Quote (Rzoolberd @ Mar 22 2013 12:10am)
siema ziomeg.
Będe musiał zrobić rozrząd u siebie w corolli niebawem. Są na necie opisy szczegółowe ale chyba nie podołam.
Masz jakiegoś mechanika w okolicy naszej godnego polecenia?
szczerze mowiac nie mam.
w bukownie same partacze, w slawkowie tez.
w boschu w jaworznie patrza tylko jak na 5zl w chuja Cie zrobic.
w sumie teraz nie mam warsztatu, bo sie nie psuje, a rozrzad jest na lancuchu
