d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev15455565758211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 01:35am
nie rozumiem o co chodzi
w originie mam bf3 kod wpisany, chcę zagrać to mnie przenosi do BATTLELOG i każde wpisać z originu
wpisuję i nic...
Member
Posts: 6,199
Joined: Dec 30 2007
Gold: 3.32
Oct 27 2011 01:51am
ja po pracy do empiku i na ps3 wersje
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 27 2011 02:05am
Quote (Procent @ 27 Oct 2011 09:51)
ja po pracy do empiku i na ps3 wersje


dobrze, kolejny do nakurwiania bedzie :) daj swoj nick na psn
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 02:33am
Ile to kosztuje? pociagne na odkurzaczu??
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 02:36am
Grałem u znajomego w BF2 :BC
e
e
e
e
e
e
epicka gra :)
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 27 2011 02:39am
A wie ktoś może ile kosztuje aktualnie BF3?
Bo zamierzam oryginał kupić, tylko nie wiem czy media czy empik czy co :>
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 02:40am
Quote (Lucas @ 27 Oct 2011 09:39)
A wie ktoś może ile kosztuje aktualnie BF3?
Bo zamierzam oryginał kupić, tylko nie wiem czy media czy empik czy co :>


Jeden h cena powinna być ta sama, idź z kartą nie gotówka i wtedy cena nie gra roli B)
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 02:48am
nie wiem w czym tkwi problem
zainstalowałem od nowa origin, grę
zweryfikowałem email na wszystkich kontach, pomimo tego jak chcę grać wysyła mnie do battleloga gdzie wpisując dany mail nic się nie dzieję,
dostaję jedynie napis: Buy BF3 to get access to Battlelog.
no bez jaj, teraz instaluje mi się 12gb pacza którego wcześniej nie było
czyściłem przeglądarkę, rejestr i to nadal nic nie dało

jak temu zaradzić?
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 27 2011 02:56am
Quote (mysk8er @ 27 Oct 2011 09:48)
nie wiem w czym tkwi problem
zainstalowałem od nowa origin, grę
zweryfikowałem email na wszystkich kontach, pomimo tego jak chcę grać wysyła mnie do battleloga gdzie wpisując dany mail nic się nie dzieję,
dostaję jedynie napis: Buy BF3 to get access to Battlelog.
no bez jaj, teraz instaluje mi się 12gb pacza którego wcześniej nie było
czyściłem przeglądarkę, rejestr i to nadal nic nie dało

jak temu zaradzić?


tnij
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 27 2011 02:57am
Quote (DivineHero @ Oct 27 2011 10:56am)
tnij


na chuj się wpierdalasz?
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758211Next
Add Reply New Topic New Poll