d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev154555657581249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 21 2010 02:34pm
jakie rok temu :D ostatni reset byl 2 lata temu jakos maj/czerwiec i od 20 sie gralo
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Mar 21 2010 02:37pm
Jak ktos szuka pomocy do hc cl po resecie to pm me
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Mar 21 2010 02:54pm
Quote (2007 @ 21 Mar 2010 21:28)
Też to pamiętam, ale z tą 3'cią to chyba lekko przesadziłeś. ;)

O pierwszej w nocy można było grać chyba.


tak samo to pamiętam, bo wtedy skończyłem rozgrywke w heroes 3 of m&m i to było coś przed 1 w nocy i potem mogłem się zalogować (zaczeło mi poprawkę sciągać)
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 21 2010 03:01pm
Quote (50groszy @ Mar 21 2010 10:54pm)
tak samo to pamiętam, bo wtedy skończyłem rozgrywke w heroes 3 of m&m i to było coś przed 1 w nocy i potem mogłem się zalogować (zaczeło mi poprawkę sciągać)


Mi łatka się ściągała jakieś 40 min z tego co pamiętam, bo jakiś crapny net wtedy miałem. :P

Przy okazji:

Quote (2007 @ Feb 28 2010 05:09pm)
Gdzie mogę znaleść listę wszystkich duped itemów?
Chodzi mi głównie o itemy masowo kopiowanych z przed patcha 1.10
Interesuje mnie tylko euro realm.



Quote (2007 @ Mar 3 2010 10:54pm)
Chodzi mi głównie o itemy z classica...
Old execi, nagi, ornaty etc
Crap z LoD'a mnie nie interesuje.


Bump!
Banned
Posts: 6,267
Joined: Apr 22 2005
Gold: 0.00
Mar 21 2010 03:47pm
Ktos szuka blizz soski do team ? po resecie ?
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 21 2010 03:57pm
Mamy już cały team na nowy patch!

Europe Ladder Softcore.

Cele do wykonania:
    Przejście z poziomu gry normal do piekła
    Osiągnięcie minimalnego poziomu 75.
    Ukończenie wszystkich kluczowych Questów odpowiedzialnych za przyrost statystyk, umiejętności i odporności.
    Zdobycie wszystkich WP, a jeśli nie będzie to możliwe to tylko kluczowych na piekle, takich jak Andariel, Hrabina, Travi, Mephisto, Shnek.
    Spędzenie przed grą minimum 8 godzin od nowego patchu (osobiście będę grał o wiele dłużej).
Zasady:
    Nie wyzywamy się, to ma być miło spędzony czas.
    Nie kłócimy się o dropy jak i nie płaczemy o nie, jesteś szybki, masz szczęście to item jest Twój, nie tylko ty go chcesz.
    Pomagamy sobie na tyle ile możemy, masz coś co na pewno przyda się twojemu kumplowi a sam tego nie potrzebujesz? Daj mu to, a na pewno go to wzmocni, co ułatwi nam wszystkim grę.
    Dropy zależne tylko i wyłącznie od naszej umiejętności podnoszenia.
Aktualny skład:
    SuperAmazonka czyli ja, postać - Amazonka Java
    Hgo, czyli nasz kochany Hubert - Paladyn Smite / Zeal
    herclis - Czarodziejka Blizz
    Niko90 - Czarodziejka Orb
    DnBBoY -Czarodziejka Fire
    Zaop - Czarodziejka Light
    quiz_das16 - Paladyn Hammer
    RedS - Czarodziejka Blizz
W dzień resetu podam oficjalny kanał diablo, na którym będziemy czekać na nowy patch.Grę zaczynamy od razu po resecie.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę.

Powodzenia wszystkim innym teamom w grze na nowym patchu !


This post was edited by SuperAmazonka on Mar 21 2010 03:57pm
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 21 2010 04:03pm
Poda ktoś stronke na której są wszystkie komendy do beta serwa? lub napisze je tutaj. bo szukam i nie moge znaleźć
Member
Posts: 1,601
Joined: Nov 30 2008
Gold: 12.34
Mar 21 2010 04:04pm
czy anihilus przed identyfikacja ma okreslone staty? czy identyfikujac go i robiac rollbacka jest szansa by otrzymac inne statystyki przedmiotu?
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 21 2010 04:14pm
Quote (ElectroFly @ Mar 21 2010 11:04pm)
czy anihilus przed identyfikacja ma okreslone staty? czy identyfikujac go i robiac rollbacka jest szansa by otrzymac inne statystyki przedmiotu?


Rollback to zadna tajemnica, sam potrafie go robic. Jesli uda Ci sie go zrobic (co nie jest latwe), widzisz staty i potem po idenie sa takie same. Tak niektórzy "super sprzedawcy" robia z annihilusami, a nawet unmade RW.
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 21 2010 04:14pm
Quote (lyzeff @ Mar 21 2010 09:39pm)

Poszukujemy 4 osob na lod
1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) xasthur
6) wolne
7) wolne
8) wolne


UP!
Go Back To Polska Topic List
Prev154555657581249Next
Add Reply New Topic New Poll