Quote (prastary_ka @ Sep 20 2013 07:56pm)
Kiedy ten reset i na czym polega?
Gdzie jest lista graczy z jsp i jak z nie skorzystrac?
Mam 8 pe
100% outdorsman
jestem ca i mialem 90 hp
wchodze a koles w modos z sgm zajebal mi 188 dmg przy vengorze
e /deprymujace jak uj! czy to standard?
colista graczy w moim sigu, wklej sobie do folderu z gra i nadpisz plik to gracze z jsp tam wpisani beda sie swiecili na rozowo
reset pod koniec wrzesnia/pazdziernika moze i bedzie to full wipe raczej