Quote (zYwi3c @ Aug 3 2010 04:55am)
Jakies pomysly, od czego to moze byc ;< ?
Powiem Ci, ze u mnie bywa roznie. Mianowicie - jezeli na multi zminimalizuje to pozniej mi gra wraca do max ~10s, na singlu tez nawet lecialo do minuty. Tak w ogole, to jest u mnie jakis dziwny myk, ze jak wylacze SC2, to komputer tak dziala jakbym z 2rdzeniowego przrzucil sie na 500mhz i 128mb ramu z zainstalowanym XP i probowal cokolwiek na nim zrobic. Tak muli, ze czasem musze dac resa, bo nie idzie zniesc, przegladarka sie otwiera 10-15sekund.
Odnosnie tego co Patryk podrzucił:
http://news.filefront.com/starcraft-ii-melting-pcs-fix-it-quick . Sprawdze wieczorem, bo zaraz wyjezdzam.