d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15455565758125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 20 2010 06:14am
Quote (l1pa @ 20 Sep 2010 14:10)
w piatek mam egzamin




GL&HF.
Quote (Promote @ 20 Sep 2010 14:11)
ja jutro o 13 :cry:


j/w
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 20 2010 06:18am
Quote (crunk_mp @ Sep 20 2010 01:14pm)
GL&HF.

j/w


a już moje autko czeka u mechanika złożone przygotowane do jazdy :o jutro biore wolne zeby tylko srodek cał złozyc i pobujac sie
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 20 2010 06:52am
Quote (Promote @ 20 Sep 2010 14:13)
hmm pasy juz odruchowo zapinam :D


zrobcie sobie jak ja. przygotowanie do jazdy to 10 rzeczy w tym 8 przed uruchomieniem silnika. licz sobie ile rzeczy zrobiles i nie popelnisz bledu.

1. odleglosc fotela
2. ustawienie dupy fotela
3. nachylenie
4. zagłówek
5. wysokosc kierownicy
6. lusterka boczne
7. lusterko srodkowe
8. pasy
9. silnik + swiatla
10. reczny
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 20 2010 07:17am
Quote (sir-andrew @ Sep 20 2010 02:52pm)
zrobcie sobie jak ja. przygotowanie do jazdy to 10 rzeczy w tym 8 przed uruchomieniem silnika. licz sobie ile rzeczy zrobiles i nie popelnisz bledu.

1. odleglosc fotela
2. ustawienie dupy fotela
3. nachylenie
4. zagłówek
5. wysokosc kierownicy
6. lusterka boczne
7. lusterko srodkowe
8. pasy
9. silnik + swiatla
10. reczny


widze ze nastepne rady dla debili :)
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Sep 20 2010 07:18am
Quote (zBOAz @ Sep 20 2010 01:17pm)
widze ze nastepne rady dla debili :)


mocne slowa ale trafne
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 07:29am
ja juz od 8 nie jezdzilem ale dzisaij sie na dodatkowe godziny umowie :(
ewentualnie jak sie da to zalatwie kwit ze jezdzilem i wyznacze sie na juz 4 egzamin :cry:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 20 2010 07:30am
Quote (kabzel @ 20 Sep 2010 15:29)
ja juz od 8 nie jezdzilem ale dzisaij sie na dodatkowe godziny umowie :(
ewentualnie jak sie da to zalatwie kwit ze jezdzilem i wyznacze sie na juz 4 egzamin :cry:


20h za godzine teraz chyba biora.
4 raz to juz sporo ;p
Gl!
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 07:40am
Quote (crunk_mp @ 20 Sep 2010 15:30)
20h za godzine teraz chyba biora.
4 raz to juz sporo ;p
Gl!


nawet 40 ^^
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Sep 20 2010 07:42am
Quote (sir-andrew @ 20 Sep 2010 14:52)
zrobcie sobie jak ja. przygotowanie do jazdy to 10 rzeczy w tym 8 przed uruchomieniem silnika. licz sobie ile rzeczy zrobiles i nie popelnisz bledu.

1. odleglosc fotela
2. ustawienie dupy fotela
3. nachylenie
4. zagłówek
5. wysokosc kierownicy
6. lusterka boczne
7. lusterko srodkowe
8. pasy
9. silnik + swiatla
10. Przejechać 2km
11. Zwolnić reczny



fix'd
Member
Posts: 5,579
Joined: Nov 12 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Sep 20 2010 08:31am
Quote (Promote @ Sep 17 2010 10:21pm)
ja mam egzamin we wtorek ( drugi ) nie jezdzilem od 1 wrzesnia, ciekawe jak mi pojdzie tym razem :)


*!* GL *!*
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758125Next
Add Reply New Topic New Poll