d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1549550551552553594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jan 5 2013 07:51am
Quote (elkabel @ 5 Jan 2013 14:48)
300zł za parę. Nie dziękuje. Wyjdę balkonem
Wolę kupić w jakiś Cropie czy innym tego podobnym sklepie za 2do nawet 3 razy taniej jak jest promocja. Nie jestem zwolennikiem pchania takiej kasy w ciuchy.


ty nie jestes zwolennikiem pchania kasy w cokolwiek. bo jestes zwyczajnym nieudacznikiem. :(
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 5 2013 07:52am
Quote (Janusz_Tracz @ 5 Jan 2013 14:51)
ty nie jestes zwolennikiem pchania kasy w cokolwiek. bo jestes zwyczajnym nieudacznikiem.  :(


ahahhaa wiedziałem, że JAnusz telefonobijokoń zabłyśnie swoim intelektem.
@down
e: Ale wysublimowany pojazd. Dobra dawaj więcej.


e2:

JAk zwykle plujesz jadem, z pyska ci cieknie piana i usiłujesz mi wmówić jakieś stresy ;DDDD
Nie mierz wszystkich swoją miarą specjalisto


This post was edited by elkabel on Jan 5 2013 08:03am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jan 5 2013 07:54am
Quote (elkabel @ 5 Jan 2013 14:52)
ahahhaa wiedziałem, że JAnusz telefonobijokoń zabłyśnie swoim intelektem.


od jakiegos czasu srednio obchodzi mnie juz rynek telefonow. ty natomiast still biedak. to jest esencja latwosci.

idz sobie kupic do lumpa z 50 kilo szmat, bedziesz mial na kilkanascie lat kiblowania w akademiku za ostatnie grosze mamuni.

a od swieta jeansy z croppa albo innej gimnazjalnej sieci. ; D

Quote (elkabel @ 5 Jan 2013 14:52)
ahahhaa wiedziałem, że JAnusz telefonobijokoń zabłyśnie swoim intelektem.
@down
e: Ale wysublimowany pojazd. Dobra dawaj więcej.


nie pojazd, tylko szczera prawda i pewnie juz masz caly ryj czerwony ze stresu.
swoja droga nie bede juz tracil czasu na byle 09 spawna. mozesz nie pisac juz w moim kierunku tych zaczepek niskich lotow. i tak jak ktos juz pisal, od 3 lat nikt na randoma nie zwracal uwagi i teraz ci sie cos popierdolilo we lbie, ze masz osobistych adoratorow, wypelniaczu tla. elo

This post was edited by Janusz_Tracz on Jan 5 2013 08:01am
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2013 08:42am
Quote (radioslav @ 5 Jan 2013 15:34)
fajne, co to? gdzie i ile?


unbranded, z ameryki
Member
Posts: 17,038
Joined: Oct 26 2008
Gold: 12,344.00
Jan 5 2013 11:49am
Nie spodziewałem sie że na forum o diablo dwa jest tylu szawgrów, propsy za unbranded :O
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2013 02:09pm
Quote (F4ble @ 5 Jan 2013 19:49)
Nie spodziewałem sie że na forum o diablo dwa jest tylu szawgrów, propsy za unbranded :O


piona
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jan 6 2013 11:31am
Quote (JohnyCage @ 26 Dec 2012 00:10)
Siemanko, mam taką prośbę, chciałbym coś takiego kupić, jednak nie wiem czy w Polsce coś takiego istnieje i jeżeli tak, to jak to się nazywa:

To jest Gakuran, taki japoński mundurek szkolny:
http://media.dinomarket.com/docs/imgusr/2012-06/210000%5F080612110601%5Fll.jpg.jpg

jest to coś pomiędzy Garniturem, a ubraniem Neo z matrixa. Generalnie szukam czegoś w miarę eleganckiego, ale znudziły się garniaki, zresztą są zbyt sztywne. Wiem, że Japończycy, oraz Hindusi mają takie rzeczy.
Może być też wersja bardziej tradycyjna, chociaż to już nie mundurek szkolny, ale Zoltan Bathory pomyka w takich na koncertach:
http://www.bcrichguitars.jp/images/12-zoltanBathory%5F03.jpg

Jeżeli ktoś ma jakieś info to będę wdzięczny. :)

Wesołych świąt! :)


w gure
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jan 6 2013 12:56pm
japan style wpisz na ***
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 6 2013 01:12pm
Quote (Janusz_Tracz @ Jan 5 2013 01:54pm)
od jakiegos czasu srednio obchodzi mnie juz rynek telefonow. ty natomiast still biedak. to jest esencja latwosci.

idz sobie kupic do lumpa z 50 kilo szmat, bedziesz mial na kilkanascie lat kiblowania w akademiku za ostatnie grosze mamuni.

a od swieta jeansy z croppa albo innej gimnazjalnej sieci. ; D



nie pojazd, tylko szczera prawda i pewnie juz masz caly ryj czerwony ze stresu.
swoja droga nie bede juz tracil czasu na byle 09 spawna. mozesz nie pisac juz w moim kierunku tych zaczepek niskich lotow. i tak jak ktos juz pisal, od 3 lat nikt na randoma nie zwracal uwagi i teraz ci sie cos popierdolilo we lbie, ze masz osobistych adoratorow, wypelniaczu tla. elo


Też nie lubie croppa, aczkolwiek kupiłem tam swój ulubiony denim, szkoda, że się rozjebał.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 6 2013 01:28pm
ty to jestes.......................
Go Back To Polska Topic List
Prev1549550551552553594Next
Add Reply New Topic New Poll