d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev15455565758Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 8 2009 04:53pm
Quote (DrumAndBase @ Oct 3 2009 09:13pm)
Że jest debilem? Łatwo. Co on kurwa matka boska jest?



Stwierdzam, że jesteś debilem. Jeśli to jest płacz, to ty jesteś największą płaczką na tej sekcji ;)


BORZE MUJ
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Dec 8 2009 04:56pm
styczenx1600
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 8 2009 04:56pm
Quote (Malach @ 8 Dec 2009 23:56)
styczenx1600


malach
Member
Posts: 13,409
Joined: Oct 20 2006
Gold: 5,340.00
Dec 8 2009 04:57pm
drumowa baza eZ xD
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 10 2009 06:40am
jeszcze raz w gore :O
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 10 2009 06:41am
Juz zaglosowalem w tej ankiecie.
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 10 2009 06:42am
Quote (crunk_mp @ Dec 10 2009 01:41pm)
Juz zaglosowalem w tej ankiecie.


rowniez i ja
dnb ofc

i karola brakuje
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Dec 10 2009 06:52am
Quote
playerthree


pośmiertne odznaczenie?


i tak z dramantbejz nikt nie ma szans
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Dec 10 2009 06:55am
Quote (Reactivek @ Dec 10 2009 01:42pm)
rowniez i ja
dnb ofc

i karola brakuje


a ja? ostatnio byłem na topie w twojej retard liście
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 10 2009 06:56am
Quote (killah-pl @ Dec 10 2009 01:55pm)
a ja? ostatnio byłem na topie w twojej retard liście


a no tak, ciebie też brakuję :)
pamiętasz tak dobrze moje posty ? :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev15455565758Next
Closed New Topic New Poll