d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1544545546547548805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 07:27am
dostalem czolg t1e6, dobre to?
/e ok widze ze to jakies gawno hehe

This post was edited by EustachyMotyka on Dec 28 2012 07:29am
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 07:31am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 15:27)
Zwycięstwo!
Bitwa: Autostrada 28 grudnia 2012 14:19:11
Czołg: T-127
Doświadczenia: 1 430 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 9 532
Osiągnięcia w walce: Opanowany, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Medal Leclerca  III klasy

ez ;D


tak, gonil sie przez 3 minuty z tier wyzszym ht dookola bazy
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 07:36am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 02:27pm)
dostalem czolg t1e6, dobre to?
/e ok widze ze to jakies gawno hehe


Dobre do miasta, w innych przypadkach gowno.

5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY, Koptyjski_Czarownik, martyna_fajny_mish, The_White_Stig

Idz stad Tomek.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 07:39am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 15:31)
tak, gonil sie przez 3 minuty z tier wyzszym ht dookola bazy
TAKTYKA
Member
Posts: 1,519
Joined: Apr 4 2010
Gold: 167.50
Dec 28 2012 07:39am
:santa:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 07:41am
ok moj nick miecz, kto chce byc moim koleszka?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Dec 28 2012 07:56am
co myslicie o szwabskich td?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 07:59am
omg, widze ze pozmieniali, jak mam kv3 to nie mam szans isc w is7 :(
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 28 2012 08:01am
Quote (kacperq @ Dec 28 2012 03:56pm)
co myslicie o szwabskich td?



zabawa sie zaczyna dopiero od 8 tieru :(

Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 03:59pm)
omg, widze ze pozmieniali, jak mam kv3 to nie mam szans isc w is7 :(


is4 tez dobry, ma nisko weakspot

This post was edited by Reksio91 on Dec 28 2012 08:02am
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 08:11am
Lol, koles ma 7k efifi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1544545546547548805Next
Add Reply New Topic New Poll