d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15445455465475481019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 31 2013 04:24am
Quote (Mentalista @ Mar 30 2013 05:40pm)
Kiedy najlepiej zakupić zimówki? Teraz czy jeszcze trochę poczekać?


po sezonie zimowym najlepiej, ja bym poczekał jeszcze troche. Z tym, że patrz na date produkcji. Bo kilkuletni kapeć (nieuzywany) traci na jakości, podobno... Tak czy inaczej takie kapcie są zazwyczaj tańsze niż te nowe nówki :D
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 31 2013 06:39am
oczywko będę brał oponki z 2k12/2k13 na alledrogo cuz idzie przejebane okazje złapać.
No ale własnie mam dylemat czy już czy czekać jeszcze ; )
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2013 08:30am
Quote (Mentalista @ Mar 31 2013 12:39pm)
oczywko będę brał oponki z 2k12/2k13 na alledrogo cuz idzie przejebane okazje złapać.
No ale własnie mam dylemat czy już czy czekać jeszcze ; )


mam jakies 2 nokiany 17" do opierdolenia ;o
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 31 2013 09:49am
Quote (Mentalista @ Mar 31 2013 01:39pm)
oczywko będę brał oponki z 2k12/2k13 na alledrogo cuz idzie przejebane okazje złapać.
No ale własnie mam dylemat czy już czy czekać jeszcze ; )


na *** nie ma okazji. Szukaj po sklepach internetowych
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 31 2013 03:03pm
Quote (trz @ Mar 31 2013 04:49pm)
na *** nie ma okazji. Szukaj po sklepach internetowych


oczywko, że są. Ostatnio na jesień kupiłem 4x Barumy na *** i to mnie wyszło taniej z przesyłką niż 4x random dębica z przeceny z bodajże Reala
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Mar 31 2013 03:28pm
Quote (Mentalista @ 31 Mar 2013 23:03)
oczywko, że są. Ostatnio na jesień kupiłem 4x Barumy na *** i to mnie wyszło taniej z przesyłką niż 4x random dębica z przeceny z bodajże Reala

barumy sa chujowe.


jakby ktos chcial to tez mam 225/45r17 do opierdolenia praktycznie nowki.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 31 2013 03:45pm
Quote (bustersss @ Mar 31 2013 10:28pm)
barumy sa chujowe.


jakby ktos chcial to tez mam 225/45r17 do opierdolenia praktycznie nowki.


Barumy nie są chujowe, to jest średnia półka opon (powiedzmy 3/5). Do Arosy niczego więcej mi nie trzeba.
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Mar 31 2013 03:50pm
Quote (Mentalista @ 31 Mar 2013 23:45)
Barumy nie są chujowe, to jest średnia półka opon (powiedzmy 3/5). Do Arosy niczego więcej mi nie trzeba.


ok niech bedzie srednia
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Apr 1 2013 04:12am
Quote (Mentalista @ Mar 31 2013 10:45pm)
Barumy nie są chujowe, to jest średnia półka opon (powiedzmy 3/5). Do Arosy niczego więcej mi nie trzeba.


Mam barumy i szału nie robia. Jesli to średnia półka to sa najgorsze z tych średnich. Wcześniej miałem toyo, firestone, dunlop i te kapcie są dużo lepsze w porównaniu do barum-ek

This post was edited by trz on Apr 1 2013 04:21am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 2 2013 04:17pm
Quote (trz @ Apr 1 2013 11:12am)
Mam barumy i szału nie robia. Jesli to średnia półka to sa najgorsze z tych średnich. Wcześniej miałem toyo, firestone, dunlop i te kapcie są dużo lepsze w porównaniu do barum-ek


ale takie toyo czy micheliny to już imo jest trochę wyższa półka. A barumy są kompromisem między jakością i ceną. Wiadomo, że na jakiś dębicach czy stomilu jeździć nie będę ale w takim pyrtku barumy spiszą się idealnie

This post was edited by Mentalista on Apr 2 2013 04:20pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15445455465475481019Next
Add Reply New Topic New Poll