Quote (kuchcik @ Dec 26 2010 04:07pm)
podobno agresywne i szybkie strasznie?
E CO TY TEZ MAM POE I LAGODNE JAK KOCIACZEK SPIE STYM
WEZ KURWA NIE UDAWAJ DEBILA BO NA PEWNO CZYTALES O TYM W GOOGLACH JAK KONIECZNIE CHCESZ COS NAPISAC TO UPNIJ TEMAT A TERAZ ZOSTAN W SZPAGATACH. NIE JESTES FAJNY UDAJAC ZAINTERESOWANEGO TEMATEM
Quote (myr00n @ Dec 26 2010 05:36pm)
I jak Ci się go hoduje ? Prawdopodobnie w styczniu skuszę się na regalisa i murinusa
nie skuszaj sie lepiej bo brak ci doswiadczenia
Quote (sgd53 @ Dec 26 2010 04:04pm)
regalis

atm mam P. regalisa l5
GUWNO, pic or didnt happen ACAB'ie. przeczytales po adresie obrazka, gz bycia szerlokiem ale pic z karteczka lub nie wydarzylo sie. mozesz zostac szpagatami
This post was edited by HillOvCypress on Dec 26 2010 11:48am