d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15435445455465471019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 09:20am
Quote (trz @ Mar 23 2013 01:57pm)
tak


ile lpg wezmie?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 662.50
Mar 23 2013 09:43am
Quote (saszas @ Mar 23 2013 04:20pm)
ile lpg wezmie?


podobno 1.8T pali mniej niż "zwykły" 1.8...
średnio wychodzi 10 l/100 km w cyklu mieszanym. Tyle samo co benzin

This post was edited by trz on Mar 23 2013 09:45am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 09:49am
Quote (trz @ Mar 23 2013 03:43pm)
podobno 1.8T pali mniej niż "zwykły" 1.8...
średnio wychodzi 10 l/100 km w cyklu mieszanym. Tyle samo co benzin


top gear zrobil test na torze prius vs cos z v8 chyba.
prius dyktowal predkosc i spalil wiecej.
zalezy od nogi.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2013 10:35am
dzisiaj ojciec dzwonil, ze probuja mnie jeszcze wyjebac na podwojne OC :D
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Mar 23 2013 11:25am
Quote (Kathorga @ 23 Mar 2013 18:35)
dzisiaj ojciec dzwonil, ze probuja mnie jeszcze wyjebac na podwojne OC :D

przeciez teraz mozna wypowiedziec na dzien wczesniej to trzeba byc jakims zawiasem zeby sie wjebac na podwojne oc :D


wracajac do mojego zajebistego audi jest naprawiane 1.5miesiaca i nikt nie potrafi sobie poradzic ze skrzynia :D
po dzisiejszej rozmowie mam nadzieje ze nastapi przelom (ale na razie o nim nie pisze) bo mechanik podobno juz wie w czym problem :D
dobrze ze placilem tylko za pierwsza naprawe a za nastepne (ktorych bylo w sumie juz 3) mechanik. ktory nie potrafi ogarnac problemu a sie podjal naprawy.


odnosnie spalania chcialbym wydawac tyle co wy :P ja tankuje pelny bak (80l) raz w tygodniu. spalanie miasto 12-13. srednio 9.

tyle dobrze ze juz praktycznie zdecydowalem sie ze sprzedaje audi a zostawiam mazde i wsadzam gaz. powinna spalac srednio 10-11l gazu wiec sporo mi zostanie w kieszeni.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 23 2013 01:39pm
Quote (saszas @ Mar 23 2013 04:20pm)
ile lpg wezmie?


jeszcze możesz pomyśleć o 2.4 V6
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 02:20pm
Quote (Mentalista @ Mar 23 2013 07:39pm)
jeszcze możesz pomyśleć o 2.4 V6


ew 2.4 w 5 cylindrach.

albo accord z tym, ze min 2.4.
2.0 mul ;<

This post was edited by saszas on Mar 23 2013 02:22pm
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 662.50
Mar 24 2013 03:31am
Quote (saszas @ Mar 23 2013 09:20pm)
ew 2.4 w 5 cylindrach.

albo accord z tym, ze min 2.4.
2.0 mul ;<


ciezka noga?


e: zgubiłem dziś 2 kołpaki :D nie chciało sie pospinać ich to teraz mam nauczke

This post was edited by trz on Mar 24 2013 03:31am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2013 05:33am
Quote (trz @ Mar 24 2013 09:31am)
ciezka noga?


e: zgubiłem dziś 2 kołpaki :D nie chciało sie pospinać ich to teraz mam nauczke


nigdy nie bawilem sie w zapierdalanie, od tego mam las/tor ;d

ja jezdze na biedaka na stalowkach w zime ;<

This post was edited by saszas on Mar 24 2013 05:34am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 30 2013 10:40am
Kiedy najlepiej zakupić zimówki? Teraz czy jeszcze trochę poczekać?
Go Back To Polska Topic List
Prev15435445455465471019Next
Add Reply New Topic New Poll