d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1546547548549550598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 20 2013 12:02pm
Quote (Lander @ Sep 20 2013 05:59pm)
co

lista graczy w moim sigu, wklej sobie do folderu z gra i nadpisz plik to gracze z jsp tam wpisani beda sie swiecili na rozowo
reset pod koniec wrzesnia/pazdziernika moze i bedzie to full wipe raczej


1. Czy jest sens przeszukiwać polki/szafki w domkach można cos znalesc tak jak w f2?
2. Jesli wywalę eq na ziemie lub przykitram gdzieś w chacie na uboczu to będzie tam leżało bez końca czy zniknie jak w d2?
3. Jesli zrobię metalowa skrzynie czy ktos będzie sie mógł do niej włamać?

This post was edited by prastary_ka on Sep 20 2013 12:10pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 20 2013 12:12pm
Quote (prastary_ka @ Sep 20 2013 08:02pm)
1. Czy jest sens przeszukiwać polki/szafki w domkach można cos znalesc tak jak w f2?
2. Jesli wywalę eq na ziemie lub przykitram gdzieś w chacie na uboczu to będzie tam leżało bez końca czy zniknie jak w d2?
3. Jesli zrobię metalowa skrzynie czy ktos będzie sie mógł do niej włamać?


1. tylko na dungeonach chyba cos mozna znalezc, czyli w v13, necropolis i sda
2/ bedzie lezalo
3. tak
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2013 12:15pm
Quote (prastary_ka @ 20 Sep 2013 19:56)
Kiedy ten reset i na czym polega?
jestem ca i mialem 90 hp
wchodze a koles w modos z sgm zajebal mi 188 dmg przy vengorze
e /deprymujace jak uj! czy to standard?
1. Czy na polkach/szafkach w domkach mozna cos znalesc podobnie jak w f2, bo jak narazie nic w nich nie ma!
2. Jesli wywale eq na ziemi lub przykitram gdzie w chacie to bedzie tam leżało bez końca czy zniknie jak w d2?


1. reset = wipe postaci
2. 90hp to raczej do farmienia mruwek, nie wizyt w modoc czy innych niestrzezonych miastach
3. tak, to standard, w postapokaliptycznym swiecie nie ufasz nikomu, a najmniej sobie /e chyba ze ktos Ci sie swieci na rozowo, a Ty swiecisz sie jemu, wtedy to rodzina jsp, a kazdy wie, jak sie zyje z rodzina..
4. 1. z tego co czytalem, na razie nie ma dodanych spawnow na polkach / w szafkach w miastach (chyba ze ktos cos zostawi), wyjatkiem jest np. necropolis - miasto instancja
5. 2. jesli jest to Twoj namiot, to eq z gleby nie znika, podejrzewam ze w miastach moze zniknac po restarcie

Podsumowujac, zaczales gre troche od dupy strony. Jesli to pierwsza postac, zrob sobie cos i pobiegaj karawany hub -> ncr / vc, pozbieraj loot, sprzedawaj i wyfarm z 5k kapsli. Odwiedzanie miast niestrzezonych zostaw sobie dla postaci pvp / gry w grupie / momentow, w ktorych kupujesz profesje. Pamietaj, ze ten serwer ma jakies 2/3 miesiace, a wbicie 50lvlu dla osoby, ktorej to nie jest pierwsza postac, zajmuje jakis dzien, gora dwa..
Na poczatku jest trudno, sam do 10 lvla nie wychodzilem z hub / junktown / boneyard, zajebalem ze trzy ragequity, jak ktos wpadal w encountera i sciagal mnie po kradnac cenne zdobycze, zbieralem zlom, craftowalem syf i zbieralem kapsle. Potem zaczalem biegac karawany do vc i w ten sposob dorobilem sie drugiej postaci (build w moim profilu).


Pytanie do bardziej zaznajomionych - bylem w nec, ale za uj nie moge tam wejsc. Czy ta cala instancja polega tylko na farmieniu ghouli na zewnatrz, czy jest jakis inny sposob?
Czy sa jeszcze jakies inne miejsca, w ktorych mozna pograc solo pve? (45lvl, bg, psycho, 362hp, 300fa)
Gdzie zdobywac inne niz standardowe eq? (bozar, power armor, robes)
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 20 2013 12:31pm
Czyli dom/namiot da gwarancje, ze nikt mnie nie okradnie?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2013 07:10pm
Quote (prastary_ka @ 20 Sep 2013 20:31)
Czyli dom/namiot da gwarancje, ze nikt mnie nie okradnie?


tak lub nie (oby)
Jesli bedziesz wychodzil z miasta, zwracaj uwage, czy obok mapy na liscie grazcy nie ma innego nicku niz Twoj. Jesli jest, to znaczy, ze ktos Cie 'otagowal', sledzi i zamierza Ci wpierdolic + pewnie okrasc na najblizszym encounterze. Nie spaceruj wtedy po mapie (chyba ze masz kogos, do kogo mozesz zaprowadzic zlodzieja), wejdz do miasta jeszcze raz i zrob szybkiego reloga. -> screen
Poza taka sytuacja / wlamaniem na acc, namioty sa widoczne tylko dla Ciebie (polecam zalozenie namiotu na wiecej niz jedna postac) i przedmioty z ziemi nie znikaja. Sam trzymam wszystko na glebie, jest mi wygodniej podnosic. W bazach masz cos w rodzaju komputera, za pomoca ktorego dodajesz osoby je widzace (mozesz to robic postacia, ktora kupiles baze).




Ponawiam:
Pytanie do bardziej zaznajomionych - bylem w nec, ale za uj nie moge tam wejsc. Czy ta cala instancja polega tylko na farmieniu ghouli na zewnatrz, czy jest jakis inny sposob?
Czy sa jeszcze jakies inne miejsca, w ktorych mozna pograc solo pve? (45lvl, bg, psycho, 362hp, 300fa)
Gdzie zdobywac inne niz standardowe eq? (bozar, power armor, robes)
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 20 2013 07:14pm
Quote (kowal2300 @ Sep 21 2013 02:10am)
tak lub nie (oby)
Jesli bedziesz wychodzil z miasta, zwracaj uwage, czy obok mapy na liscie grazcy nie ma innego nicku niz Twoj. Jesli jest, to znaczy, ze ktos Cie 'otagowal', sledzi i zamierza Ci wpierdolic + pewnie okrasc na najblizszym encounterze. Nie spaceruj wtedy po mapie (chyba ze masz kogos, do kogo mozesz zaprowadzic zlodzieja), wejdz do miasta jeszcze raz i zrob szybkiego reloga. -> screen
Poza taka sytuacja / wlamaniem na acc, namioty sa widoczne tylko dla Ciebie (polecam zalozenie namiotu na wiecej niz jedna postac) i przedmioty z ziemi nie znikaja. Sam trzymam wszystko na glebie, jest mi wygodniej podnosic. W bazach masz cos w rodzaju komputera, za pomoca ktorego dodajesz osoby je widzace (mozesz to robic postacia, ktora kupiles baze).

http://oi42.tinypic.com/2ewfygp.jpg


Ponawiam:
Pytanie do bardziej zaznajomionych - bylem w nec, ale za uj nie moge tam wejsc. Czy ta cala instancja polega tylko na farmieniu ghouli na zewnatrz, czy jest jakis inny sposob?
Czy sa jeszcze jakies inne miejsca, w ktorych mozna pograc solo pve? (45lvl, bg, psycho, 362hp, 300fa)
Gdzie zdobywac inne niz standardowe eq? (bozar, power armor, robes)


wlasnie w takich miejscach jak necro

This post was edited by Astav on Sep 20 2013 07:14pm
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 21 2013 02:01am
Quote (Astav @ 21 Sep 2013 03:14)
wlasnie w takich miejscach jak necro


A cos wiecej? wszedlem tam do jakichs podziemi ze szczurami, wyszedlem na gore, jakis budynek z kratami i tyle - nic wiecej nie moglem tam znalezc. Macie jakas instrukcje obslugi czy cus? Jakie eq tam leci? Ile ammo wziac ze soba, zeby przetrwac do konca?
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2013 06:57am
Już nvm.

This post was edited by TheEmbrion on Sep 21 2013 07:10am
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 21 2013 08:46am
O co chodzi z tymi npc-> error?
Niedaleko NRC jest lokacjia (siedziba BoS) i tam kazdy jeden zwie sie error.
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 21 2013 08:47am
Quote (prastary_ka @ 21 Sep 2013 16:46)
O co chodzi z tymi npc-> error?
Niedaleko NRC jest lokacjia (siedziba BoS) i tam kazdy jeden zwie sie error.


brak skryptow, lokacja jeszcze nie oddana do uzytku

This post was edited by kowal2300 on Sep 21 2013 08:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev1546547548549550598Next
Add Reply New Topic New Poll