d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev154555657582670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 11:43am
Quote (blejdowy @ 4 May 2012 18:11)
wyslij mi za pobraniem, kase dostaniesz na 100% a ja dostane przesylke, proste


no przeciez napisalem to samo i on sie nie zgodzil bo to skamzur
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 11:50am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 18:43)
no przeciez napisalem to samo i on sie nie zgodzil bo to skamzur


lol :D

Jak mozna byc tak tepym zeby myslec ze ktos ma juz pudelka z z gra u siebie :D zaden sklep/hurtownia w polsce nie ma jeszcze a co mowic zwykli ludzie :)

Ta sa zdjecia z netu ktos zrobil i wstawil zapewne nie w polsce :)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 11:51am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 18:50)
lol :D

Jak mozna byc tak tepym zeby myslec ze ktos ma juz pudelka z z gra u siebie :D zaden sklep/hurtownia w polsce nie ma jeszcze a co mowic zwykli ludzie :)

Ta sa zdjecia z netu ktos zrobil i wstawil zapewne nie w polsce :)


przeczytaj jeszcze ze 30 razy moj cytat
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 11:55am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 18:51)
przeczytaj jeszcze ze 30 razy moj cytat


no i ??
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
May 4 2012 11:57am
Quote (Kanzelos @ 4 May 2012 12:29)
rozdawanie umiejętności i statystyk będzie wyglądać tak samo jak w becie ?


lol nic nie rozdajesz :]
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 11:57am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 18:55)
no i ??


:D :) :D :)

Quote (rollen @ 4 May 2012 18:57)
lol nic nie rozdajesz :]


myślę ze jemu chodzi o ustawianie run, czarów i umiejętności pasywnych

This post was edited by EustachyMotyka on May 4 2012 11:58am
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
May 4 2012 12:00pm
Quote (maniaq @ 4 May 2012 15:19)
moge wyslac jak bede mial przelew :)




a dlaczego mialoby nie byc ?/


diabolo w w czestohowie ofc nie bedzie
Member
Posts: 61
Joined: Mar 1 2009
Gold: 300.00
May 4 2012 02:26pm
dzisiejszy mail z Ultimy:

"Szanowni Klienci!

W Związku z ograniczeniem przez firmę CD Projekt nakładu Edycji Kolekcjonerskiej, jesteśmy zmuszeni anulować Państwa zamówienie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację lecz jest ona niezależna od Nas.
Jeśli pojawią się dodatkowe sztuki to oczywiście będziemy informować Państwa na bieżąco wg. kolejności zamawiania. "

Cyrk z edycją kolekcjonerską D3 - no kpina po prostu.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 02:27pm
Quote (PengOo @ 4 May 2012 21:26)
dzisiejszy mail z Ultimy:

"Szanowni Klienci!

W Związku z ograniczeniem przez firmę CD Projekt nakładu Edycji Kolekcjonerskiej, jesteśmy zmuszeni anulować Państwa zamówienie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację lecz jest ona niezależna od Nas.
Jeśli pojawią się dodatkowe sztuki to oczywiście będziemy informować Państwa na bieżąco wg. kolejności zamawiania. "

Cyrk z edycją kolekcjonerską D3 - no kpina po prostu.


mogles sobie zamowic na stronie blizza jak jeszcze byla dostepna
Member
Posts: 910
Joined: Jul 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 4 2012 02:28pm
i wy myslicie ze sie wybijecie na bncie?
HAHAHAHAHHAHA
Go Back To Polska Topic List
Prev154555657582670Next
Closed New Topic New Poll