d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev15455565758476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 02:02pm
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 08:00pm)
to bedzie co farmic :o jakie masz kordy?


1:105:4


Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 08:02pm)
nie wiem czemu tak jest :(
a kliknij w ten surveys of the day klikaj co sie da i gdzie pisze free :D
moja taktyka xD


w zakładkach tez nic nie ma

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 02:03pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 02:04pm
no to nie wiem :(
musiecie oferty z polski robic ;/
a na poczatku malo kto atakuje top1000 dopiero pozniej
kazdy chce jak najwiecej surowki z mt miec :P
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 02:06pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 08:04pm)
no to nie wiem :(
musiecie oferty z polski robic ;/
a na poczatku malo kto atakuje top1000 dopiero pozniej
kazdy chce jak najwiecej surowki z mt miec :P


a ci geolodzy to sie kumuluja ? tzn ze jak wezmiesz 2 razy to masz 20% czy na 2tyg?
bo to 10% to za duzo nie jest imo

This post was edited by Zix_X on Jul 1 2010 02:07pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 02:07pm
haha chcialbym
tygodnie sie tylko dodaja :(
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 02:08pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 22:07)
haha chcialbym
tygodnie sie tylko dodaja :(


chyba nawet to nie, jak masz np 3 dni i kupisz kolejne 7 to masz na 7 tylko ;o tak mi sie wydaje

jeszcze dzisiaj wpadnie 1poz. energetycznej ;x
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 02:08pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 08:07pm)
haha chcialbym
tygodnie sie tylko dodaja :(



bo w sumie to przydatny jest tylko geo i technokrata
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 02:09pm
Quote (Zix_X @ Jul 1 2010 08:06pm)
a ci geolodzy to sie kumuluja ? tzn ze jak wezmiesz 2 razy to masz 20% czy na 2tyg?
bo to 10% to za duzo nie jest imo


oby sie nie kumulowały.

nie chce zeby jakis dzieciak był pro haxor tylko dla tego ze podpierdolił gruby portfel ojca
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 02:10pm
Quote (lszcz @ 1 Jul 2010 16:08)
chyba nawet to nie, jak masz np 3 dni i kupisz kolejne 7 to masz na 7 tylko ;o tak mi sie wydaje

jeszcze dzisiaj wpadnie 1poz. energetycznej ;x


sporo raz kupowalem geologow za antymaterie to wie a nawet ani razu ze swojej kasy nie placilem xD
kiedys kumpla mialem co mi dal konto z 500k i poniej pare razy mi 500k kupil za wlasna kase ^^
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 02:11pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 22:10)
sporo raz kupowalem geologow za antymaterie to wie a nawet ani razu ze swojej kasy nie placilem xD
kiedys kumpla mialem co mi dal konto z 500k i poniej pare razy mi 500k kupil za wlasna kase ^^


nonie :CRY:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 02:17pm
all są przydatni zależy jak grasz, ja używałem komandora dużo jednakże odkryłem coś lepszego od komandora ~~. a reszta oficerów to syf :-)
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758476Next
Add Reply New Topic New Poll