Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 14:19)
Wut?
Ostatni td francuski ma magazynek. Laduje 45~ sekund a potem strzela 3 x majac reload miedzy pociskami ~2sec.
Amx50b - jedyna wada to pancerz wiec nie rozumiem zdziwienia.
Maus - najwiekszy, w chuj weakspotow z przodu, wolny, wolno strzela jak na t10 itp.