d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1549550551552553598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 22 2013 01:49pm
miasta to takie dużę battlegroundy, tam głównie gra się pvp 40v40

co to jest sf event?
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 22 2013 02:12pm
Quote (Lander @ Sep 22 2013 07:49pm)
miasta to takie dużę battlegroundy, tam głównie gra się pvp 40v40

co to jest sf event?


tez chcialbym wiedziec :)
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2013 02:56pm
Quote (Lander @ 22 Sep 2013 21:49)
miasta to takie dużę battlegroundy, tam głównie gra się pvp 40v40

co to jest sf event?


dodane jakies cus, spawnuja sie npce, jak wybijesz wszystkie, to w nagrode dostajesz xp + jakas skrzynke - to samo masz w newreno: handel dragami
jesli jutro wieczorem bede online i uda mi sie trafic, to wyskocze tam swoja nabuzowana Slicznotka


/e chyba podobny event jest w sierra, ktos potwierdzi?
/e2 gdzie szukac v13? na polnocny wschod od vc?
/e3 cos dam rade poza v13 wysolowac? jak tu jest z trudnoscia sierra vs navarro vs mariposa?

This post was edited by kowal2300 on Sep 22 2013 03:00pm
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Sep 23 2013 04:44am
Grał ktoś w Fonline na Windows 8 , działa bez zarzutu z nim czy może są problemy ?
Member
Posts: 11,812
Joined: Mar 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 23 2013 04:55am
Quote (CantTouchThis @ 23 Sep 2013 11:44)
Grał ktoś w Fonline na Windows 8 , działa bez zarzutu z nim czy może są problemy ?


gralem w obydwa FOReloaded i F2Online mam w8 i wszystko w jak najwiekszym porzadku ;)
Member
Posts: 202
Joined: Aug 10 2013
Gold: 0.00
Sep 23 2013 09:11am
Quote (kowal2300 @ Sep 22 2013 10:56pm)
dodane jakies cus, spawnuja sie npce, jak wybijesz wszystkie, to w nagrode dostajesz xp + jakas skrzynke - to samo masz w newreno: handel dragami
jesli jutro wieczorem bede online i uda mi sie trafic, to wyskocze tam swoja nabuzowana Slicznotka


/e chyba podobny event jest w sierra, ktos potwierdzi??


sierra jest troche inna niz te zwyczajne eventy ktore pojawiaja sie raz na jakis czas na 10 min. Sierra jest dostepna caly czas i dla kazdego.

wrzucalem kiedys screena jak bylem w sierra z ekipa. Wydaje mi sie, ze sierra jest najtrudniejsza. Enclava naciera falami, po kazdej fali pojawia sie samochod z lootem, mozna zdobyc apa, gaussa, ammo, itp. kazda kolejna fala jest silniejsza i trudniejsza. w 5-10 nie oplaca sie tam isc bo dlugo sie nie wytrzyma, zabawa zaczyna sie jak jest 15-20 osob.

@e;

ktos tu jeszcze jest na FOnline czy juz reloaded tylko?

This post was edited by FOnline on Sep 23 2013 09:12am
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 23 2013 10:00am
Quote (FOnline @ Sep 23 2013 04:11pm)
sierra jest troche inna niz te zwyczajne eventy ktore pojawiaja sie raz na jakis czas na 10 min. Sierra jest dostepna caly czas i dla kazdego.

wrzucalem kiedys screena jak bylem w sierra z ekipa. Wydaje mi sie, ze sierra jest najtrudniejsza. Enclava naciera falami, po kazdej fali pojawia sie samochod z lootem, mozna zdobyc apa, gaussa, ammo, itp. kazda kolejna fala jest silniejsza i trudniejsza. w 5-10 nie oplaca sie tam isc bo dlugo sie nie wytrzyma, zabawa zaczyna sie jak jest 15-20 osob.

@e;

ktos tu jeszcze jest na FOnline czy juz reloaded tylko?


po resecie przerzutka jest na fonline, pozatym reloaded jebie guwnem ze wzgledu na prymitywna kamere
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 23 2013 10:01am
Quote (Astav @ Sep 23 2013 06:00pm)
po resecie przerzutka jest na fonline, pozatym reloaded jebie guwnem ze wzgledu na prymitywna kamere


reloaded jest bardziej rozbudowane jednak, sad story
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 23 2013 10:03am
Quote (Lander @ Sep 23 2013 05:01pm)
reloaded jest bardziej rozbudowane jednak, sad story


chuj mnie to obchodzi, moze byc lepsze nawet i o lata swietlne (xd), ale sterowanie kamera to jakas kpina jest
btw dexter umiera czy nie? bo chcialbym spoilerami sypnac kumowi
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 23 2013 10:06am
Quote (Astav @ Sep 23 2013 06:03pm)
chuj mnie to obchodzi, moze byc lepsze nawet i o lata swietlne (xd), ale sterowanie kamera to jakas kpina jest
btw dexter umiera czy nie? bo chcialbym spoilerami sypnac kumowi


dexter zostaje drwalem ale nie wiem bo od kilku odcinkow nie ogldalem
Go Back To Polska Topic List
Prev1549550551552553598Next
Add Reply New Topic New Poll