Quote (trz @ Apr 1 2013 11:12am)
Mam barumy i szału nie robia. Jesli to średnia półka to sa najgorsze z tych średnich. Wcześniej miałem toyo, firestone, dunlop i te kapcie są dużo lepsze w porównaniu do barum-ek
ale takie toyo czy micheliny to już imo jest trochę wyższa półka. A barumy są kompromisem między jakością i ceną. Wiadomo, że na jakiś dębicach czy stomilu jeździć nie będę ale w takim pyrtku barumy spiszą się idealnie
This post was edited by Mentalista on Apr 2 2013 04:20pm