Quote (ilikevodka @ Feb 2 2011 10:04am)
oke, zlapie za malazanska, chyba ze dorwe achaje, ale empik napisal, ze niedostepne ;<
droga cienia, na krawedzi cienia, poza cieniem, o ile dobrze pamietam tytuly
Ja po Mgłach i Kole Czasu biore sie za Malazanska, chybaz e do tego czasu Marin wyda kolejny tom, to stanie sie to bedzie priorytetem.