Quote (Mentalista @ 22 Apr 2013 21:48)
Nie no inny odcień to jest.
Btw jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu ze środka? Środek mega zadbany (wręcz unikatowo) ale chyba ktoś jarał namiętnie w środku i teraz tak zalatuje nieprzyjemnie

Ozonowanie ?;>
Nawet nie myśl żeby jakies zapachy i inne śmierdzidełka wieszać bo to nic nie da a się pogorszy fetor.
Zapewne dużo przesiąkło w tapicerkę więc oddanie w dobre ręce samochodu na myjni może pomóc bardzo dużo.