Quote (kacperq @ Dec 28 2012 03:56pm)
co myslicie o szwabskich td?
zabawa sie zaczyna dopiero od 8 tieru

Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 03:59pm)
omg, widze ze pozmieniali, jak mam kv3 to nie mam szans isc w is7

is4 tez dobry, ma nisko weakspot
This post was edited by Reksio91 on Dec 28 2012 08:02am