d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15455565758339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 20 2012 01:38pm
Quote (vyyj @ Mar 20 2012 07:50pm)
Dziwne bo kiedys pisales, ze zgubiles swojego iphone i dostales, dostales, nowego.
Dobra, chuj z tym, nie moja sprawa.


Masz racje ,ale dostać tez mozesz na firme
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Mar 20 2012 01:46pm
Quote (vyyj @ Mar 20 2012 06:07pm)






ja chociaz sam zarobiam np. na ipada, a nie rodzice mi kupuja :~)



Mój Ty kolego wyśmienity, pochwal się jak zarabiasz :)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 20 2012 10:07pm
Witam, nie moglem napisac wczesniej bo mialem suspa. jesli chodzi o nowego ipada, apple zaczyna mnie smucic. widze ze brak im pomyslow na sprzedanie swojego sprzetu to wrzucaja lepszy ekran i procesor "bo ludzie i tak kupia". swoja droga zadziwiajacy jest fakt ze nowy ipad i i4s bija wszystkie rekordy mimo ze to buble. ajfon 4s nie rozni sie niczym od ip4. jedyna roznica to siri (procesora w ip4 i tak zadna pozycja w appstore nie wykorzysta w 100% do premiery ip5 wiec procesora w ip4s nie biore pod uwage jako swego rodzaju ulepszenie). nowy ipad ma lepsza baterie i ekran a juz sprzedali 3 miliony tabletow. widac ze ludziom podoba sie to, ze placa za cos czego nie byloby w sprzedazy za czasow jobsa. przyzwyczailem sie ze kazy nowy produkt wprowadzal cos nowego i roznil sie od poprzednika na tyle, ze ludziom portfele sie same otwieraly. teraz wystarczy wrzucic troche lepszy ekran a slupki i tak leca w gore. kolejny ajfon pewnie dostanie obsluge 4g i nic wiecej a ipad siri i kolejny sukces murowany. aha, sa juz nawet testy wyswietlaczy ipada 2 i 3.
http://www.youtube.com/watch?v=OfbMlM4upsw&feature=g-hist&context=G2366e3aAHT2j87AACAA

dorzucam jeszcze swietna aplikacje: http://simblog.pl/zamiana-plakietki-z-informacja-o-slabej-baterii-na-powiadomienie
dzieki niej informacja o niskim stanie baterii nie jest wyswietlana jako komunikat typu sms czy mail, tylko informacja na gornej belce ktora sama sie zwija po krotkim czasie. dochodze wiadrami od kiedy zainstralowalem to u siebie bo strasznie mnie denerwowalo to na ipodzie. dodam ze na ipodzie standardowo nie ma wskaznika procentowego baterii i mozna go dograc przy robieniu jb. funkcja potem strasznie kuleje bo co chwile pokazuje inna wartosc i lata sobie +/- 5% wiec jak dochodzi do 20% to komunikat pojawia sie kilka razy. trzeba miec iOS 5+ i jb. aplikacja za free z cydii.

/e
swoja droga zaczynam sie zastanawiac nad ipadem 2 bo ceny ladnie spadly i wersja 16gb 3g kosztuje nieco ponad 2k pln (wczesniej bylo to chyba 2900)

This post was edited by Elfisher on Mar 20 2012 10:11pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 22 2012 12:12pm
http://www.gsmarena.com/apple%5Fiphone%5F5%5Fto%5Flaunch%5Fin%5Fq2%5Fwith%5Fa%5F46%5Fdisplay%5Freuters%5Freports-news-4008.php

:o


e/ imo najlepiej jakby dali 4 cale.

This post was edited by imnoise on Mar 22 2012 12:12pm
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Mar 22 2012 12:19pm
Quote (Elfisher @ Mar 21 2012 05:07am)
Witam, nie moglem napisac wczesniej bo mialem suspa. jesli chodzi o nowego ipada, apple zaczyna mnie smucic. widze ze brak im pomyslow na sprzedanie swojego sprzetu to wrzucaja lepszy ekran i procesor "bo ludzie i tak kupia". swoja droga zadziwiajacy jest fakt ze nowy ipad i i4s bija wszystkie rekordy mimo ze to buble. ajfon 4s nie rozni sie niczym od ip4. jedyna roznica to siri (procesora w ip4 i tak zadna pozycja w appstore nie wykorzysta w 100% do premiery ip5 wiec procesora w ip4s nie biore pod uwage jako swego rodzaju ulepszenie). nowy ipad ma lepsza baterie i ekran a juz sprzedali 3 miliony tabletow. widac ze ludziom podoba sie to, ze placa za cos czego nie byloby w sprzedazy za czasow jobsa. przyzwyczailem sie ze kazy nowy produkt wprowadzal cos nowego i roznil sie od poprzednika na tyle, ze ludziom portfele sie same otwieraly. teraz wystarczy wrzucic troche lepszy ekran a slupki i tak leca w gore. kolejny ajfon pewnie dostanie obsluge 4g i nic wiecej a ipad siri i kolejny sukces murowany. aha, sa juz nawet testy wyswietlaczy ipada 2 i 3.
http://www.youtube.com/watch?v=OfbMlM4upsw&feature=g-hist&context=G2366e3aAHT2j87AACAA

dorzucam jeszcze swietna aplikacje: http://simblog.pl/zamiana-plakietki-z-informacja-o-slabej-baterii-na-powiadomienie
dzieki niej informacja o niskim stanie baterii nie jest wyswietlana jako komunikat typu sms czy mail, tylko informacja na gornej belce ktora sama sie zwija po krotkim czasie. dochodze wiadrami od kiedy zainstralowalem to u siebie bo strasznie mnie denerwowalo to na ipodzie. dodam ze na ipodzie standardowo nie ma wskaznika procentowego baterii i mozna go dograc przy robieniu jb. funkcja potem strasznie kuleje bo co chwile pokazuje inna wartosc i lata sobie +/- 5% wiec jak dochodzi do 20% to komunikat pojawia sie kilka razy. trzeba miec iOS 5+ i jb. aplikacja za free z cydii.

