d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1542543544545546805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:35am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Ostatni td francuski ma magazynek. Laduje 45~ sekund a potem strzela 3 x majac reload miedzy pociskami ~2sec.


Mor lajk 5 sec

Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Amx50b - jedyna wada to pancerz wiec nie rozumiem zdziwienia.


Do tego rozmiar, zerowe mozliwosci opuszczenia dziala, bycie gorszym pod prawie kazdym wzgledem niz nowy amerykaniec.

Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Maus - najwiekszy, w chuj weakspotow z przodu, wolny, wolno strzela jak na t10 itp.


Jesli przystawisz sie do sciany i wyjezdzasz tylem to jest nieprzebijalny, to samo jesli stoisz twarza w twarz. Jedynym weakspotem jest kartonowa plyta miedzy gaskami.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:36am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:35)
Mor lajk 5 sec



Do tego rozmiar, zerowe mozliwosci opuszczenia dziala, bycie gorszym pod prawie kazdym wzgledem niz nowy amerykaniec.



Jesli przystawisz sie do sciany i wyjezdzasz tylem to jest nieprzebijalny, to samo jesli stoisz twarza w twarz. Jedynym weakspotem jest kartonowa plyta miedzy gaskami.
co ;DDDD
Zapomniales dodac cala wieze oprócz jarzma, jak przykleis sie do sciany mausem to praktycznie po tobie.

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:37am
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:38am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:36pm)
co ;DDDD
Zapomniales dodac cala wieze oprócz jarzma.


Ktory normalny wlasciciel Mausa nie katuje wiezy?
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:40am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:38)
Ktory normalny wlasciciel Mausa nie katuje wiezy?
jestes przyklejony do sciany to jak ty chcesz katowac? anyway, wyjeżdżanie tylem mausem to smierc, lepiej wysatwic sie rownolegle przodem wystawiajc tyl nieco.


co do amxa - 1v1 to najleprzy t10. w druzynie jak umiesz nim grac to wjebanie przecwinikowi 4 pestek za 400dmg bezcenne.


prawda jest taka ze jak trafisz na noobow to i moze maus jest dobry ale w innych przypadkach jest inaczej.

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:45am
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 06:45am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 12:12pm)
sam jestes guwnem.

zarówno td usa i ruskie sa mocne a nie wspomne o francuskim fochu155 ktory moze ci wyjebac 3 pestki wciągu 7sekund i uciec przed toba. najgorszy td to gerowski, wolny, duzy, i wiele weakspotuw.


wszstkie ht sa dobre aczkolwiek na te chwile: amx50b/is7/t110e > is4 > e100 > maus


:lol:

co ty to mówisz :lol:

This post was edited by mlody123 on Dec 28 2012 06:45am
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:46am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 14:45)
:lol:

co ty to mówisz  :lol:
Ni bede ujawnial twych statystyk bo szkoda na to czasu. :lol:

@bolded - jak masz tylko is7 to masz duzo do gadania :lol:

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:46am
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:46am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:40pm)
jestes przyklejony do sciany to jak ty chcesz katowac? anyway, wyjeżdżanie tylem mausem to smierc, lepiej wysatwic sie rownolegle przodem wystawiajc tyl nieco.





Tak katujesz.

fake e; No ja na to mowie wyjezdzanie bokiem.

Co do amxa - najleprzy t10 1v1 to bat.


Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:40pm)
prawda jest taka ze jak trafisz na noobow to i moze maus jest dobry ale w innych przypadkach jest inaczej.


Prawda jest taka ze jak sie go ogarnie to jest dobry w kazdej sytuacji.

Inb4 1v1 z batem.

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Dec 28 2012 06:49am
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:49am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:46)
http://i46.tinypic.com/2dbuqyv.jpg

Tak katujesz.

fake e;  No ja na to mowie wyjezdzanie bokiem.

Co do amxa - najleprzy t10 1v1 to bat.
No o tym mowie, byc moze zle cie zrozumiałem. sa 2 wyjscia, czekasz na jego wieze lub cisniesz do przodu i przyklejasz sie do niego - wtedy maus traci swoje wszystkie atuty oprócz ilosci hp.

e/ maus byl dobry przed paczem 0.7.5 kiedy mial 3,2k hp i w chuj dingowal - wtedy byl najlepszy.
e2/ mowilem o T10 tylko ht, wiadomo ze jak dolaczymy do tego medy to batch niszczy.

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:51am
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:51am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:49pm)
No o tym mowie, byc moze zle cie zrozumiałem. sa 2 wyjscia, czekasz na jego wieze lub cisniesz do przodu i przyklejasz sie do niego - wtedy maus traci swoje wszystkie atuty oprócz ilosci hp.


Czemu traci? Jesli nie jest to w chuj niski czolg to nie obnizy dziala na tyle zeby walnac w podloge, jesli skatujesz wieze to nie ma szans cie przebic w walce fejs tu fejs.

Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:49pm)
e/ maus byl dobry przed paczem 0.7.5 kiedy mial 3,2k hp i w chuj dingowal - wtedy byl najlepszy.


Wtedy mausa nie mialem. Teraz gram nim tylko i wylacznie samotne randomy i przy 188 grach mam 59% win ratio, ok 2200 sredniego dmg i prawie 1900 effi. Gdzie ci wszyscy prosi skoro maus jest dobry tylko na noobow?

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Dec 28 2012 06:54am
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 06:56am
EJ A LOLTRAKTOR DOBRY ON JEST I MA DUZO ARMORA I ATTACK SPEEDA I ULTI DOBRE MA ON
Go Back To Polska Topic List
Prev1542543544545546805Next
Add Reply New Topic New Poll