Quote (2007 @ 26 Aug 2021 15:32)
https://www.youtube.com/watch?v=6_af4JF0sxk
Pozdrawiam wyborców lewicy. :thumbsup:
^ironfister
Nie jestem wyborcą lewicy, głosowałem na platformę.
Osobiście uważam, że powinny być jakieś przepisy, aby zwierzęta nie były traktowane jak przedmioty, tylko żeby miały jakieś warunki do życia, chociaż średnie.
Ale to muszą ludzie dojrzeć do takiej decyzji, to nie nastąpi za naszego życia myślę.
Zresztą mamy poważniejsze problemy i zwierzęta muszą poczekać, niestety.