d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1547548549550551598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 21 2013 08:48am
O co chodzi z tymi npc-> error?
Niedaleko NRC jest lokacjia (siedziba BoS) i tam kazdy jeden zwie sie error.

e/ czy ten blad jest tylko u mnie?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 21 2013 08:50am
Quote (prastary_ka @ 21 Sep 2013 16:48)
O co chodzi z tymi npc-> error?
Niedaleko NRC jest lokacjia (siedziba BoS) i tam kazdy jeden zwie sie error.

e/ czy ten blad jest tylko u mnie?


Quote (kowal2300 @ 21 Sep 2013 16:47)
brak skryptow, lokacja jeszcze nie oddana do uzytku


asd

/e 50lvl na bg psycho :D za szybko leci xp na mutkach, za duzo lootu maja..

This post was edited by kowal2300 on Sep 21 2013 08:58am
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 22 2013 01:06am
1. Gdzie mozna kupic jakis samochod?
2. Czy w grze dostepny jest power armor(advenced pa mark 2) i gauss rifle?

This post was edited by prastary_ka on Sep 22 2013 01:17am
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 22 2013 02:25am
Quote (prastary_ka @ Sep 22 2013 09:06am)
1. Gdzie mozna kupic jakis samochod?
2. Czy w grze dostepny jest power armor(advenced pa mark 2) i gauss rifle?


1. np. w hub u mechaników.
2. gauss podobno tsk, ale nie widzialem nigdy = rzadki
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 22 2013 02:31am
Quote (Last_Hope @ Sep 22 2013 10:25am)
1. np. w hub u mechaników.
2. gauss podobno tsk, ale nie widzialem nigdy = rzadki


apa mk2 tez jest, jak ja gralem to tylko jedna osoba miala
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2013 02:31am
nvm

This post was edited by kowal2300 on Sep 22 2013 02:39am
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2013 02:36am
1. hub i new reno (to drugie nie jest strzezone)
2. dostepny jest i camk2, i gauss:
skycast:
Only chance to get one is sierra base control or sf event but chance is very small, only one apamk2 and near 5-6 regular apa on server now.

http://forum.fonline2.com/index.php?topic=2401.msg24285#new
http://www.youtube.com/watch?v=baqnCBG-76s

gauss rifle i inne bozary leca z dungeonow, ale o szczegoly sam chcialem dopytac:
Pytanie do bardziej zaznajomionych - bylem w nec, ale za uj nie moge tam wejsc. Czy ta cala instancja polega tylko na farmieniu ghouli na zewnatrz, czy jest jakis inny sposob?
Czy sa jeszcze jakies inne miejsca, w ktorych mozna pograc solo pve? (45lvl, bg, psycho, 362hp, 300fa)
Gdzie zdobywac inne niz standardowe eq? (bozar, power armor, robes)

This post was edited by kowal2300 on Sep 22 2013 02:52am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 22 2013 02:37am
napraw quoty :<
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2013 02:40am
Quote (Lander @ 22 Sep 2013 10:37)
napraw quoty :<


no wlasnie cos mi przestaly dzialac :( moze teraz bedzie czytelniej

This post was edited by kowal2300 on Sep 22 2013 02:40am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 22 2013 03:03am
Do nec wchodzisz, czyscisz pierwsza lokacje przecodzisz kanałami dalej czyscisz tam i wychodzisz. W nec w skrzynkach sa itemy, moga byc jakies rare typu ksiazki czy robes ale nie wiem jak z bronią.
Bozary i inne gówna z sierra army depot tylko lecą afaik. Bez gangu nie ugrasz nic lepszego i pozostanie ci farma mutantów
Go Back To Polska Topic List
Prev1547548549550551598Next
Add Reply New Topic New Poll