☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev
1
544
545
546
547
548
598
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 51142
Replies: 5973
Track Topic
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#5451
Sep 18 2013 02:27am
mogliby reset zrobic bo bym pogral w sumie
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#5452
Sep 18 2013 03:30am
Quote (kowal2300 @ 18 Sep 2013 10:23)
poszedl za 50k, ma sie reke do interesow
nie mam 99lvl, na sg 60, na bg 33 (ale jeszcze niegrywalny, brakuje ~15lvl w bg..), a takie camk2 i xl leza, bo na tym lvlu tak czesto ich nie trace..
http://oi41.tinypic.com/bipcgo.jpg
Ja miałem raz 10k prawie w gotówce
kowal2300
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold
:
1.00
#5453
Sep 18 2013 04:25am
Quote (Grigo @ 18 Sep 2013 11:30)
Ja miałem raz 10k prawie w gotówce
wystarczy ze postacia z 100 carry zrobisz karawane do vc i z powrotem, trafisz na spawn kapsli u vendora w hub (ostatnio miewaja po 15k+, chyba cos pozmieniali) i za taki run wynosisz okolo 25k..
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#5454
Sep 18 2013 04:45am
Quote (kowal2300 @ 18 Sep 2013 12:25)
wystarczy ze postacia z 100 carry zrobisz karawane do vc i z powrotem, trafisz na spawn kapsli u vendora w hub (ostatnio miewaja po 15k+, chyba cos pozmieniali) i za taki run wynosisz okolo 25k..
grałem krótko i byłem noobem, do tego co chwilę mnie coś zabijało mimo 100 outdoorsmana ;C
TheEmbrion
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
0.00
#5455
Sep 18 2013 12:00pm
Da się w jakiś sposób przewalać sprzęt między dwiema postaciami (pomijając multilogowanie, które jest ponoć zabronione) ?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#5456
Sep 18 2013 12:04pm
Quote (TheEmbrion @ Sep 18 2013 08:00pm)
Da się w jakiś sposób przewalać sprzęt między dwiema postaciami (pomijając multilogowanie, które jest ponoć zabronione) ?
w fonline2 multiboxing jest legalny
TheEmbrion
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
0.00
#5457
Sep 18 2013 12:10pm
Quote (Lander @ 18 Sep 2013 20:04)
w fonline2 multiboxing jest legalny
Czyli miałem złe informacje, dzięki wielkie.
MuFfaS
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
5.01
#5458
Sep 18 2013 01:54pm
Quote (TheEmbrion @ 18 Sep 2013 20:10)
Czyli miałem złe informacje, dzięki wielkie.
Pomijajac twn fakt, da sie majac baze, poza tym chyba na ktoryms filmiku deuq pokazywal jak zaoozyc wspolny namiot bez multiloggingu
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#5459
Sep 18 2013 02:00pm
Quote (MuFfaS @ 18 Sep 2013 21:54)
Pomijajac twn fakt, da sie majac baze, poza tym chyba na ktoryms filmiku deuq pokazywal jak zaoozyc wspolny namiot bez multiloggingu
Pokazywal, jest jakis trik z radyjkiem.
Mentalista
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold
:
20.11
#5460
Sep 18 2013 02:03pm
niech ktoś mi streści ocb z tą gierką
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
544
545
546
547
548
598
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact