d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1545546547548549598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 18 2013 02:10pm
Quote (Mentalista @ Sep 18 2013 10:03pm)
niech ktoś mi streści ocb z tą gierką


Od zera do bohatera w postapokaliptycznym świecie.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 18 2013 02:12pm
Quote (Atanok @ Sep 18 2013 10:00pm)
Pokazywal, jest jakis trik z radyjkiem.


Mozna lokacje radia namierzyć na mapie afaik. Np jak siedzielismy na kanale 1337 i kogos by zajebali z radiem i obcy by je wzial to mozna wytropic zrodla osob ktore nadaja na tym kanale na ktore radio bylo ustawione.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 18 2013 02:13pm
Quote (Lander @ Sep 18 2013 10:12pm)
Mozna lokacje radia namierzyć na mapie afaik. Np jak siedzielismy na kanale 1337 i kogos by zajebali z radiem i obcy by je wzial to mozna wytropic zrodla osob ktore nadaja na tym kanale na ktore radio bylo ustawione.


1337 unikalny kanal
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 18 2013 02:30pm
Quote (ZoltySubmarine @ Sep 18 2013 10:13pm)
1337 unikalny kanal


numer nie ma znaczenia jak typ dorwał radio ustawione na kanał
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2013 03:05pm
wspolny namiot da rade zrobic nawet bez radia

idziesz postacia z namiotem na odpowiedni kwadrat i wchodzisz na randomowy enc (na ktorym oczywko chcesz postawic namiot)
logout
login na alta
chodzisz po tym samym kwadracie i czekasz na encountera ze swoja postacia z namiotem (postac po wylogowaniu przez 180s jest jeszcze w grze)
wbijasz na enc
tagujesz postac z namiotem
logout
login na postac z namiotem
stawiasz namiot
masz namiot na dwie postacie (pewnie przy szybkim logowaniu, mozna postawic namiot na 3-4..)

This post was edited by kowal2300 on Sep 18 2013 03:19pm
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 19 2013 12:42pm
iso jakis dobry spot do farmienia mutantow

/e mam, 9:14, 9:15, 9:16 - troche kamieni, jest sie z nimi gdzie ganiac :)

This post was edited by kowal2300 on Sep 19 2013 01:09pm
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 20 2013 11:48am
Jestem napromieniowany, bylem w glow. STOP
Nie mam kasy. STOP
Lekarz chce pincet. STOP
Umieram na 4 lvl jak ciota. STOP
Juz dwa razy stracilem combat armor. STOP

e/ potrzebuje pomocy

This post was edited by prastary_ka on Sep 20 2013 11:51am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 20 2013 11:51am
1. wyrosnie ci rak
2. farm złom i skałki -> craftuj -> sprzedawaj u vendorow a co lepsze sztuki graczom
3. pińcet to nic generalnie
4. norma
5. norma
Member
Posts: 14,451
Joined: Dec 8 2007
Gold: Locked
Sep 20 2013 11:56am
Kiedy ten reset i na czym polega?
Gdzie jest lista graczy z jsp i jak z nie skorzystrac?

Mam 8 pe
100% outdorsman
jestem w combat armor mam 90 hp
wchodze a jakis pk w modoc z sgm zajebal mi 188 dmg przy vengorze
e /deprymujace jak uj! czy to standard?

This post was edited by prastary_ka on Sep 20 2013 12:12pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 20 2013 11:59am
Quote (prastary_ka @ Sep 20 2013 07:56pm)
Kiedy ten reset i na czym polega?
Gdzie jest lista graczy z  jsp i jak z nie skorzystrac?

Mam 8 pe
100% outdorsman
jestem ca i mialem 90 hp
wchodze a koles w modos z sgm zajebal mi 188 dmg przy vengorze

e /deprymujace jak uj! czy to standard?


co

lista graczy w moim sigu, wklej sobie do folderu z gra i nadpisz plik to gracze z jsp tam wpisani beda sie swiecili na rozowo
reset pod koniec wrzesnia/pazdziernika moze i bedzie to full wipe raczej
Go Back To Polska Topic List
Prev1545546547548549598Next
Add Reply New Topic New Poll