d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1550551552553554598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 23 2013 10:09am
Quote (Lander @ Sep 23 2013 05:06pm)
dexter zostaje drwalem ale nie wiem bo od kilku odcinkow nie ogldalem


no nie pierdol; DDDDD

2013-09-23 17:57:50 :: radeczeg
to dexter sie skonczyl?

2013-09-23 17:58:50 :: calimerka
tak

2013-09-23 17:58:56 :: radeczeg
umarl?

2013-09-23 17:59:07 :: calimerka
zobacz sobie

2013-09-23 17:59:13 :: radeczeg
no powiedz

2013-09-23 18:02:16 :: calimerka
zostal drwalem i teraz dzrewa w lesie scina

2013-09-23 18:03:18 :: radeczeg
srsly?

2013-09-23 18:03:58 :: calimerka
zobacz zobaczysz

2013-09-23 18:04:07 :: calimerka
firme ma DD - Dexter Drwal


myslalem, ze mnie w chuja robi typek
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 23 2013 10:11am
Quote (Astav @ Sep 23 2013 06:09pm)
no nie pierdol; DDDDD

2013-09-23 17:57:50 :: radeczeg
to dexter sie skonczyl?

2013-09-23 17:58:50 :: calimerka
tak

2013-09-23 17:58:56 :: radeczeg
umarl?

2013-09-23 17:59:07 :: calimerka
zobacz sobie

2013-09-23 17:59:13 :: radeczeg
no powiedz

2013-09-23 18:02:16 :: calimerka
zostal drwalem i teraz dzrewa w lesie scina

2013-09-23 18:03:18 :: radeczeg
srsly?

2013-09-23 18:03:58 :: calimerka
zobacz zobaczysz

2013-09-23 18:04:07 :: calimerka
firme ma DD - Dexter Drwal


myslalem, ze mnie w chuja robi typek


tak w temacie z serialami pisali :<
liczylem ze go samochod potraci albo umrze na raka bo by smieszniej bylo
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 23 2013 11:08am
Quote (Lander @ Sep 23 2013 06:01pm)
reloaded jest bardziej rozbudowane jednak, sad story


Podobno ten Fonline przed resetem to około 10% gry, która będzie po resecie.
Podobno ta wersja (beta) jest tylko jako server zastępczy dla graczy po upadku Fallout 2238 czy jakoś tak.

Tak pisali na forum twórcy Fonline2, więc jestem pełen optymizmu ;)
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 23 2013 12:16pm
Quote (Last_Hope @ 23 Sep 2013 19:08)
Podobno ten Fonline przed resetem to około 10% gry, która będzie po resecie.
Podobno ta wersja (beta) jest tylko jako server zastępczy dla graczy po upadku Fallout 2238 czy jakoś tak.

Tak pisali na forum twórcy Fonline2, więc jestem pełen optymizmu ;)


potwierdzone info, tez widzialem na forum post deva, ze wypuscili na szybko ~10% gry, zeby miski z 2238 mialy sie gdzie podziac

/e
Quote (FOnline @ 23 Sep 2013 17:11)
sierra jest troche inna niz te zwyczajne eventy ktore pojawiaja sie raz na jakis czas na 10 min. Sierra jest dostepna caly czas i dla kazdego.

wrzucalem kiedys screena jak bylem w sierra z ekipa. Wydaje mi sie, ze sierra jest najtrudniejsza. Enclava naciera falami, po kazdej fali pojawia sie samochod z lootem, mozna zdobyc apa, gaussa, ammo, itp. kazda kolejna fala jest silniejsza i trudniejsza. w 5-10 nie oplaca sie tam isc bo dlugo sie nie wytrzyma, zabawa zaczyna sie jak jest 15-20 osob.

@e;

ktos tu jeszcze jest na FOnline czy juz reloaded tylko?


mozna cos jeszcze pofarmic solo w takim razie?

This post was edited by kowal2300 on Sep 23 2013 12:16pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 23 2013 12:19pm
afaik to 2238 od dłuższego czasu było martwe i realnie nikt tam nie grał więc nie wiem kto miał się gdzie mieć podziać ;x
solo możesz farmić mutki v13 i necro ale na najlepsze dropy bez gangu nie masz szans
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Sep 23 2013 12:22pm
Quote (kowal2300 @ Sep 23 2013 08:16pm)
potwierdzone info, tez widzialem na forum post deva, ze wypuscili na szybko ~10% gry, zeby miski z 2238 mialy sie gdzie podziac

/e


mozna cos jeszcze pofarmic solo w takim razie?


Glow, necro, v15, warehouse, New reno event, SF event (psycho x 2, jet x2, CA mk2 z normal resist, pare innych dragow i mozesz probowac)

a jak farmienie masz na mysli encountery to regulators/super mutant army/khans/rogues/deathclaws (exp)
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 23 2013 12:24pm
co w glow dodali?
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 23 2013 12:28pm
Quote (Lander @ Sep 23 2013 07:24pm)
co w glow dodali?


zapewne ten komputer
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Sep 23 2013 12:28pm
Quote (Lander @ Sep 23 2013 08:24pm)
co w glow dodali?


nie wiem co bylo wczesniej, ale loot jest tak przynajmniej 2 x taki jak z v15 + necro razem wziete
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 23 2013 02:06pm
Quote (FOnline @ 23 Sep 2013 20:28)
nie wiem co bylo wczesniej, ale loot jest tak przynajmniej 2 x taki jak z v15 + necro razem wziete


duzo ammo brac na taki run psycho bg burstera? 2k wystarczy? jak ta lokacja w skrocie wyglada? cos musze wiedzec przed wejsciem? (oprocz rad res)
Go Back To Polska Topic List
Prev1550551552553554598Next
Add Reply New Topic New Poll