Quote (Ezraaa @ 16 Jun 2019 20:07)
Nooo hehehe a jakbym napisał od razu po zmianie, to miałbym obsesję ehhehehehehe
kurdebele no nie da się nic dobrego napisać hehe, bo kondes choćby miał się ze swojej bezbeki zesrać, to wymyśli jakiś wysryw hehehe
Normalni ludzie nazywają to kreatywnością

może u ciebie we wsi mówi się na to "wysryw" hehe nie zdziwił bym się ani trochę