d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1540541542543544598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 11 2013 11:42am
Quote (Lander @ Sep 11 2013 07:35pm)
u gunnersow do kupienia zaa 1.5k afair


Gdzie dokładniej są Ci gunnersi w Boneyard?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 11 2013 01:27pm
Quote (Last_Hope @ 11 Sep 2013 19:42)
Gdzie dokładniej są Ci gunnersi w Boneyard?


wschodnia czesc miasta, fortress?
taki budynek otoczony zielonym gownem, masz tam kolesia w skorzanej kurtcez hq steel i vendora (ma czasami 1.2k kapsli)

This post was edited by kowal2300 on Sep 11 2013 01:29pm
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 11 2013 01:36pm
Quote (kowal2300 @ Sep 11 2013 09:27pm)
wschodnia czesc miasta, fortress?
taki budynek otoczony zielonym gownem, masz tam kolesia w skorzanej kurtcez hq steel i vendora (ma czasami 1.2k kapsli)


THX mam juz :)
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Sep 11 2013 01:40pm
cos juz wiadomo kiedy maja tego fonline zresetowac?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 11 2013 11:12pm
Quote (MuFfaS @ 11 Sep 2013 21:40)
cos juz wiadomo kiedy maja tego fonline zresetowac?


Quote (MuFfaS @ 11 Sep 2013 21:40)
cos juz wiadomo kiedy maja tego fonline zresetowac?


ostatnia informacja z forum to nie wczesniej niz koniec wrzesnia, na razie milcza i fixuja w skupieniu
dobry moment zeby potestowac sobie buildy i wymyslec cos na end game po resecie
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Sep 12 2013 02:43am
Quote (MuFfaS @ Sep 11 2013 07:40pm)
cos juz wiadomo kiedy maja tego fonline zresetowac?


Wiadomo też, że mają tydzień przed dać znać jak będą resetować.
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Sep 12 2013 04:19am
pogralbymwto co robic?
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Sep 12 2013 04:35am
Quote (vVanted @ Sep 12 2013 10:19am)
pogralbymwto co robic?


Zbliża się reset więc jak chcesz zacząć to tylko sobie ogarnij podstawy Fonline. Szkoda się angażować moim zdaniem.

http://forum.fonline2.com/index.php?topic=733.0 <---- przeczytaj to, przyda Ci się na przyszłość.
http://forum.fonline2.com/index.php?topic=1863.0

Na początkach właśnie zbierasz złom i próbujesz skręcać z tego jakieś itemy przy workbench ( na początku jest tego nie dużo - musisz się nauczyć profesji odpowiedniej ) . Wykonujesz questy na dostarczanie materiałów jak np junk, fruits. Z czasem jak wbijesz level to możesz zacząć karawany (na początek do miasta NCR ) - musisz ją chronić przed różnymi "napadami" . Oczywiście musisz dobrze postać ogarnąć . Na początek koniecznie outdoorsman ( skill ) na 100% żeby nie zabijali Cie co chwile gracze bądź potwory .

http://forum.fonline2.com/index.php <-- szukaj po forum czego potrzebujesz

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz priv.

This post was edited by CantTouchThis on Sep 12 2013 04:36am
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 12 2013 01:42pm
Wszedłem do jaskini po złoża żelaza i jakieś monstrum mnie hitem zabiło O_o
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 13 2013 04:48pm
szedlem sobie z karawana do vc moim sg bursterem, encounter z khanami, 3 nakurwia z rakiet, wpada koles w ca + lsw
za chwile wpada drugi koles z lsw
za chwile wpada trzeci koles z motorkiem

sprytnie wykorzystalem drzewko, schowalem sie, najadlem narkotykow, poczekalem az sie kurwy powybijaja, wyszedlem, 2x burst na ryja w tego co zostal i mam motorek :D
jak to napelnic paliwem? tak jak falloucie zwyklym, uzyc small energy cells na nim? da sie go jakos naprawic? bo troche mi sie juz popsul.. :(

bandyckie rzycie elo :D

This post was edited by kowal2300 on Sep 13 2013 04:58pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1540541542543544598Next
Add Reply New Topic New Poll