d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev154555657585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2010 05:29am
Mi sie oczywiscie marzy taka kolejnosc:
Man Utd
Spurs
Arsenal/Chelsea
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 12 2010 05:32am
ja bym wolał
1 Tottenham b)
2 Chelsea
3 Arsenal
4 MC
5 Lolchester
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Sep 12 2010 05:32am
Quote (Shapiro @ 12 Sep 2010 13:29)
Mi sie oczywiscie marzy taka kolejnosc:
Man Utd
Spurs
Arsenal/Chelsea


a mi taka:
1. Spurs
.
..
...
20.Arsenal
:)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Sep 12 2010 05:42am
1. Arsenal
2. Chelsea
3. ManU
4. ManC

tak mi się marzy : D
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold: 1,301.33
Sep 12 2010 06:39am
1.chelsea
2.manu
3.arsenal
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 12 2010 07:27am
Quote (prophet_of_doom @ 12 Sep 2010 12:32)
a mi taka:
1. Spurs
.
..
...
20.Arsenal
:)


gin przepadnij

arsenal jako jedyna drozyna w historii nidgy nie spadl z ligi ora jako jedyna byl caly sezon niepokonany

spurs nigdy nie bedzie wyzej od arsenalu

i odpadnie w fazie grupowej LM

Quote (Dami @ 12 Sep 2010 12:42)
1. Arsenal
2. Chelsea
3. ManU
4. ManC

tak mi się marzy : D


:wub:

od poczatku widac kto powalczy o mistrza

imo mu i man city tez jeszcze powalcza


btw n1 barca ehheeh o-2 z jakims randomstwem chyba trzeba im bedzie dac tego fabregasa :]

This post was edited by rollen on Sep 12 2010 07:29am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Sep 12 2010 07:31am
Quote (rollen @ 12 Sep 2010 15:27)
gin przepadnij

arsenal jako jedyna drozyna w historii nidgy nie spadl z ligi ora jako jedyna byl caly sezon niepokonany

spurs nigdy nie bedzie wyzej od arsenalu

i odpadnie w fazie grupowej LM



:wub:

od poczatku widac kto powalczy o mistrza

imo mu i man city tez jeszcze powalcza


btw n1 barca ehheeh o-2 z jakims randomstwem chyba trzeba im bedzie dac tego fabregasa :]


Przydał by się :)

Co do Arsenalu to pięknie w tym sezonie grają
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 12 2010 08:58am
oglądał ktoś Juve Sampdoria ? : D
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Sep 12 2010 09:01am
Quote (Feye @ 12 Sep 2010 16:58)
oglądał ktoś Juve Sampdoria ? : D


Tylko doliczone 4 minuty ostatnie :) Co ciekawego się wydarzyło ?
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 12 2010 09:15am
Quote (Dami @ 12 Sep 2010 17:01)
Tylko doliczone 4 minuty ostatnie :) Co ciekawego się wydarzyło ?


hm, nie przepadam za Serie A ale mecz był dość ciekawy :)
Go Back To Polska Topic List
Prev154555657585001Next
Closed New Topic New Poll