d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1545556575882Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 18 2014 05:45am
dzownie na polski support i kurwa dostaje info, ze trzeba troche poczekac... muwie huj... ~poczekam~ ... i po 6 minutach wkurwiajacej muzyki, telefon nagle muwi "hm, moze przelaczyc cie do anglikow, bendzie szybciej" muwie ok i gadam z typem, ze polacy to nieroby i on muwi "to jacie moge przelonczyc do polakuw", a ja muwie, ze jak juz tu z nim gadam to lecimy.
Opowiedzialem mu, kurwa, wszystko. Random freezy, looped sound i zeby komp zyl to musze zabic proces bf4 i kurwa robilem reinstall wszystkich sterownikuw. On sie pyta "a reinstalowales gre?" a ja muwie "prosze nie, prosze nie!!!" i kurwa mam robic reinstall i jak nie pomorze to mam znowu dzwonic :(

This post was edited by Unsatiable on Feb 18 2014 05:45am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 18 2014 09:03am
Quote (Unsatiable @ 18 Feb 2014 12:45)
dzownie na polski support i kurwa dostaje info, ze trzeba troche poczekac... muwie huj... ~poczekam~ ... i po 6 minutach wkurwiajacej muzyki, telefon nagle muwi "hm, moze przelaczyc cie do anglikow, bendzie szybciej" muwie ok i gadam z typem, ze polacy to nieroby i on muwi "to jacie moge przelonczyc do polakuw", a ja muwie, ze jak juz tu z nim gadam to lecimy.
Opowiedzialem mu, kurwa, wszystko. Random freezy, looped sound i zeby komp zyl to musze zabic proces bf4 i kurwa robilem reinstall wszystkich sterownikuw. On sie pyta "a reinstalowales gre?" a ja muwie "prosze nie, prosze nie!!!" i kurwa mam robic reinstall i jak nie pomorze to mam znowu dzwonic :(


Cool story bro :D
Taki sobie ten dodatek, nic nowego poza tymi marnymi mapami :(
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 18 2014 09:07am
Quote (Redel @ Feb 18 2014 05:03pm)
Cool story bro :D
Taki sobie ten dodatek, nic nowego poza tymi marnymi mapami :(


nigdy nie bylem fanem metro, ale firestorm wydaje sie przyjemny dla snipera. Musze pozniej ogarnac jeszcze kaspijska i zatoke ;s
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 18 2014 09:18am
Quote (Unsatiable @ Feb 18 2014 05:07pm)
nigdy nie bylem fanem metro, ale firestorm wydaje sie przyjemny dla snipera. Musze pozniej ogarnac jeszcze kaspijska i zatoke ;s
Zawsze gralem tam czolgiem i otwieralem tabele. xD

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 18 2014 09:37am
Quote (hehehehehe @ Feb 18 2014 05:18pm)
Zawsze gralem tam czolgiem i otwieralem tabele. xD


Firestorm to była idealna mapa dla havoca i vipera
Bede za 1.5 godziny w domu i sprawdzę bfa.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 18 2014 11:06am
Wbijam na serwer aby nauczyc sie latac, elo.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 18 2014 11:26am
Quote (hehehehehe @ 18 Feb 2014 18:06)
Wbijam na serwer aby nauczyc sie latac, elo.


t4i, elo :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 18 2014 12:25pm
gra mi nie kraszuje!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 18 2014 12:33pm
ej wujeg to obejrze do konca top gear i gramy
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 18 2014 12:45pm
dosyc mocne te drzewa jakos hehehe
Go Back To Polska Topic List
Prev1545556575882Next
Add Reply New Topic New Poll