d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15455465475485491019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Apr 2 2013 10:28pm
Quote (Mentalista @ 2 Apr 2013 23:17)
ale takie toyo czy micheliny to już imo jest trochę wyższa półka. A barumy są kompromisem między jakością i ceną. Wiadomo, że na jakiś dębicach czy stomilu jeździć nie będę ale w takim pyrtku barumy spiszą się idealnie


Kolego, wedlug mnie zimowa debica frigo 2 (teraz wprowadzili jeszcze nowa, bodajze UHP bueznik sie nazywa) bedzis lepsza od baruma.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 672.50
Apr 3 2013 02:51am
Quote (Mentalista @ Apr 2 2013 11:17pm)
ale takie toyo czy micheliny to już imo jest trochę wyższa półka. A barumy są kompromisem między jakością i ceną. Wiadomo, że na jakiś dębicach czy stomilu jeździć nie będę ale w takim pyrtku barumy spiszą się idealnie


Sam mam obecnie barumy na lato i raczej nie potrzeba mi innych (droższych). Na zimówki to można zaryzykować bieżniki, jeżdziłem na takich też (górna pólka cenowa jesli chodzi o bieżniki) i nie moge powiedzieć złego słowa

This post was edited by trz on Apr 3 2013 02:53am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2013 03:38am
Quote (zuz9 @ Apr 3 2013 04:28am)
Kolego, wedlug mnie zimowa debica frigo 2 (teraz wprowadzili jeszcze nowa, bodajze UHP bueznik sie nazywa) bedzis lepsza od baruma.


polecam.
w starym samochodzie jezdzilem na 1. a pozniej na 2. generacji i bylem zachwycony.
w gorach panowie na niokanach i miszelinach gapili zakladajac lancuchy, jak biedne debice zapierdalaja na biednym oplu B)
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Apr 3 2013 03:57am
Rownież mam Frigo na a4b6 i za tą kasę nie ma co narzekać a wręcz mogę polecić. :d
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 3 2013 06:50am
Quote (Alyx @ 3 Apr 2013 10:57)
Rownież mam Frigo na a4b6 i za tą kasę nie ma co narzekać a wręcz mogę polecić. :d


Quote (zuz9 @ 3 Apr 2013 05:28)
Kolego, wedlug mnie zimowa debica frigo 2 (teraz wprowadzili jeszcze nowa, bodajze UHP bueznik sie nazywa) bedzis lepsza od baruma.


Ponoć dębica się zepsuła, ale też kupiłem Frigo 2 przed sezonem i śmiga zacnie.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 3 2013 08:17am
Quote (zuz9 @ Apr 3 2013 05:28am)
Kolego, wedlug mnie zimowa debica frigo 2 (teraz wprowadzili jeszcze nowa, bodajze UHP bueznik sie nazywa) bedzis lepsza od baruma.


już bardziej byłbym za tymi barum polaris 3
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Apr 3 2013 07:44pm
Quote (saszas @ 4 Apr 2013 03:42)


Łoker? Rly go znasz?
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Apr 3 2013 07:48pm
Quote (Msk @ 4 Apr 2013 03:44)
Łoker? Rly go znasz?


Tak, zna

This post was edited by Rzoolberd on Apr 3 2013 07:50pm
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Apr 3 2013 07:50pm
Quote (Rzoolberd @ 4 Apr 2013 03:48)
Tak, zna


Nie pytałem Ciebie, pozdrawiam.
Go Back To Polska Topic List
Prev15455465475485491019Next
Add Reply New Topic New Poll