d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15455565758268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,379
Joined: Sep 25 2005
Gold: 875.00
Dec 26 2010 10:07am
Quote (sgd53 @ Dec 26 2010 06:04pm)
regalis ;)
atm mam P. regalisa l5


podobno agresywne i szybkie strasznie?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 26 2010 11:36am
Quote (sgd53 @ 26 Dec 2010 17:04)
regalis ;)
atm mam P. regalisa l5


I jak Ci się go hoduje ? Prawdopodobnie w styczniu skuszę się na regalisa i murinusa
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 26 2010 11:44am
Quote (kuchcik @ Dec 26 2010 04:07pm)
podobno agresywne i szybkie strasznie?


E CO TY TEZ MAM POE I LAGODNE JAK KOCIACZEK SPIE STYM



WEZ KURWA NIE UDAWAJ DEBILA BO NA PEWNO CZYTALES O TYM W GOOGLACH JAK KONIECZNIE CHCESZ COS NAPISAC TO UPNIJ TEMAT A TERAZ ZOSTAN W SZPAGATACH. NIE JESTES FAJNY UDAJAC ZAINTERESOWANEGO TEMATEM
Quote (myr00n @ Dec 26 2010 05:36pm)
I jak Ci się go hoduje ? Prawdopodobnie w styczniu skuszę się na regalisa i murinusa


nie skuszaj sie lepiej bo brak ci doswiadczenia

Quote (sgd53 @ Dec 26 2010 04:04pm)
regalis ;)
atm mam P. regalisa l5


GUWNO, pic or didnt happen ACAB'ie. przeczytales po adresie obrazka, gz bycia szerlokiem ale pic z karteczka lub nie wydarzylo sie. mozesz zostac szpagatami

This post was edited by HillOvCypress on Dec 26 2010 11:48am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 26 2010 12:29pm
Quote (HillOvCypress @ Dec 26 2010 04:08pm)
do 25* max bo to krzyzak a nie ptachol!


Tak jest :hail:

Ale nadal nie wiem, czy jaja mogą zostać z samicą :D
e: narazie są z pajęczycą i jest luz.

This post was edited by Last_Hope on Dec 26 2010 12:29pm
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 28 2010 05:28am
Quote (HillOvCypress @ 26 Dec 2010 19:44)
GUWNO, pic or didnt happen ACAB'ie. przeczytales po adresie obrazka, gz bycia szerlokiem ale pic z karteczka lub nie wydarzylo sie. mozesz zostac szpagatami


nie spinaj sie tak, specjalnie ciebie zrobie dzis foto

e; ma ktos maculate? bo mam zamiar kupic na dniach

This post was edited by sgd53 on Dec 28 2010 05:29am
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2010 05:32am
kto z was hoduje swierszcze, bo mam problem z inkubacja jaj... wszystko jest temp,wilgotnosc, a mlode sie nie rodza :<
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 30 2010 05:14pm
Quote (Mefju @ Dec 28 2010 11:32am)
kto z was hoduje swierszcze, bo mam problem z inkubacja jaj... wszystko jest temp,wilgotnosc, a mlode sie nie rodza :<


napisz/zadzwon do goscia z firmy crickets.pl
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 2 2011 11:04am
Z chęcią zakupię chormkę powyżej L9

Mods: Post ten nie jest wiążącą umową handlową a jedynie informacją skierowaną do ogółu użytkowników, z racji czego nie łamie regulaminu forum.

EDIT: Co oprócz Murinusa i chromki robi dużo pajęczyny? Te gatunki już mam.

Quote (myr00n @ 26 Dec 2010 19:36)
I jak Ci się go hoduje ? Prawdopodobnie w styczniu skuszę się na regalisa i murinusa


Mam murinusa, nie taki straszny jak go malują.

This post was edited by Hate_Me on Jan 2 2011 11:09am
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 3 2011 06:10am
Nadrzewniaki dużo robią, H. Inicei, cambri. Podziemne też, e. murinus. Jeszcze Fasciatum
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 4 2011 03:50am
regalis l5


jego nowe terra
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758268Next
Add Reply New Topic New Poll