Quote (prophet_of_doom @ 12 Sep 2010 12:32)
a mi taka:
1. Spurs
.
..
...
20.Arsenal

gin przepadnij
arsenal jako jedyna drozyna w historii nidgy nie spadl z ligi ora jako jedyna byl caly sezon niepokonany
spurs nigdy nie bedzie wyzej od arsenalu
i odpadnie w fazie grupowej LM
Quote (Dami @ 12 Sep 2010 12:42)
1. Arsenal
2. Chelsea
3. ManU
4. ManC
tak mi się marzy : D

od poczatku widac kto powalczy o mistrza
imo mu i man city tez jeszcze powalcza
btw n1 barca ehheeh o-2 z jakims randomstwem chyba trzeba im bedzie dac tego fabregasa :]
This post was edited by rollen on Sep 12 2010 07:29am