d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15455565758805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 05:24am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:24)
poprzednie 2 spotkania tez tak tlumaczysz :)
widze ze w tym sezonie przenosicie sie do 1 ligi :)


tak rly tak tlumacze
prosze przytocz mi to gdzie tak tlumaczylem ok ;]
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:30am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:24pm)
tak rly tak tlumacze
prosze przytocz mi to gdzie tak tlumaczylem ok ;]


sry tam mial byc "?" :)
ale chuj koniec off topa to nie jest o tym temat, mozemy pogadac pod koniec sezonu

Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:33pm)
cuz mam racje
gdyby łaguta 3 razy nie miał defektu na 1 miejscu to bys juz nie byl taki mądry.


mogl lepszy motor kupic :lol:

Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:33pm)

oh no tak
bo trafily mu sie chujowe lancuchy, to mogl sobie nowy motor kupic w trakcie meczu.


tlumacz sobie to jak chcesz
prawda jest taka ze wam narazie nie idzie

This post was edited by Tomeczek on Apr 18 2011 05:44am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 05:33am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:30)
sry tam mial byc "?" :)
ale chuj koniec off topa to nie jest o tym temat, mozemy pogadac pod koniec sezonu


cuz mam racje
gdyby łaguta 3 razy nie miał defektu na 1 miejscu to bys juz nie byl taki mądry.

Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:30)
mogl lepszy motor kupic :lol:


oh no tak
bo trafily mu sie chujowe lancuchy, to mogl sobie nowy motor kupic w trakcie meczu.

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 18 2011 05:39am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:46am
jak spotowac wrogie czolgi?
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 05:51am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:46)
jak spotowac wrogie czolgi?


Jechać przed siebie :D I mieć dobre radio, by team mógł je widzieć na mini mapie. Głównie arta.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:52am
Quote (Phrarr @ Apr 18 2011 01:51pm)
Jechać przed siebie :D I mieć dobre radio, by team mógł je widzieć na mini mapie. Głównie arta.


to dziala automatycznie?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 05:56am
Quote (Tomeczek @ Apr 18 2011 11:52am)
to dziala automatycznie?


tak
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 05:57am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:30)
sry tam mial byc "?" :)
ale chuj koniec off topa to nie jest o tym temat, mozemy pogadac pod koniec sezonu



mogl lepszy motor kupic :lol:



tlumacz sobie to jak chcesz
prawda jest taka ze wam narazie nie idzie


nie idzie?
no ciekawe bo z najslabszym skladem w elidze jakos ciagle walka jest na styk a ze akurat wczoraj mielismy pecha ze sprzetem to od razu sie wywyzszaj.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 05:58am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 13:52)
to dziala automatycznie?


Tak.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/31484-system-spotowania/ <- A tu macie małe info, by potem nie było, że wam ktoś za krzakami znika.

Jak trzeba się logować to na forum się używa tych samych danych co do konta w grze.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 06:52am
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 13:58)
Tak.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/31484-system-spotowania/ <- A tu macie małe info, by potem nie było, że wam ktoś za krzakami znika.

Jak trzeba się logować to na forum się używa tych samych danych co do konta w grze.


przeczytałem cały temat :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758805Next
Add Reply New Topic New Poll