Quote (Alyx @ 3 Apr 2013 10:57)
Rownież mam Frigo na a4b6 i za tą kasę nie ma co narzekać a wręcz mogę polecić.

Quote (zuz9 @ 3 Apr 2013 05:28)
Kolego, wedlug mnie zimowa debica frigo 2 (teraz wprowadzili jeszcze nowa, bodajze UHP bueznik sie nazywa) bedzis lepsza od baruma.
Ponoć dębica się zepsuła, ale też kupiłem Frigo 2 przed sezonem i śmiga zacnie.