Quote (Kanzelos @ 11 Apr 2013 16:42)
Jak wycenić fiata 125p ? ( duży fiat ) samochód z 86 roku, zadbany, nie wiem czy na chodzie bo z 3 lata w garażu stoi, ma jakąś wartość kolekcjonerską? - zauważyłem że zainteresowanie jest, tylko nie wiem jaką cenę powiedziec
Szwagier w tamtym roku kupił za około 3tyś na chodzie w calkiem dobrym stanie, rocznik nie pamiętam.
Quote (Rzoolberd @ 10 Apr 2013 12:35)
Jaki olej oprócz silnikowego?
Nic więcej nie wymieniałem. W przyszłym tygodniu jeszcze płyn hamulcowy wymienie, już zakupiłem ATE SL6.
This post was edited by zuz9 on Apr 12 2013 05:20am