☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
54
55
56
57
58
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 551785
Replies: 40291
Track Topic
Luke123
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold
:
0.00
#551
Sep 17 2011 05:41am
Quote (Saygon @ Sep 17 2011 11:37am)
Rage, dostalem kayle, ale ip juz nie.
ja również
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#552
Sep 17 2011 05:45am
Nie ma co, kupuję od razu na wejściu Malzahara Overlorda
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#553
Sep 17 2011 05:47am
Quote (groom @ Sep 17 2011 01:40am)
http://www.youtube.com/watch?v=ulZF3Pr6ueI&feature=mh%5Flolz&list=FLDqUx1d-nizc
old ale fajne
jakbym siebie słyszał
Maarthz
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold
:
0.99
#554
Sep 17 2011 05:47am
PENTA KILL GP PODCZAS ROBIENIA REFFERALI, CZY JESTEM FAJNY ?
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#555
Sep 17 2011 05:57am
Quote (Maarthz @ Sep 17 2011 01:47pm)
PENTA KILL GP PODCZAS ROBIENIA REFFERALI, CZY JESTEM FAJNY ?
MUJ BORZE JAK TO
Poeta
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold
:
0.00
#556
Sep 17 2011 06:18am
guwniak yi ;D
potem była już lipa bo tylko triple robiłem, garren i gp kupili thornmaile
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#557
Sep 17 2011 06:29am
Dziwny build troszku yi.
/e; nawet nie wiem czy dostałem te 2k ip, ale Kayle dostałem.
This post was edited by dawid9400 on Sep 17 2011 06:30am
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#558
Sep 17 2011 06:41am
Quote (dawid9400 @ Sep 17 2011 02:29pm)
Dziwny build troszku yi.
/e; nawet nie wiem czy dostałem te 2k ip, ale Kayle dostałem.
; DDDDDDDDDDDDDDDDDDD a jaki jest dla ciebie normalny build? buty i 5x phantom dancer?
Poeta
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold
:
0.00
#559
Sep 17 2011 06:49am
Quote (dawid9400 @ 17 Sep 2011 14:29)
Dziwny build troszku yi.
/e; nawet nie wiem czy dostałem te 2k ip, ale Kayle dostałem.
dzięki niemu mam trochę survi i moge backdoorowac turrety
VolveR
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold
:
16.00
#560
Sep 17 2011 07:01am
IP nie dostałem :<
Judgment Kayle skin mi tylko dodało.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
54
55
56
57
58
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact