d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1546547548549550805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 10:57am
Quote (EustachyMotyka @ 28 Dec 2012 18:56)
daj troche expa hehs


to nie moje, to kogos z us/test
pa jaka lufa

This post was edited by JerryK on Dec 28 2012 10:58am
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 12:40pm
jestem na tescie
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 28 2012 12:43pm
kto ze mna pogra w czolgi

czemu zawsze trafiam do tak zjebanych teamow omg

This post was edited by t0xy on Dec 28 2012 12:51pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 12:54pm
Quote (t0xy @ 28 Dec 2012 19:43)
kto ze mna pogra w czolgi

czemu zawsze trafiam do tak zjebanych teamow omg


ja gram na t5, calkiem niezle mi idzie, jak nie trafi mi sie zjebany team gdzie zostaje sam vs 10 to daje rade
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 28 2012 12:58pm
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 11:48)
na jakim ty grasz tierze?


7 HT i 6TD atm, ale lubie popykac pz III :D
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 01:33pm
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 05:56pm)
daj troche expa hehs



da sie bez premki grac we 2? moglibysmy zagrac jbc


Bez premki we dwoch, z premka w trzech.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 01:40pm
jebana ciota polaczkowata omg :(
dostaje nakurw od jednego tanka, ten zamiast wyjechac i mi pomoc to sie skitral za sciana i czeka az zgine a przeciwnik z 60hp przezywa -.-
/e i jeszcze koles mial full hp, zalosne kurwa polactwo

This post was edited by EustachyMotyka on Dec 28 2012 01:42pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 28 2012 01:42pm
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 07:40pm)
jebana ciota polaczkowata omg :(
dostaje nakurw od jednego tanka, ten zamiast wyjechac i mi pomoc to sie skitral za sciana i czeka az zgine a przeciwnik z 60hp przezywa -.-


norma

idz pan w chuj z takimi teamami :(
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 28 2012 03:41pm
KILL LIST
Tiger



KUUUUUUUUUUUUUUUUURWA w prawie każdej bitwie tym złomem kończę z rozjebanym ammo rackiem CO ZA GUWNO


e/ da się jakoś przejrzeć poprzednie wiadomości na czacie?

This post was edited by Nensato on Dec 28 2012 03:47pm
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 03:59pm
gracie na test serwie cos?
Go Back To Polska Topic List
Prev1546547548549550805Next
Add Reply New Topic New Poll