d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1541542543544545805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:59am
Quote (JerryK @ Dec 28 2012 10:48am)
na pewno na t3 spotka e100  :lol:


oby :lol:
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 28 2012 05:30am
juz wiem

This post was edited by Lander on Dec 28 2012 05:30am
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 05:59am
dyskusja miedzy specjalista321 a osoba ktora nie gra w czolgi - bezcenne. tak naprawde op to sa td oraz med francuski. reszta wedle uznania


@muffas:

ruskie sa to bardziej uniwersalneymi czolgami dla osob ktore zaczynaja grac:

- czolgi ciezkie do serii kw - tak naprawde cisniesz do przodu lub kampisz jak reszta ludzi.
- czolgi serii kw - maja dobra penetracje, slaba mobilnosc, srednia predkosc, latwo ich przebic bo maja kurniki na wiezach.
- czolgi serii is - dobra penetracja/szybkostrzelnosc, dobra mobilnosc, szybkie, sredni pancerz

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:07am
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 28 2012 06:00am
ruskie TD lub HT w kierunku is7 albo amerykanskie Ht <3 reszta to guwno
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 06:06am
Quote (The_White_Stig @ 28 Dec 2012 13:59)
dyskusja miedzy specjalista321 a osoba ktora nie gra w czolgi - bezcenne. tak naprawde op to sa td oraz med francuski. reszta wedle uznania


PRZECIEZ GRAM W CZOLGI MOCNO
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:12am
Quote (Reksio91 @ 28 Dec 2012 14:00)
ruskie TD lub HT w kierunku is7 albo amerykanskie Ht <3 reszta to guwno
sam jestes guwnem.

zarówno td usa i ruskie sa mocne a nie wspomne o francuskim fochu155 ktory moze ci wyjebac 3 pestki wciągu 7sekund i uciec przed toba. najgorszy td to gerowski, wolny, duzy, i wiele weakspotuw.


wszstkie ht sa dobre aczkolwiek na te chwile: amx50b/is7/t110e > is4 > e100 > maus

This post was edited by The_White_Stig on Dec 28 2012 06:13am
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 06:19am
Quote (The_White_Stig @ Dec 28 2012 01:12pm)
sam jestes guwnem.

zarówno td usa i ruskie sa mocne a nie wspomne o francuskim fochu155 ktory moze ci wyjebac 3 pestki wciągu 7sekund i uciec przed toba. najgorszy td to gerowski, wolny, duzy, i wiele weakspotuw.


wszstkie ht sa dobre aczkolwiek na te chwile: amx50b/is7/t110e > is4 > e100 > maus


Wut?
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 28 2012 06:25am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:19)
Wut?


Ostatni td francuski ma magazynek. Laduje 45~ sekund a potem strzela 3 x majac reload miedzy pociskami ~2sec.
Amx50b - jedyna wada to pancerz wiec nie rozumiem zdziwienia.
Maus - najwiekszy, w chuj weakspotow z przodu, wolny, wolno strzela jak na t10 itp.
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 28 2012 06:26am
155foch jest fajny ale droga do niego to droga przez pieklo... wszystko co wczesniej to albo bez pancerza albo bezz dmg

ale to tylko moje skromne zdanie
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Go Back To Polska Topic List
Prev1541542543544545805Next
Add Reply New Topic New Poll