d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15455565758116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 17 2012 01:54am
Quote (Rushe @ 17 Nov 2012 08:33)
Jestes powazny? Na ch umieszczasz jakis smieszny filmik z D3 z poziomu hell, na ktorym w dodatku jakis randomowy wizzard (chyba bez rak skoro pada na hellu) zdycha.. what is that shit?

Ja pierdolę. Tylko umieranie z paragonem 99 lvl jest pro, wiem wiem. Znam te pojebane gadki.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 01:55am
Quote (Xasthur @ Nov 17 2012 07:54am)
Ja pierdolę. Tylko umieranie z paragonem 99 lvl jest pro, wiem wiem. Znam te pojebane gadki.


Nie, ale na hellu padanie w tym momencie to jakas zalosc... Po prostu przyznaj, ze kolega gra stopami: o
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Nov 17 2012 01:55am
chce ktos dzis od nowa zaczac ?
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Nov 17 2012 02:59am
ja chetnie pogram inferno baczera (wd here )
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 17 2012 03:30am
Dajcie znac jak na hell dojdziecie to pocisne z Wami wizzardem bo nei chce mi sie samemu.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 04:10am
lvl 39,5 zaczynam a2 kosz, jest ktos tu ?


e: do gry ofc

This post was edited by iRetwe on Nov 17 2012 04:10am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 17 2012 06:26am
Wlasnie do domu wrocilem - zaraz pewnie cos pogram jak sie z jsp uporam :)
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 11:06am


R.I.P


e: ŁATWO OFC

This post was edited by iRetwe on Nov 17 2012 11:10am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 17 2012 01:46pm

szkoda ze cc i soxa nie ma bo bylby calkiem fajny :(

Quote (Rushe @ 17 Nov 2012 21:48)
Rownie dobrze mogles wstawic mieczyk z 200dps i napisac, ze szkoda, ze nie ma 700dpsu wiecej, socketa, crita i najlepiej z 800 loh do tego;)


:wallbash:
jakby mi padl taki unikat to pewnie bym wstawil


This post was edited by miton84 on Nov 17 2012 02:01pm
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 01:48pm
Quote (miton84 @ Nov 17 2012 07:46pm)
http://i49.tinypic.com/29q0gnp.jpg
szkoda ze cc i soxa nie ma bo bylby calkiem fajny :(


Rownie dobrze mogles wstawic mieczyk z 200dps i napisac, ze szkoda, ze nie ma 700dpsu wiecej, socketa, crita i najlepiej z 800 loh do tego;)
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758116Next
Add Reply New Topic New Poll