d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1541542543544545598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 14 2013 02:25am
Quote (kowal2300 @ Sep 14 2013 12:48am)
szedlem sobie z karawana do vc moim sg bursterem, encounter z khanami, 3 nakurwia z rakiet, wpada koles w ca + lsw
za chwile wpada drugi koles z lsw
za chwile wpada trzeci koles z motorkiem

sprytnie wykorzystalem drzewko, schowalem sie, najadlem narkotykow, poczekalem az sie kurwy powybijaja, wyszedlem, 2x burst na ryja w tego co zostal i mam motorek :D
jak to napelnic paliwem? tak jak falloucie zwyklym, uzyc small energy cells na nim? da sie go jakos naprawic? bo troche mi sie juz popsul.. :(

bandyckie rzycie elo :D


Jakki masz nick in game?

Ja zacząłem nową postać: Last_Hope -pobawie się od czasu do czasu, po resecie od nowa. Ale chcialbym troche ogarnąć grę do tego czasu.
Fonline2.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Sep 14 2013 02:27am
Quote (kowal2300 @ Sep 13 2013 10:48pm)
szedlem sobie z karawana do vc moim sg bursterem, encounter z khanami, 3 nakurwia z rakiet, wpada koles w ca + lsw
za chwile wpada drugi koles z lsw
za chwile wpada trzeci koles z motorkiem

sprytnie wykorzystalem drzewko, schowalem sie, najadlem narkotykow, poczekalem az sie kurwy powybijaja, wyszedlem, 2x burst na ryja w tego co zostal i mam motorek :D
jak to napelnic paliwem? tak jak falloucie zwyklym, uzyc small energy cells na nim? da sie go jakos naprawic? bo troche mi sie juz popsul.. :(

bandyckie rzycie elo :D


Akcja jak w filmie
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Sep 14 2013 02:43am
Quote (Last_Hope @ Sep 12 2013 07:42pm)
Wszedłem do jaskini po złoża żelaza i jakieś monstrum mnie hitem zabiło O_o


Szukaj różnych lokacji póki nie będziesz miał lepszej postaci - tj. jaskiń z gekonami, wilkami, czy pig rats. Swoją drogą , mi się trafiła kiedyś jaskinia z 6-7 deathclawami jeszcze z początku gry - na szczęście uciekłem.

Quote (kowal2300 @ Sep 13 2013 10:48pm)
szedlem sobie z karawana do vc moim sg bursterem, encounter z khanami, 3 nakurwia z rakiet, wpada koles w ca + lsw
za chwile wpada drugi koles z lsw
za chwile wpada trzeci koles z motorkiem

sprytnie wykorzystalem drzewko, schowalem sie, najadlem narkotykow, poczekalem az sie kurwy powybijaja, wyszedlem, 2x burst na ryja w tego co zostal i mam motorek :D
jak to napelnic paliwem? tak jak falloucie zwyklym, uzyc small energy cells na nim? da sie go jakos naprawic? bo troche mi sie juz popsul.. :(

bandyckie rzycie elo :D


Niezła akcja :D. Co do motoru, to samemu to pewnie small energy cells , naprawić super tool kit albo do "Car store" w hubie do NPC. On Ci zatankuje / naprawi / dorobi klucz itp .


Co do gry po resecie. Może jak już wbijemy te parę lvli to zmontujemy ekipe na karawny żeby level podbić ?? Jak będzie nas trochę nawet ze słabym sprzętem to w turn based do VC będzie można robić. Ja na początek robię BG burstera bo imo najlepszy na karawany. Mam już sprawdzony build. Jak zarobię i gra się rozkręci robię PvP sg snipera full pod narkotyki.

This post was edited by CantTouchThis on Sep 14 2013 02:50am
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 14 2013 03:58am
Quote (CantTouchThis @ Sep 14 2013 10:43am)
Szukaj różnych lokacji póki nie będziesz miał lepszej postaci - tj. jaskiń z gekonami, wilkami, czy pig rats. Swoją drogą , mi się trafiła kiedyś jaskinia z 6-7 deathclawami jeszcze z początku gry - na szczęście uciekłem.



Niezła akcja :D. Co do motoru, to samemu to pewnie small energy cells , naprawić super tool kit albo do "Car store" w hubie do NPC. On Ci zatankuje / naprawi / dorobi klucz  itp .


