d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1545546547548549805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 08:18am
Quote (Reksio91 @ Dec 28 2012 03:01pm)
is4 tez dobry, ma nisko weakspot


Caly przod isa 4 to weakspot lol.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 08:34am
Quote (Reksio91 @ 28 Dec 2012 15:01)
zabawa sie zaczyna dopiero od 8 tieru :(



is4 tez dobry, ma nisko weakspot


ale ja wole is7
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 08:50am
Rusza test i chinskire podruby.
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 09:00am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 16:50)
Rusza test i chinskire podruby.


jak mam to kurwa zainstalowac z tego launchera 8mb, on mi sciaga gre cala jeszcze raz :XXXX
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 09:01am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 17:00)
jak mam to kurwa zainstalowac z tego launchera 8mb, on mi sciaga gre cala jeszcze raz :XXXX
bo nie masz z poprzednich testuw plikow wiec ci sciaga od nowa :(

Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 09:02am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 17:01)
bo nie masz z poprzednich testuw plikow wiec ci sciaga od nowa :(


mam 700kb download, szybko pojdzie
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 10:02am


HEHS
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 28 2012 10:05am
farmienie ciezkiego czolgu u jankesow 100 lat mi zajmie ;(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 10:56am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 17:02)
http://images.4chan.org/vg/src/1356708700858.jpg

HEHS


daj troche expa hehs

Quote (Lander @ 28 Dec 2012 17:05)
farmienie ciezkiego czolgu u jankesow 100 lat mi zajmie ;(


da sie bez premki grac we 2? moglibysmy zagrac jbc

This post was edited by EustachyMotyka on Dec 28 2012 10:57am
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 10:56am
Quote (Reksio91 @ Dec 28 2012 02:01pm)
zabawa sie zaczyna dopiero od 8 tieru :(



is4 tez dobry, ma nisko weakspot


is4 łatwo przebić :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1545546547548549805Next
Add Reply New Topic New Poll