Quote (prastary_ka @ 28 Sep 2013 18:41)
Nie rozmumiem

zeby wejsc do krypty pod necro, musisz wlozyc karte do komputera - wlozylem, wszedlem na 3 poziom, ubilem ostatniego ghoula (dropi xl + jakis syf), chcialem wrocic a tu chuj

10 minut na bank nie minelo, bo timer dragow nie doszedl nawet do 55, a krypta ponownie byla zamknieta..
da rade jakos wyjsc w takiej sytuacji czy trzeba liczyc na szczescie, az ktos z zewnatrz otworzy albo beknac?