:55pm
Quote (FrogI @ Apr 22 2013 09:53pm)
ale tez ladny :p

http://all-peugeot-images.info/wp-content/uploads/Peugeot/207/157373250/Peugeot_207_Blue%20metallic.JPG

u mnie taki bedzie, tylko caly byl malowany i lakiernik troche ciemniejszy odcien dal


jebłeś dacha, pomalowałeś i sprzedajesz jako bezwypadek??? :D
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Apr 22 2013 02:57pm
Quote (Mentalista @ Apr 22 2013 10:55pm)
jebłeś dacha, pomalowałeś i sprzedajesz jako bezwypadek??? :D


taki byl kupiony, ale druga czesc zdania prawdziwa
zaraz kilka fotek wstawie
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Apr 22 2013 02:58pm
Quote (Mentalista @ 22 Apr 2013 21:48)
Nie no inny odcień to jest.
Btw jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu ze środka? Środek mega zadbany (wręcz unikatowo) ale chyba ktoś jarał namiętnie w środku i teraz tak zalatuje nieprzyjemnie :cry:


Ozonowanie ?;>
Nawet nie myśl żeby jakies zapachy i inne śmierdzidełka wieszać bo to nic nie da a się pogorszy fetor.
Zapewne dużo przesiąkło w tapicerkę więc oddanie w dobre ręce samochodu na myjni może pomóc bardzo dużo.
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Go Back To Polska Topic List
Prev15545555565575581019Next
Add Reply New Topic New Poll