d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1543544545546547805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:57am
Quote (JerryK @ Dec 28 2012 01:56pm)
EJ A LOLTRAKTOR DOBRY ON JEST I MA DUZO ARMORA I ATTACK SPEEDA I ULTI DOBRE MA ON


NAJLEPSZY 1 TIER ZIOMEK.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:58am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:51)
Czemu traci? Jesli nie jest to w chuj niski czolg to nie obnizy dziala na tyle zeby walnac w podloge, jesli skatujesz wieze to nie ma szans cie przebic w walce fejs tu fejs.



Wtedy mausa nie mialem. Teraz gram nim tylko i wylacznie samotne randomy i przy 188 grach mam 59% win ratio, ok 2200 sredniego dmg i prawie 1900 effi. Gdzie ci wszyscy prosi skoro maus jest dobry tylko na noobow?
Wszystko zalezy od randomow. Dl mnie osobiscie Maus to zaden problem jak go spotkam.



Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 14:56)
EJ A LOLTRAKTOR DOBRY ON JEST I MA DUZO ARMORA I ATTACK SPEEDA I ULTI DOBRE MA ON


Owszem. Kolega zrobil 3k expa na nim.

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:59am
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 07:00am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 14:58)
Wszystko zalezy od randomow. Dl mnie osobiscie Maus to zaden problem jak go spotkam.





Owszem. Kolega zrobil 3k expa na nim.


ja podobnie na MS-1 :D
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 07:01am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 15:00)
ja podobnie na MS-1 :D
Najwiecej doswiadczenia: 588.
Szerlok'd

Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 07:01am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 15:01)
Najwiecej doswiadczenia: 588.
Szerlok'd


NIE WIEM O CZYM MUWISZ
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 07:02am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 15:01)
NIE WIEM O CZYM MUWISZ
Procent trafien: 42 ;DDDDDDDDDDDDDDDDD


e/ jestes inv'd

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 07:02am
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 07:03am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 15:02)
Procent trafien: 42 ;DDDDDDDDDDDDDDDDD


e/ jestes inv'd


STRZELAM DUZO JAK TYLKO WIDZE WROGA
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 07:25am
ok, zainstalowalem, moszna grac
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 28 2012 07:26am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 01:25pm)
ok, zainstalowalem, moszna grac


dawaj rozjebie cie
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 07:27am
Zwycięstwo!
Bitwa: Autostrada 28 grudnia 2012 14:19:11
Czołg: T-127
Doświadczenia: 1 430 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 9 532
Osiągnięcia w walce: Opanowany, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Medal Leclerca III klasy

ez ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1543544545546547805Next
Add Reply New Topic New Poll