Co do gry po resecie. Może jak już wbijemy te parę lvli to zmontujemy ekipe na karawny żeby level podbić ?? Jak będzie nas trochę nawet ze słabym sprzętem to w turn based do VC będzie można robić. Ja na początek robię BG burstera bo imo najlepszy na karawany. Mam już sprawdzony build. Jak zarobię i gra się rozkręci robię PvP sg snipera full pod narkotyki.


Jaki masz build sprawdzony pod bg burstera?

ja staram się jak ktoś mi podradził
S 6
P 6
E 8
C 1
I 6
A 8
L 6

Traits: Small frame, chem reliant
Taguje: BG, FA, Outdooors
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 14 2013 04:32am
Quote (Last_Hope @ 14 Sep 2013 10:25)
Jakki masz nick in game?

ImSoCute
ImSoCute II (w trakcie tworzenia bg psycho skurwiel)

Quote (CantTouchThis @ 14 Sep 2013 10:43)
Niezła akcja :D. Co do motoru, to samemu to pewnie small energy cells , naprawić super tool kit albo do "Car store" w hubie do NPC. On Ci zatankuje / naprawi / dorobi klucz  itp .

Co do gry po resecie. Może jak już wbijemy te parę lvli to zmontujemy ekipe na karawny żeby level podbić ?? Jak będzie nas trochę nawet ze słabym sprzętem to w turn based do VC będzie można robić. Ja na początek robię BG burstera bo imo najlepszy na karawany. Mam już sprawdzony build. Jak zarobię i gra się rozkręci robię PvP sg snipera full pod narkotyki.


naladowalem go smc, naprawilem repair - to tylko 10k kapsli, uj tam
po resecie mozecie mnie dopisac do grania, wieczorkami bo wieczorkami, ale farmic moge - sg burster na poczatek - lekko zmodyfikuje http://forum.fonline2.com/index.php?topic=841.0 i bedzie ogien



Quote (Last_Hope @ 14 Sep 2013 11:58)
Jaki masz build sprawdzony pod bg burstera?
ja staram się jak ktoś mi podradził
S 6
P 6
E 8
C 1
I  6
A 8
L 6
Traits: Small frame, chem reliant
Taguje: BG, FA, Outdooors


ja robie pod endgame takiego:


st 3 (7 z 2x buffout)
pe 1 (psycho oczywko)
en 10
ch 1
in 9 (-1 bonehead)
ag 6 (8 z 2x cola)
lk 10

chem reliant, bonehead
2x tougness, 2x lifigiver, 2x BRD, more criticals, medic
tag fa / doc / rep
zaczynamy od zrobienia q w junktown na +rep (nie zrobilem go niestety atm) i czytania: 10x fa, 10x rep, 10x out (8 inta co prawda, ale z mentatsami +2 int mozna machnac po 10 ksiazek)
doc wbijamy do 70 (+25 med = 95), fa do 275 (+25 med = 300), rep do 130 (47 na start + 20 za q + 48 z ksiazek + 15 = 130)
potem wszystko pakujemy w bg
expi sie go w uj ciezko, grywalny dopiero ok. 30 lvl, ale przeczytalem 10x sg i zamierzam zaczac biegac karawany z nedlerkiem
po ksiazkach wyglada tak: http://oi44.tinypic.com/2entgcp.jpg

/e rzycie rzycie jest nobelom :(



This post was edited by kowal2300 on Sep 14 2013 04:38am
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Sep 14 2013 06:05am
Jaka postac najlepsza na poczatek, bo zaczynam sciagac z bratem
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Sep 14 2013 06:07am
dabyl

This post was edited by vVanted on Sep 14 2013 06:07am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 14 2013 06:19am
Quote (vVanted @ Sep 14 2013 02:07pm)
dabyl


sg burster pod crafting imo
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 14 2013 06:21am
Quote (Lander @ Sep 14 2013 02:19pm)
sg burster pod crafting imo


SG z pewnością.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Sep 14 2013 06:28am
Quote (Last_Hope @ Sep 14 2013 12:21pm)
SG z pewnością.


Podeslal by ktos linka do builda?, i jak sie budze to co mam zrobic bo nie wiem :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1541542543544545598Next
Add Reply New Topic New Poll