/e
swoja droga zaczynam sie zastanawiac nad ipadem 2 bo ceny ladnie spadly i wersja 16gb 3g kosztuje nieco ponad 2k pln (wczesniej bylo to chyba 2900)


Niezle glupoty wypisujesz, jest znacznie znacznie wiecej roznic pomiedzy tymi modelami tabletow/telefonow niz to co podales.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 22 2012 12:45pm
Quote (imnoise @ 22 Mar 2012 19:12)


czytalem juz wczesniej newsa. imo to nie przejdzie. za duzy skok z 3.5 stosowanych od poczatku na 4,6". iphone zawsze byl promowany jako maly i wygodny smartfon ktory mozna obslugiwac bez problemow jedna reka. to juz bylaby przesada.

Quote (IHateEverythingAboutYou @ 22 Mar 2012 19:19)
Niezle glupoty wypisujesz, jest znacznie znacznie wiecej roznic pomiedzy tymi modelami tabletow/telefonow niz to co podales.


czekam na przyklady. iphone 4 + troche lepszy aparat + siri + lepszy procesor= ip4s. ipad 2 + lepszy procesor + lepsza bateria i ekran = nowy ipad. przykro to stwierdzic ale apple dolaczylo do wojny na cyfry. wiecej pixeli, wiecej mhz wiecej $ - po co?
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Mar 22 2012 12:47pm
Quote (Elfisher @ Mar 22 2012 07:45pm)
czytalem juz wczesniej newsa. imo to nie przejdzie. za duzy skok z 3.5 stosowanych od poczatku na 4,6". iphone zawsze byl promowany jako maly i wygodny smartfon ktory mozna obslugiwac bez problemow jedna reka. to juz bylaby przesada.



czekam na przyklady. iphone 4 + troche lepszy aparat + siri + lepszy procesor= ip4s. ipad 2 + lepszy procesor + lepsza bateria i ekran = nowy ipad. przykro to stwierdzic ale apple dolaczylo do wojny na cyfry. wiecej pixeli, wiecej mhz wiecej $ - po co?


Troche lepszy aparat? Chyba nie wiesz o czym mowisz.

A co do iPada - to akutalnie najszybszy i najlepszy tablet na rynku, do tego nikt nie moze pochwalic sie taka gestoscia pikseli przy tak dlugim czasie baterii. Bycie najlepszym na rynku jest dobrym krokiem wg mnie, bo co innego mieliby niby zrobic?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 22 2012 12:58pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 22 Mar 2012 19:47)
Troche lepszy aparat? Chyba nie wiesz o czym mowisz.

A co do iPada - to akutalnie najszybszy i najlepszy tablet na rynku, do tego nikt nie moze pochwalic sie taka gestoscia pikseli przy tak dlugim czasie baterii. Bycie najlepszym na rynku jest dobrym krokiem wg mnie, bo co innego mieliby niby zrobic?


bez nowego ipada ipad2 i tak bylby najlepszym i najlepiej sprzedawanym tabletem przez dlugi czas. co innego mieliby robic? zachecac ludzi nowymi wynalazkami. wrzucic lepsza baterie, procesor czy ekran moze kazdy producent. apple zawsze slynal z oryginalnych rozwiazan ktore zmienialy rynek. po premierach iphone 4, ipada, imaca czy mb air ludzie srali po gaciach zeby to kupic bo to bylo cos nowego.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 23 2012 10:54am
wiem ze to raczej glupkowate ale poleccie mi jakies fajne darmowe aplikacje na ipada. wlasnie nabylem nowy model ale jest to moj pierwszy aplikacyjny produkt jablka (mialem tylko ipoda) i nie wiem nawet w co tu rece (palce) wsadzic ;]
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 23 2012 12:11pm
Quote (cOr @ 23 Mar 2012 17:54)
wiem ze to raczej glupkowate ale poleccie mi jakies fajne darmowe aplikacje na ipada. wlasnie nabylem nowy model ale jest to moj pierwszy aplikacyjny produkt jablka (mialem tylko ipoda) i nie wiem nawet w co tu rece (palce) wsadzic ;]


http://antyapps.pl/tag/ios/

Próbowaliście już technologii swype (pewnie źle napisałem) na iphonea?
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 22 Mar 2012 19:19)
Niezle glupoty wypisujesz, jest znacznie znacznie wiecej roznic pomiedzy tymi modelami tabletow/telefonow niz to co podales.

Różnic może i jest więcej ale ile z nich jest odczuwalne ?

This post was edited by Styczenx1600 on Mar 23 2012 12:25pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758339Next
Add Reply New Topic New Poll