dzownie na polski support i kurwa dostaje info, ze trzeba troche poczekac... muwie huj... ~poczekam~ ... i po 6 minutach wkurwiajacej muzyki, telefon nagle muwi "hm, moze przelaczyc cie do anglikow, bendzie szybciej" muwie ok i gadam z typem, ze polacy to nieroby i on muwi "to jacie moge przelonczyc do polakuw", a ja muwie, ze jak juz tu z nim gadam to lecimy.
Opowiedzialem mu, kurwa, wszystko. Random freezy, looped sound i zeby komp zyl to musze zabic proces bf4 i kurwa robilem reinstall wszystkich sterownikuw. On sie pyta "a reinstalowales gre?" a ja muwie "prosze nie, prosze nie!!!" i kurwa mam robic reinstall i jak nie pomorze to mam znowu dzwonic
This post was edited by Unsatiable on Feb 18 2014 05:45am