d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1548549550551552594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,312
Joined: Nov 10 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 4 2013 04:51pm
Quote (Rafalek @ Jan 4 2013 11:36pm)
]

Mogą być, niedrogie, ciekawe czy oryginalne.

Ja sobie taki sweter sobie nabyłem, jak zebra będę chodził xD.

http://i891.photobucket.com/albums/ac114/usshop/5-9-12/_DSC0223-1.jpg


paskudztwo, tym bardziej ze to hilfiger
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 4 2013 04:59pm
Quote (Softly @ Jan 5 2013 12:51am)
paskudztwo, tym bardziej ze to hilfiger


Nie mów tak.
Member
Posts: 1,312
Joined: Nov 10 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 4 2013 05:42pm
Quote (Rafalek @ Jan 4 2013 11:59pm)
Nie mów tak.


:cry:
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2013 06:10am
kupilem spodnie


This post was edited by kRisniew on Jan 5 2013 06:12am
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 5 2013 06:18am
Quote (Rzoolberd @ 4 Jan 2013 23:26)
http://%2A%2A%2A.pl/spodnie-lee-slicker-w32-l32-rurki-32-32-pas-88-i2862800784.html

spodnie-lee-slicker-w32-l32-rurki-32-32-pas-88-i2862800784.html


Znany serwis aukcyjny.pl/

http://imageshack.us/a/img513/1227/dscn1574f.jpg
http://imageshack.us/a/img6/3083/dscn1579v.jpg

Iso rate. brać?


Quote (kRisniew @ 5 Jan 2013 13:10)


W żadne z tych nie wcisnąłbym moich ud ;(
Ostatnio kupiłem w Cropie jakieś jeansy to tylko casual Fit wg ich nazewnictwa wchodził na mnie i nie wyglądał jak rajstopy.


Tych wytarć w realu praktycznie nie widać. Zdjęcie troche rozjaśnione.

Iso hejt

This post was edited by elkabel on Jan 5 2013 06:21am
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Jan 5 2013 07:01am
Quote (Rzoolberd @ Jan 4 2013 10:26pm)
http://%2A%2A%2A.pl/spodnie-lee-slicker-w32-l32-rurki-32-32-pas-88-i2862800784.html

spodnie-lee-slicker-w32-l32-rurki-32-32-pas-88-i2862800784.html


Znany serwis aukcyjny.pl/

http://imageshack.us/a/img513/1227/dscn1574f.jpg
http://imageshack.us/a/img6/3083/dscn1579v.jpg

Iso rate. brać?


Wyglądają na wąskie, lepiej sprawdź wymiary, bo będziesz miał to co ja z chinosami.
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jan 5 2013 07:34am
Quote (kRisniew @ 5 Jan 2013 14:10)
kupilem spodnie
http://www.rawrdenim.com/wp-content/uploads/2012/10/skinny6_1024x1024.jpg


fajne, co to? gdzie i ile?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Jan 5 2013 07:34am
Quote (elkabel @ Jan 5 2013 01:18pm)
W żadne z tych nie wcisnąłbym moich ud ;(
Ostatnio kupiłem w Cropie jakieś jeansy to tylko casual Fit wg ich nazewnictwa wchodził na mnie i nie wyglądał jak rajstopy.

http://sklep.cropp.com/images/product/spodnie-jeansowe/spodnie-jeansowe-meskie_U3922-59J-01.JPG
Tych wytarć w realu praktycznie nie widać. Zdjęcie troche rozjaśnione.

Iso hejt


mam to samo, mało które spodnie na mniej pasuja
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 5 2013 07:42am
Quote (elkabel @ 5 Jan 2013 13:18)
W żadne z tych nie wcisnąłbym moich ud ;(
Ostatnio kupiłem w Cropie jakieś jeansy to tylko casual Fit wg ich nazewnictwa wchodził na mnie i nie wyglądał jak rajstopy.

http://sklep.cropp.com/images/product/spodnie-jeansowe/spodnie-jeansowe-meskie_U3922-59J-01.JPG
Tych wytarć w realu praktycznie nie widać. Zdjęcie troche rozjaśnione.

Iso hejt


Zobacz Levisy 508/501/511/514, one sa przeznaczone dla tych co maja bardziej rozbudowane uda.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 5 2013 07:48am
Quote (zYwi3c @ 5 Jan 2013 14:42)
Zobacz Levisy 508/501/511/514, one sa przeznaczone dla tych co maja bardziej rozbudowane uda.


300zł za parę. Nie dziękuje. Wyjdę balkonem
Wolę kupić w jakiś Cropie czy innym tego podobnym sklepie za 2do nawet 3 razy taniej jak jest promocja. Nie jestem zwolennikiem pchania takiej kasy w ciuchy.
Go Back To Polska Topic List
Prev1548549550551552594Next
Add Reply New Topic New Poll