Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 17:02)
http://images.4chan.org/vg/src/1356708700858.jpg
HEHS
daj troche expa hehs
Quote (Lander @ 28 Dec 2012 17:05)
farmienie ciezkiego czolgu u jankesow 100 lat mi zajmie ;(
da sie bez premki grac we 2? moglibysmy zagrac jbc
This post was edited by EustachyMotyka on Dec 28 2012 10:57am