Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Ostatni td francuski ma magazynek. Laduje 45~ sekund a potem strzela 3 x majac reload miedzy pociskami ~2sec.
Mor lajk 5 sec
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Amx50b - jedyna wada to pancerz wiec nie rozumiem zdziwienia.
Do tego rozmiar, zerowe mozliwosci opuszczenia dziala, bycie gorszym pod prawie kazdym wzgledem niz nowy amerykaniec.
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:25pm)
Maus - najwiekszy, w chuj weakspotow z przodu, wolny, wolno strzela jak na t10 itp.
Jesli przystawisz sie do sciany i wyjezdzasz tylem to jest nieprzebijalny, to samo jesli stoisz twarza w twarz. Jedynym weakspotem jest kartonowa plyta miedzy gaskami.