d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev1546547548549550594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 22 2012 10:52am
ja pierdole, co tu sie dzieje ; DDD
wez sobie jeszcze cegly na taki kolor jak na zdjeciu pomaluj
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 22 2012 10:56am
Quote (dawid9400 @ Dec 22 2012 06:31pm)
Zimę, ale domyślam się, że zaczniesz trollować.

/e; szukam też takiej czapajki
http://www.thesermonsdomain.com/wp-content/uploads/2011/02/Mac-Miller-16.jpg


Przecież ta north face'a to wiatrówka jest.Poza tym około 99% sprzedawanych na *** ciuchów to podróbki.Tak samo zapewne jest z tą kurtką.

Jedno ze źródeł towaruw:
http://www.ioffer.com/search/items/north%20face
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 22 2012 02:44pm
pomorze ktos? szukam koszulki z podobnym motywem
http://i.imgur.com/OiwUJ.png
Member
Posts: 3,167
Joined: Apr 1 2010
Gold: 1.00
Dec 22 2012 03:00pm
http://img05.***img.pl/photos/oryginal/28/20/44/85/2820448504
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 22 2012 03:08pm
Quote (CoD_id @ Dec 22 2012 04:50pm)
Dlatego tez kupiles taka sama bluze :'DDDDDDDDD?


Nie jestem mac miller wannabe, ale bluza mi się spodobała to postanowiłem sobie kupić, co w tym złego?
Member
Posts: 3,167
Joined: Apr 1 2010
Gold: 1.00
Dec 22 2012 03:09pm
Quote (dawid9400 @ Dec 22 2012 11:08pm)
Nie jestem mac miller wannabe, ale bluza mi się spodobała to postanowiłem sobie kupić, co w tym złego?


nic w tym zlego
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Dec 22 2012 06:04pm
kupiłem sobie turbokolory materiałowe czarne
a dziewczynie zielona bluze osw
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 25 2012 05:10pm
Siemanko, mam taką prośbę, chciałbym coś takiego kupić, jednak nie wiem czy w Polsce coś takiego istnieje i jeżeli tak, to jak to się nazywa:

To jest Gakuran, taki japoński mundurek szkolny:
http://media.dinomarket.com/docs/imgusr/2012-06/210000_080612110601_ll.jpg.jpg

jest to coś pomiędzy Garniturem, a ubraniem Neo z matrixa. Generalnie szukam czegoś w miarę eleganckiego, ale znudziły się garniaki, zresztą są zbyt sztywne. Wiem, że Japończycy, oraz Hindusi mają takie rzeczy.
Może być też wersja bardziej tradycyjna, chociaż to już nie mundurek szkolny, ale Zoltan Bathory pomyka w takich na koncertach:
http://www.bcrichguitars.jp/images/12-zoltanBathory_03.jpg

Jeżeli ktoś ma jakieś info to będę wdzięczny. :)

Wesołych świąt! :)
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Dec 25 2012 05:17pm
Quote (JohnyCage @ Dec 26 2012 12:10am)
Siemanko, mam taką prośbę, chciałbym coś takiego kupić, jednak nie wiem czy w Polsce coś takiego istnieje i jeżeli tak, to jak to się nazywa:

To jest Gakuran, taki japoński mundurek szkolny:
http://media.dinomarket.com/docs/imgusr/2012-06/210000_080612110601_ll.jpg.jpg

jest to coś pomiędzy Garniturem, a ubraniem Neo z matrixa. Generalnie szukam czegoś w miarę eleganckiego, ale znudziły się garniaki, zresztą są zbyt sztywne. Wiem, że Japończycy, oraz Hindusi mają takie rzeczy.
Może być też wersja bardziej tradycyjna, chociaż to już nie mundurek szkolny, ale Zoltan Bathory pomyka w takich na koncertach:
http://www.bcrichguitars.jp/images/12-zoltanBathory_03.jpg

Jeżeli ktoś ma jakieś info to będę wdzięczny. :)

Wesołych świąt! :)

JasiuKlateczko zaprawdę chętnie bym Ci pomógł, aczkolwiek nie orientuję się gdzie można powinąć takie ciuszki.
Wybacz.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 25 2012 05:20pm
No proszę, Ukaszek wiecznie żywy, miło zobaczyć ponownie :)

rozumiem, sam nawet nie wiem jakby tego szukać :) dlatego jak zarobię trochę fg to wyznaczę nagrodę,
Wesołych świąt dla Ciebie.


Prosiłbym jeszcze kogoś żeby poprawił zdjątka, bo ja nie mogę wrzucać obraskuf, dzięki z góry
Go Back To Polska Topic List
Prev1546547548549550594Next
Add Reply New Topic New Poll