d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15415425435445451019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Mar 21 2013 11:52pm
CO TU SIĘ DZIEJE
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 02:40am
Quote (Rzoolberd @ Mar 22 2013 12:10am)
siema ziomeg.
Będe musiał zrobić rozrząd u siebie w corolli niebawem. Są na necie opisy szczegółowe ale chyba nie podołam.
Masz jakiegoś mechanika w okolicy naszej godnego polecenia?


szczerze mowiac nie mam.
w bukownie same partacze, w slawkowie tez.
w boschu w jaworznie patrza tylko jak na 5zl w chuja Cie zrobic.
w sumie teraz nie mam warsztatu, bo sie nie psuje, a rozrzad jest na lancuchu B)
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 22 2013 02:57am
kurwa, zastanawiam sie czy autka nie zagazowac, srednio miesiecznie place 500-800zl za paliwo :wacko:
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 22 2013 03:23am
Quote (Kathorga @ Mar 22 2013 10:57am)
kurwa, zastanawiam sie czy autka nie zagazowac, srednio miesiecznie place 500-800zl za paliwo :wacko:



ja płace 400 i też się poważnie zastanawiam ...
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Mar 22 2013 04:32am
Quote (Kathorga @ 22 Mar 2013 09:57)
kurwa, zastanawiam sie czy autka nie zagazowac, srednio miesiecznie place 500-800zl za paliwo :wacko:


To powinno Ci sie szybko zwrocic.
Mi spala na 700-900zl diesla, nastepne auto bedzie b+gaz.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 04:55am
Quote (zuz9 @ Mar 22 2013 10:32am)
To powinno Ci sie szybko zwrocic.
Mi spala na 700-900zl diesla, nastepne auto bedzie b+gaz.


ja to samo nastepne.
2 lata temu z gazu na rope sie przerzucilem i mimo malego spalania roznica jest dosc spora.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 22 2013 10:37am
mam auto na gaz. Pytajcie B)
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 11:52am
Quote (trz @ Mar 22 2013 04:37pm)
mam auto na gaz. Pytajcie  B)


1.8t?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 22 2013 11:59am
Quote (saszas @ 22 Mar 2013 18:52)
1.8t?


:DDDD
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2013 12:08pm
Quote (Damundo @ Mar 22 2013 05:59pm)
:DDDD


hę?
Go Back To Polska Topic List
Prev15415425435445451019Next
Add Reply New Topic New Poll