d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev154555657581473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Aug 7 2013 06:08am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 02:02pm)
przy 330rankedach jestes na +5 i nie uwazasz, ze to twoje elo



sunfire i tak >, szkoda, ze sie nie stackuja. radek potwierdzi moc mojej anivii ognistego ptaka


tak uwazam, gdyż jeszcze pare tygodni temu mialem +25 ale od tej pory co 2 gra afker albo troll, wiec nic z tym nie zrobie;/
Jezeli jest normalna 5v5 rozgrywka to w 70% przypadkach jest win.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 06:09am
NIE MOGE EDITNAC

Code
Some users may be experiencing in-game lag. We are currently working to resolve the issue.


zagralem rankeda, gdzie wszyscy mieli kurewskie lagi, tak bekowej gry w zyicu nie widzialem. teamfighty wygladaly tak, ze kazdy sie losowo wbijal w srodek, losowo spelle na wszystko , pare sekund pozniej sie okazywalo, komu to lepiej wyszlo :D

This post was edited by ZoltySubmarine on Aug 7 2013 06:09am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 7 2013 06:10am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 02:09pm)
NIE MOGE EDITNAC

Code
Some users may be experiencing in-game lag. We are currently working to resolve the issue.


zagralem rankeda, gdzie wszyscy mieli kurewskie lagi, tak bekowej gry w zyicu nie widzialem. teamfighty wygladaly tak, ze kazdy sie losowo wbijal w srodek, losowo spelle na wszystko , pare sekund sie okazywalo, komu to lepiej wyszlo :D


to samo kurwa... co prawda wygralem, ale ja peirdole zedem nie moglem ultowac bo mialem pokaz slajdow ...
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 7 2013 06:55am
Quote (Unsatiable @ Aug 7 2013 01:10pm)
to samo kurwa... co prawda wygralem, ale ja peirdole zedem nie moglem ultowac bo mialem pokaz slajdow ...


życzę powodzenia z graniem vayne i dodgowaniem/aimowaniem czegokolwiek .... raz z "e" trafiłem jarvana podobno.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 07:11am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 7 2013 02:09pm)
NIE MOGE EDITNAC

Code
Some users may be experiencing in-game lag. We are currently working to resolve the issue.


zagralem rankeda, gdzie wszyscy mieli kurewskie lagi, tak bekowej gry w zyicu nie widzialem. teamfighty wygladaly tak, ze kazdy sie losowo wbijal w srodek, losowo spelle na wszystko , pare sekund pozniej sie okazywalo, komu to lepiej wyszlo :D


cale zycie tak gram, nie wiem w czym problem
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 07:19am
Quote (bushlick @ Aug 7 2013 03:11pm)
cale zycie tak gram, nie wiem w czym problem


problem w tym, ze to nie doto, tu trzeba cos robic..........
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 7 2013 07:20am
Quote (ZoltySubmarine @ 7 Aug 2013 14:19)
problem w tym, ze to nie doto, tu trzeba cos robic..........


kitrac sie w trawie?
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 07:22am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 7 2013 03:20pm)
kitrac sie w trawie?


pozycjonowac sie, a nie wbijac ze wszystkiego na pale na typa
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 7 2013 07:44am
tylko w lidze legend mam lagi, w doto, poe i diablo nie
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 7 2013 07:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev154555657581473Next
Add Reply New Topic New Poll