
szkoda ze cc i soxa nie ma bo bylby calkiem fajny

Quote (Rushe @ 17 Nov 2012 21:48)
Rownie dobrze mogles wstawic mieczyk z 200dps i napisac, ze szkoda, ze nie ma 700dpsu wiecej, socketa, crita i najlepiej z 800 loh do tego;)
jakby mi padl taki unikat to pewnie bym wstawil
This post was edited by miton84 on Nov 17 2012 02:01pm