Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:24pm)
tak rly tak tlumacze
prosze przytocz mi to gdzie tak tlumaczylem ok ;]
sry tam mial byc "?"

ale chuj koniec off topa to nie jest o tym temat, mozemy pogadac pod koniec sezonu
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:33pm)
cuz mam racje
gdyby łaguta 3 razy nie miał defektu na 1 miejscu to bys juz nie byl taki mądry.
mogl lepszy motor kupic

Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:33pm)
oh no tak
bo trafily mu sie chujowe lancuchy, to mogl sobie nowy motor kupic w trakcie meczu.
tlumacz sobie to jak chcesz
prawda jest taka ze wam narazie nie idzie
This post was edited by Tomeczek on Apr 18 2011 05:44am