Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:51)
Czemu traci? Jesli nie jest to w chuj niski czolg to nie obnizy dziala na tyle zeby walnac w podloge, jesli skatujesz wieze to nie ma szans cie przebic w walce fejs tu fejs.
Wtedy mausa nie mialem. Teraz gram nim tylko i wylacznie samotne randomy i przy 188 grach mam 59% win ratio, ok 2200 sredniego dmg i prawie 1900 effi. Gdzie ci wszyscy prosi skoro maus jest dobry tylko na noobow?
Wszystko zalezy od randomow. Dl mnie osobiscie Maus to zaden problem jak go spotkam.
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 14:56)
EJ A LOLTRAKTOR DOBRY ON JEST I MA DUZO ARMORA I ATTACK SPEEDA I ULTI DOBRE MA ON
Owszem. Kolega zrobil 3k expa na nim.
This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:59am