d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev154555657581961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2011 03:59am
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 27 2011 10:57am)
ile przerwa z Housem? Jakas dluzsza?


31 nowy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 27 2011 04:01am
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 27 2011 10:57am)
ile przerwa z Housem? Jakas dluzsza?
Tylko jedno tygodniowa.

Sciagam nowy Psych, narazie 2 boskie odcinki w tym sezonie. b)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 27 2011 04:39am
bardzo slaby drugi odcinek walking dead. dexter zaczyna wracac na dobra droge. po 2 slabych odcinkach zaserwowali 2 bardzo dobre.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2011 03:15pm
Nie, nie mogę oglądać kurwa Jericho, no po prostu nie mogę.
Serial abso-kurwa-lutnie nie ma jaj. 2/10.

Kocham za to

Dextera
Sons of Anarchy
The Walking Dead
Spartacusa

Poda mi ktoś coś w tych klimatach?
Aka mało pierdolenia się z badziewiem, tylko męska, mocna zabawa. Krew, ból, zasady, bycie twardym skurwysynem.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 27 2011 03:17pm
Quote (Leothyr @ 27 Oct 2011 22:15)


Poda mi ktoś coś w tych klimatach?
Aka mało pierdolenia się z badziewiem, tylko męska, mocna zabawa. Krew, ból, zasady, bycie twardym skurwysynem.



"07 zgłoś się" :)
Member
Posts: 715
Joined: Jun 26 2010
Gold: 3.60
Warn: 20%
Oct 27 2011 04:17pm
Person of Interest


Jakies opinie?
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Oct 27 2011 07:53pm
Quote (Tuniziano @ 28 Oct 2011 00:17)
Person of Interest


Jakies opinie?


Nawet fajny serial. Obejrzałem jak dotąd wszystkie odcinki. Polecam B)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 27 2011 11:35pm
Quote (Leothyr @ 27 Oct 2011 23:15)
Nie, nie mogę oglądać kurwa Jericho, no po prostu nie mogę.
Serial abso-kurwa-lutnie nie ma jaj. 2/10.

Kocham za to

Dextera
Sons of Anarchy
The Walking Dead
Spartacusa

Poda mi ktoś coś w tych klimatach?
Aka mało pierdolenia się z badziewiem, tylko męska, mocna zabawa. Krew, ból, zasady, bycie twardym skurwysynem.


Boardwalk Empire
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Oct 28 2011 12:16am
Quote (Leothyr @ 27 Oct 2011 23:15)
Nie, nie mogę oglądać kurwa Jericho, no po prostu nie mogę.
Serial abso-kurwa-lutnie nie ma jaj. 2/10.

Kocham za to

Dextera
Sons of Anarchy
The Walking Dead
Spartacusa

Poda mi ktoś coś w tych klimatach?
Aka mało pierdolenia się z badziewiem, tylko męska, mocna zabawa. Krew, ból, zasady, bycie twardym skurwysynem.


Oglądałeś najnowszy odcinek Sons of Anarchy? B)
Juice to jebana pizda i nawet się zabić porządnie nie potrafi.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Oct 28 2011 03:06am
Pierwszy odcinek Sons of Anarchy obejrzałem. Dupy nie urywa, ale tragiczne nie jest. Będę oglądał dalej.
Go Back To Polska Topic List
Prev154555657581961Next
Add Reply New Topic New Poll