Quote (DrCox @ 24 Nov 2012 17:24)
Ale zajebiscie, pogram sobie

3lvl monk juz, nigdy sie tak nie jaralem zadna klasa.
DOPIERO NA 46 LVL ZOBACZYSZ JAKI HEAL JEST OP
/e: został mi shaman 85 ele/resto. widziałem że totemy strasznie ograniczone- grywalny jest?
Quote (DrCox @ 24 Nov 2012 17:26)
ale ja ide w tanka ziomek
tank też fajny miś, ale w DPS w ogóle mnie nie jara
This post was edited by Bozia on Nov 24 2012 09:27am