d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15455565758594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 07:46am
Quote (Nimf @ 1 Jul 2010 15:43)
fajna koszulka :(


dziekuje
Quote (saszas @ 1 Jul 2010 15:44)
btw dzisiaj chyba jade na zakupy i pierdole, kupuje w h&m za dwie dyszki crap.
nie chce mi sie szukac i latac po sklepach za lepszymi...


a szukasz dalej tych lustrzanek ? xd
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 1 2010 07:49am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 01:46pm)
dziekuje


a szukasz dalej tych lustrzanek ? xd


juz mi sie odwidzialy.
zwyklych muchuf szukam w ladnych oprawkach, najlepiej srebrne.

This post was edited by saszas on Jul 1 2010 07:49am
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 08:03am
Quote (saszas @ 1 Jul 2010 14:44)
btw dzisiaj chyba jade na zakupy i pierdole, kupuje w h&m za dwie dyszki crap.
nie chce mi sie szukac i latac po sklepach za lepszymi...


Ray Ban Aviator 3025 Brown Gold Polarized, polecam w chuj.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 1 2010 08:09am
Quote (roft @ Jul 1 2010 02:03pm)
Ray Ban Aviator 3025 Brown Gold Polarized, polecam w chuj.


w cenie 165461538546zl za kawalek platiku ;<
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 08:30am
Quote (saszas @ 1 Jul 2010 15:09)
w cenie 165461538546zl za kawalek platiku ;<


no jak chcesz kupic syf, to nawet za 30 zl na Allegro dostaniesz
zanim kupilem RB mialem wlasnie takie random aviatory z allegro, nigdy, kurwa, więcej,
straszne dziadostwo, nie dosc, ze w ogole to dobrze nie lezy, strasznie tandetne, chujowo widac,
to jest cos takiego "żeby było", a za te Rej Banki nie żałuję ani złotówki wydanej ;-)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 01:37pm
Quote (saszas @ 1 Jul 2010 15:49)
juz mi sie odwidzialy.
zwyklych muchuf szukam w ladnych oprawkach, najlepiej srebrne.


no i dobrze bo tamte sa lipne ;d
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 1 2010 03:07pm
Ostatnio z ciekawości wstąpiłem do "odzieży innej" i wygrzebałem świetną koszulę Ben Sherman za 1 zł. Żal było po prostu nie wziąć. Stan idealny a kolor piękny fiolet. Jak ktoś będzie chciał to zrobię i wstawię zdjęcie ;)
Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold: 91.00
Jul 1 2010 03:08pm
poczebuje jakieś ubrania ala porno :O
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 03:12pm
Quote (Jagiell @ 1 Jul 2010 23:07)
Ostatnio z ciekawości wstąpiłem do "odzieży innej" i wygrzebałem świetną koszulę Ben Sherman za 1 zł. Żal było po prostu nie wziąć. Stan idealny a kolor piękny fiolet. Jak ktoś będzie chciał to zrobię i wstawię zdjęcie ;)


zrob ;d tez mam taka fioletowa shermana z odziezy innej ^^
Member
Posts: 52
Joined: Mar 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 1 2010 03:21pm
RooFtii Fajną masz słuchawkę od prysznica ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758594Next
Add Reply New Topic New Poll