Quote (Kathorga @ 23 Mar 2013 18:35)
dzisiaj ojciec dzwonil, ze probuja mnie jeszcze wyjebac na podwojne OC

przeciez teraz mozna wypowiedziec na dzien wczesniej to trzeba byc jakims zawiasem zeby sie wjebac na podwojne oc

wracajac do mojego zajebistego audi jest naprawiane 1.5miesiaca i nikt nie potrafi sobie poradzic ze skrzynia

po dzisiejszej rozmowie mam nadzieje ze nastapi przelom (ale na razie o nim nie pisze) bo mechanik podobno juz wie w czym problem

dobrze ze placilem tylko za pierwsza naprawe a za nastepne (ktorych bylo w sumie juz 3) mechanik. ktory nie potrafi ogarnac problemu a sie podjal naprawy.
odnosnie spalania chcialbym wydawac tyle co wy

ja tankuje pelny bak (80l) raz w tygodniu. spalanie miasto 12-13. srednio 9.
tyle dobrze ze juz praktycznie zdecydowalem sie ze sprzedaje audi a zostawiam mazde i wsadzam gaz. powinna spalac srednio 10-11l gazu wiec sporo mi zostanie w kieszeni.