d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1551552553554555598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 23 2013 02:39pm
kiedy bedzie ten reset? jest jakas dokladna data?
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Sep 23 2013 04:16pm
Quote (Astav @ Sep 23 2013 10:39pm)
kiedy bedzie ten reset? jest jakas dokladna data?


nie ma konkretnej daty, z wiarygodnego zrodla natomiast przyblizony czas to ok miesiaca. Pewna frakcja prowadzi pomoc w tym wipe

Quote (kowal2300 @ Sep 23 2013 10:06pm)
duzo ammo brac na taki run psycho bg burstera? 2k wystarczy? jak ta lokacja w skrocie wyglada? cos musze wiedzec przed wejsciem? (oprocz rad res)


jak masz powyzej 400 hp i ze 3 x burst to 1 psycho Ci wystarczy. Spodziewaj sie robotow ale na 1 burst padaja ale tez mocno bija. Musisz szukac tam czerwonych i zoltych kart ktorych pozniej uzywasz na windach zeby sie otworzyly. nie zjezdzaj na 5 poziom (tam najwiekszy loot ale za to na 6 poziomie trzeba generator naprawiac bo winda wysiada po chwili wiec potrzeba minimum 2 osob) pobiegaj troche i lookaj szafki rozne. wez ze soba electronic lockpick. lokacja jest duza, duzo wind w roznych miejscach. max 30 min tam siedz, bo albo ktos inny Cie zje, albo z radiacji sam sie zjesz i zostanie Ci 1 sily

This post was edited by FOnline on Sep 23 2013 04:17pm
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 23 2013 04:59pm
Quote (FOnline @ 24 Sep 2013 00:16)
nie ma konkretnej daty, z wiarygodnego zrodla natomiast przyblizony czas to ok miesiaca. Pewna frakcja prowadzi pomoc w tym wipe



jak masz powyzej 400 hp i ze 3 x burst to 1 psycho Ci wystarczy. Spodziewaj sie robotow ale na 1 burst padaja ale tez mocno bija. Musisz szukac tam czerwonych i zoltych kart ktorych pozniej uzywasz na windach zeby sie otworzyly. nie zjezdzaj na 5 poziom (tam najwiekszy loot ale za to na 6 poziomie trzeba generator naprawiac bo winda wysiada po chwili wiec potrzeba minimum 2 osob)  pobiegaj troche i lookaj szafki rozne. wez ze soba electronic lockpick. lokacja jest duza, duzo wind w roznych miejscach. max 30 min tam siedz, bo albo ktos inny Cie zje, albo z radiacji sam sie zjesz i zostanie Ci 1 sily


zjadlem radx, mialem 95res, zaraz pojawil sie str bug i musialem sie zwijac
wynioslem pare robes, jakies laser pistole, xlki i tyle
za malo mam lockpicka chyba, bo polowy szafek nie moglem otworzyc
ale lootu rzeczywiscie sporo lezy na glebie, jak ktos ma ~250carry, to sie oblowi
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Sep 23 2013 06:54pm
Quote (kowal2300 @ Sep 24 2013 12:59am)
zjadlem radx, mialem 95res, zaraz pojawil sie str bug i musialem sie zwijac
wynioslem pare robes, jakies laser pistole, xlki i tyle
za malo mam lockpicka chyba, bo polowy szafek nie moglem otworzyc
ale lootu rzeczywiscie sporo lezy na glebie, jak ktos ma ~250carry, to sie oblowi


tam wiekszosc szafek/skrytek jest locked. Dla beki kiedys dodalem 130 lockpick, a teraz nawet tego nie zaluje. zawsze bierz tez ze soba ze 2 radaway'e, zeby sie od tego syfu uwolnic. niby duzo sie zuzywa tam dragow itp, ale oplacalne za loot ktory mozna tam zdobyc.
Dla porownania - moj ostatni syf jaki zebralem tam, to jakies 30 2mm ammo, desert combat armor, z 5 ca mk2, 30 buffout, 45 jet, 8 psycho.

tylko pamietac trzeba ze jak sie z szafek wyciaga to lepiej wyciagnac wszystko i wyjebac, bo tak to na nowo moze sie nie zrespic albo mniej sie zrespi.
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 25 2013 11:36am
1. Czy da sie naprawiac zaniszczona bron?
2. Czy istnieje v13 i enklawa? Jesli tak to jak je odnalesc?
3. Do jakies warotsci rozwijac repair i science? Czy 130% do profesji? Czy im wyzszy poziom tym wieksza szansa na lepszy craft?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 25 2013 04:32pm
Quote (prastary_ka @ 25 Sep 2013 19:36)
1. Czy da sie naprawiac zaniszczona bron?
2. Czy istnieje v13 i enklawa? Jesli tak to jak je odnalesc?
3. Do jakies warotsci rozwijac repair i science? Czy 130% do profesji? Czy im wyzszy poziom tym wieksza szansa na lepszy craft?



1. tak, uzyj repair na przedmiocie
2. enklawa - zone 3:9, v15 - zone 24:14, v13 - nie mam pojecia
3. rep do 130, science do 130 jesli chcesz miec wszystkie profki na max poziomie
science mozna rozwinac do 160, gdy zamierzasz odzyskiwac materialy ze zdobytych przedmiotow

This post was edited by kowal2300 on Sep 25 2013 04:34pm
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 26 2013 05:08am
Quote (kowal2300 @ Sep 25 2013 10:32pm)
1. tak, uzyj repair na przedmiocie
2. enklawa - zone 3:9, v15 - zone 24:14, v13 - nie mam pojecia
3. rep do 130, science do 130 jesli chcesz miec wszystkie profki na max poziomie
science mozna rozwinac do 160, gdy zamierzasz odzyskiwac materialy ze zdobytych przedmiotow


1.Wiem juz.
2. Nie chodzi mi o nawarro tylko o enclawe, do ktorej doplywalo sie tankowcem :)
3. Ok ale czy przy 300 rep jest wieksza szansa na lepszy craft? Powinie jest to oczywiste ale chce miec pewność :)

This post was edited by prastary_ka on Sep 26 2013 05:11am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 26 2013 01:38pm
Kiedy reset? Wiadomo coś?
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 26 2013 01:42pm
kiedy reset lindura???????
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 26 2013 01:50pm
Quote (ZoltySubmarine @ Sep 26 2013 09:42pm)
kiedy reset lindura???????


Mój wujek pracuje w devie ale nic mi nie mówił.
Ten wujek z blizza jest lepszy bo daje więcej info i enigmy ect.
Go Back To Polska Topic List
Prev1551552553554555598Next
Add Reply New Topic New Poll