d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15455565758205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Feb 1 2011 02:55pm
Quote (ilikevodka @ 1 Feb 2011 12:12)
trylogia nocnego aniola zakonczona, szkoda tylko, ze to takie krotkie, bo spokojnie mozna bylo z tego jakas sage zrobic. dawno mnie tak zadna ksiazeczka nie wciagnela, takze polecam.

chcialbym zlapac za jakas konkretna sage, co polecicie?


nocny aniol czyli droga cienia?
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Feb 2 2011 04:04am
oke, zlapie za malazanska, chyba ze dorwe achaje, ale empik napisal, ze niedostepne ;<

Quote (cauchy @ Feb 1 2011 09:55pm)
nocny aniol czyli droga cienia?


droga cienia, na krawedzi cienia, poza cieniem, o ile dobrze pamietam tytuly
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 2 2011 05:36am
Quote (ilikevodka @ Feb 2 2011 10:04am)
oke, zlapie za malazanska, chyba ze dorwe achaje, ale empik napisal, ze niedostepne ;<



droga cienia, na krawedzi cienia, poza cieniem, o ile dobrze pamietam tytuly


Ja po Mgłach i Kole Czasu biore sie za Malazanska, chybaz e do tego czasu Marin wyda kolejny tom, to stanie sie to bedzie priorytetem.

Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 2 2011 02:18pm
kurna no ja siebie nie rozumiem... srednio mi sie podobal malowany czlowiek, jak pisalem pare postow wyzej, ale jak dzisiaj mialem druga czesc w lapie i przeciagal mi sie odbior diuny to sie skusilem i nabylem ;/

swoja droga niezle zdzierstwo, pierwszy tom 500 stron i 34zl a drugi 300 stron i 30 zl. a druk taki wielki ze wszystko mogloby sie zamknac w 300 stronach
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Feb 2 2011 02:21pm
Quote (cOr @ Feb 2 2011 10:18pm)
kurna no ja siebie nie rozumiem... srednio mi sie podobal malowany czlowiek, jak pisalem pare postow wyzej, ale jak dzisiaj mialem druga czesc w lapie i przeciagal mi sie odbior diuny to sie skusilem i nabylem ;/

swoja droga niezle zdzierstwo, pierwszy tom 500 stron i 34zl a drugi 300 stron i 30 zl. a druk taki wielki ze wszystko mogloby sie zamknac w 300 stronach


Nie tylko Ty tak robisz.
Sam mam wiele cykli, ktore meczyly mnie od pierwszego, czy srodkowego tomu a mimo to dalej je czytalem.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 2 2011 02:26pm
Quote (ARRY @ 2 Feb 2011 21:21)
Nie tylko Ty tak robisz.
Sam mam wiele cykli, ktore meczyly mnie od pierwszego, czy srodkowego tomu a mimo to dalej je czytalem.


no niestety, ale ma to tez swoj urok, np te 2 tomy ladnie wygladaja na polce bo grzbiety tworza obrazek :P

btw zaczyna mi sie konczyc miejsce w regale ksiazkowym i mysle nad sprzedaniem czesci forgotten realms. jak myslicie gdzie sie tego pozbywac? pojedynczo na allegro troche żmudnie a jakis antykwariat to zaplaci pewnie 3 zl za sztuke ;/
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Feb 2 2011 02:42pm
Duża ilosc ksiazek nie wiadomo jak wydanych juz robi wrazenie. Musze kiedys swoje porzadnie poukladac + powoli rozgladac sie za nastepnym regalem, bo jeden prawie pelny bedzie.
Member
Posts: 194
Joined: Apr 8 2010
Gold: 1.75
Feb 2 2011 03:53pm
nie moj klimat ..
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Feb 2 2011 04:01pm
Quote (cOr @ Feb 2 2011 08:26pm)
no niestety, ale ma to tez swoj urok, np te 2 tomy ladnie wygladaja na polce bo grzbiety tworza obrazek :P

btw zaczyna mi sie konczyc miejsce w regale ksiazkowym i mysle nad sprzedaniem czesci forgotten realms. jak myslicie gdzie sie tego pozbywac? pojedynczo na allegro troche żmudnie a jakis antykwariat to zaplaci pewnie 3 zl za sztuke ;/


ile bys chcial za nie, tak powaznie pytam :P
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 2 2011 04:06pm
Quote (kacperq @ 2 Feb 2011 23:01)
ile bys chcial za nie, tak powaznie pytam :P


lol :p sam nie wiem, ale jakbym sprzedawal to raczej te slabsze tytuly, perelki typu wojna pajeczej krolowej albo trylogia doliny lodowego wichru to bym sobie zostawil ;]
ale stan idealny, raz czytane, kupione w empiku (zawsze wybieram najladniejszy egzemplarz)
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758205Next
Add Reply New Topic New Poll