d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15455565758495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 2 2010 07:53pm
jak nie ogladniecie tego videa to komputer wam sie moze spalic :(

Member
Posts: 3,337
Joined: Jul 6 2005
Gold: 9.00
Aug 2 2010 09:02pm
Quote (kuebk @ Aug 2 2010 02:02pm)
No nie powiem troche wkurwiajace jest jak chcesz troche podtechowac a tu nagle rush miliarda marinow. :(



scouting proponuje ;)

a co do raszy to prawda, ale w koncu kazdy che wygrac
mi ostatnio fast dt wychodza fajnie na terrana
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2010 10:55pm
Quote (zYwi3c @ 2 Aug 2010 22:22)
Kurde, mam problem z plynnosc z minimalizowaniem gry od dzisiaj, wczoraj bylo zajebiscie, wszystko sekunde trwalo, a teraz jak chce maxymalizowac gre to trwa to prawie minute lol


Jakies pomysly, od czego to moze byc ;< ?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 3 2010 12:26am
Quote (zYwi3c @ Aug 3 2010 04:55am)
Jakies pomysly, od czego to moze byc ;< ?


Powiem Ci, ze u mnie bywa roznie. Mianowicie - jezeli na multi zminimalizuje to pozniej mi gra wraca do max ~10s, na singlu tez nawet lecialo do minuty. Tak w ogole, to jest u mnie jakis dziwny myk, ze jak wylacze SC2, to komputer tak dziala jakbym z 2rdzeniowego przrzucil sie na 500mhz i 128mb ramu z zainstalowanym XP i probowal cokolwiek na nim zrobic. Tak muli, ze czasem musze dac resa, bo nie idzie zniesc, przegladarka sie otwiera 10-15sekund.

Odnosnie tego co Patryk podrzucił: http://news.filefront.com/starcraft-ii-melting-pcs-fix-it-quick . Sprawdze wieczorem, bo zaraz wyjezdzam.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 3 2010 12:31am
Quote (luksus @ 3 Aug 2010 08:26)
Powiem Ci, ze u mnie bywa roznie. Mianowicie - jezeli na multi zminimalizuje to pozniej mi gra wraca do max ~10s, na singlu tez nawet lecialo do minuty. Tak w ogole, to jest u mnie jakis dziwny myk, ze jak wylacze SC2, to komputer tak dziala jakbym z 2rdzeniowego przrzucil sie na 500mhz i 128mb ramu z zainstalowanym XP i probowal cokolwiek na nim zrobic. Tak muli, ze czasem musze dac resa, bo nie idzie zniesc, przegladarka sie otwiera 10-15sekund.

Odnosnie tego co Patryk podrzucił: http://news.filefront.com/starcraft-ii-melting-pcs-fix-it-quick . Sprawdze wieczorem, bo zaraz wyjezdzam.


Troche pogooglowalem, cuz sie nudze w pracy i wyczytalem, ze to wina niektorych sterownikow do grafy ( w sumie fakt, 2 dni temu zmienilem, a wczesniej bylo wszstko dobrze, maxymalizacja/minimalizacja trwala sekunde ) .. jak wroce do domu to zainstaluje inne, moze pomoze ;<
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 3 2010 05:14am
kurde zaraz chyba specjalnie przegram ze 30 razy zeby wrocic do bronze bo juz mnie mecza te wyzsze ligi :F wsadzilo mnie do platinium i ponad pol godziny mi solo zabiera ;/ wolalem 5 min t1 rush i po grze ;d
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 3 2010 05:16am
Ktos z jsp jest w diamentowej?
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Aug 3 2010 06:30am
Zna ktoś aktualną cenę oryginalnej gry pt. Starcraft II?
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Aug 3 2010 06:37am
Quote (crev0 @ 3 Aug 2010 14:30)
Zna ktoś aktualną cenę oryginalnej gry pt. Starcraft II?


169.90 lol
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 3 2010 06:46am
w tesco 160 chyba ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758495Next
Add Reply New Topic New Poll