Quote (kowal2300 @ Sep 24 2013 12:59am)
zjadlem radx, mialem 95res, zaraz pojawil sie str bug i musialem sie zwijac
wynioslem pare robes, jakies laser pistole, xlki i tyle
za malo mam lockpicka chyba, bo polowy szafek nie moglem otworzyc
ale lootu rzeczywiscie sporo lezy na glebie, jak ktos ma ~250carry, to sie oblowi
tam wiekszosc szafek/skrytek jest locked. Dla beki kiedys dodalem 130 lockpick, a teraz nawet tego nie zaluje. zawsze bierz tez ze soba ze 2 radaway'e, zeby sie od tego syfu uwolnic. niby duzo sie zuzywa tam dragow itp, ale oplacalne za loot ktory mozna tam zdobyc.
Dla porownania - moj ostatni syf jaki zebralem tam, to jakies 30 2mm ammo, desert combat armor, z 5 ca mk2, 30 buffout, 45 jet, 8 psycho.
tylko pamietac trzeba ze jak sie z szafek wyciaga to lepiej wyciagnac wszystko i wyjebac, bo tak to na nowo moze sie nie zrespic albo mniej sie zrespi.