d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15495505515525531019Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 11 2013 10:37am
Quote (Kanzelos @ Apr 11 2013 03:42pm)
Jak wycenić fiata 125p ? ( duży fiat ) samochód z 86 roku, zadbany, nie wiem czy na chodzie bo z 3 lata w garażu stoi, ma jakąś wartość kolekcjonerską? - zauważyłem że zainteresowanie jest, tylko nie wiem jaką cenę powiedziec


Potrzymaj go jeszcze 10 lat
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 672.50
Apr 11 2013 12:00pm
Quote (Kanzelos @ Apr 11 2013 04:42pm)
Jak wycenić fiata 125p ? ( duży fiat ) samochód z 86 roku, zadbany, nie wiem czy na chodzie bo z 3 lata w garażu stoi, ma jakąś wartość kolekcjonerską? - zauważyłem że zainteresowanie jest, tylko nie wiem jaką cenę powiedziec


Prawie koniec produkcji. Gdyby był z poczatkowych lat produkcji to sporo mógłbyś zarobić np maluch z 70 lat w dobrym stanie warty nawet 20 tys zł
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Apr 12 2013 05:18am
Quote (Kanzelos @ 11 Apr 2013 16:42)
Jak wycenić fiata 125p ? ( duży fiat ) samochód z 86 roku, zadbany, nie wiem czy na chodzie bo z 3 lata w garażu stoi, ma jakąś wartość kolekcjonerską? - zauważyłem że zainteresowanie jest, tylko nie wiem jaką cenę powiedziec


Szwagier w tamtym roku kupił za około 3tyś na chodzie w calkiem dobrym stanie, rocznik nie pamiętam.

Quote (Rzoolberd @ 10 Apr 2013 12:35)
Jaki olej oprócz silnikowego?


Nic więcej nie wymieniałem. W przyszłym tygodniu jeszcze płyn hamulcowy wymienie, już zakupiłem ATE SL6.

This post was edited by zuz9 on Apr 12 2013 05:20am
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Apr 12 2013 06:59am
Quote (zuz9 @ Apr 12 2013 01:18pm)
Szwagier w tamtym roku kupił za około 3tyś na chodzie w calkiem dobrym stanie, rocznik nie pamiętam.



Nic więcej nie wymieniałem. W przyszłym tygodniu jeszcze płyn hamulcowy wymienie, już zakupiłem ATE SL6.


:lol:
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Apr 12 2013 12:15pm
Quote (ShiSeido @ 12 Apr 2013 13:59)
:lol:


Co w tym takiego smiesznego kolego?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Apr 13 2013 03:11am
Quote (zuz9 @ Apr 12 2013 08:15pm)
Co w tym takiego smiesznego kolego?


A propos szwagra
http://www.youtube.com/watch?v=p--SUZqUVJ4
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 14 2013 03:56am

like sir :D

http://formulad.com/live/

polecam
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Apr 14 2013 04:34am
swoim tez tym rogiem jeblem :)
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 14 2013 04:34am
Quote (Keisper @ Apr 14 2013 11:34am)
swoim tez tym rogiem jeblem :)



na bemowo na wekend sie wybiera ?
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Apr 14 2013 04:36am
Ktoś planuje jechać 22 maja na Gumball? :>
Go Back To Polska Topic List
Prev15495505515525531019Next
Add Reply New Topic New Poll