Quote (kowal2300 @ Sep 22 2013 10:56pm)
dodane jakies cus, spawnuja sie npce, jak wybijesz wszystkie, to w nagrode dostajesz xp + jakas skrzynke - to samo masz w newreno: handel dragami
jesli jutro wieczorem bede online i uda mi sie trafic, to wyskocze tam swoja nabuzowana Slicznotka
/e chyba podobny event jest w sierra, ktos potwierdzi??
sierra jest troche inna niz te zwyczajne eventy ktore pojawiaja sie raz na jakis czas na 10 min. Sierra jest dostepna caly czas i dla kazdego.
wrzucalem kiedys screena jak bylem w sierra z ekipa. Wydaje mi sie, ze sierra jest najtrudniejsza. Enclava naciera falami, po kazdej fali pojawia sie samochod z lootem, mozna zdobyc apa, gaussa, ammo, itp. kazda kolejna fala jest silniejsza i trudniejsza. w 5-10 nie oplaca sie tam isc bo dlugo sie nie wytrzyma, zabawa zaczyna sie jak jest 15-20 osob.
@e;
ktos tu jeszcze jest na FOnline czy juz reloaded tylko?
This post was edited by FOnline on Sep 23 2013 09:12am