d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15425435445455461019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Mar 22 2013 12:08pm
Quote (zuz9 @ 22 Mar 2013 11:32)
To powinno Ci sie szybko zwrocic.
Mi spala na 700-900zl diesla, nastepne auto bedzie b+gaz.


6l ten dizelek Ci pali?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 652.50
Mar 22 2013 12:54pm
Quote (Damundo @ Mar 22 2013 06:59pm)
:DDDD


??
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 22 2013 02:52pm
Quote (saszas @ 22 Mar 2013 19:08)
hę?


Quote (trz @ 22 Mar 2013 19:54)
??


eee coś mi sie pojebalo, nie sluchajcie mnie ^^
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 03:04pm
Quote (Damundo @ Mar 22 2013 08:52pm)
eee coś mi sie pojebalo, nie sluchajcie mnie ^^


^^ xD
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Mar 22 2013 11:30pm
Quote (MrDoom @ 22 Mar 2013 19:08)
6l ten dizelek Ci pali?


Ciezko w miescie zejsc do 6, raczej 7-8l, zalezy od jazdy.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 23 2013 03:32am
ja jeżdżąc arosą nie narzekam na spalanie (4.5l ropy w mieście przy moim stylu jazdy). Ale jak coś większego będę brał to raczej już będę się rzucał na B + G.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2013 04:07am
Quote (Mentalista @ 23 Mar 2013 10:32)
ja jeżdżąc arosą nie narzekam na spalanie (4.5l ropy w mieście przy moim stylu jazdy). Ale jak coś większego będę brał to raczej już będę się rzucał na B + G.


ja miskiem mam w miescie 10-11l benzynki :(
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2013 06:41am
Quote (Kathorga @ Mar 23 2013 10:07am)
ja miskiem mam w miescie 10-11l benzynki :(


kumpel mial kiedys puno jedynke z jakims malym silniczkiem.
na wydzial moze z 300m i jezdzil samochodem.
wychodzilo mu w zimie z 18l ;DDD
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 23 2013 06:59am
Quote (saszas @ 23 Mar 2013 13:41)
kumpel mial kiedys puno jedynke z jakims malym silniczkiem.
na wydzial moze z 300m i jezdzil samochodem.
wychodzilo mu w zimie z 18l ;DDD


:D pozdrów kolegę..
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 652.50
Mar 23 2013 07:57am
Quote (saszas @ Mar 22 2013 06:52pm)
1.8t?


tak
Go Back To Polska Topic List
Prev15425435445455461019Next
Add Reply New Topic New Poll